Beper BEPER 50928-A parní mop 0.5bar, 1500W
1 899 Kč

BEPER 50928-A parní mopTeleskopická rukojeť z nerezové oceliPříslušenství pro koberceOmyvatelná látka z mikrovláknaOdměrkaÚschova kabeluDélka přívodního kabelu: 480 cm

Beper BEPER 50700 MULTIVAP parní čistič 3.2 bar, 1050W
1 099 Kč

BEPER 50700 MULTIVAP parní čistič 3.2 BAR, 1050WPříslušenství pro obecné použití, pro použití na skla a oknaČistící tkanina, dávkovač, trychtýřSpínač zapnutí / vypnutí s dětskou pojistkouTryska injektoru, šikmý výtok, Kulatý kartáč

Parní čističe

Objevte sílu parních čističů a uklízejte opravdu efektivně. Používání parního čističe má oproti starým metodám mnoho výhod: Nemusíte používat množství chemikálií a čisticích prostředků, protože pára funguje úplně sama a nijak životnímu prostředí neubližuje. Přitom čistí s desetinásobným účinkem a dostane se i na špatně přístupná místa.

S parním čističem také nedochází k opotřebování materiálů, protože s párou čistíte bez drhnutí a kartáčování. Parní čistič rovněž není přístroj vhodný jen na jeden druh úklidu - vyčistíte s ním kuchyň, koupelnu, okna a dá se využít i k žehlení a péči o textilie. Pára navíc nezanechává stopy vodního kamene, protože při tvorbě páry dochází k demineralizaci vody, takže příští mytí oken už se s parním čističem obejde bez leštění. Jednou přejedete parou a rychle postupujete dál.

Vyzkoušejte špičkové výrobky společnosti Kärcher a uvidíte, jakou sílu má pára. Množství páry můžete při čištění regulovat podle stupně znečištění povrchu a používat různé hubice pro co nejlepší zacílení. Značka se chlubí i bohatým příslušenstvím, jako jsou speciální hadříky a kartáčky na různé povrchy.

Při výběru sledujte nejdůležitější parametry: maximální tlak páry, aby měl váš stroj dostatečnou sílu, a hmotnost, pokud budete vybírat ruční parní čistič - při delší práci by se těžký stroj rychle pronesl.