Euroflex - Monster Vapour M2R
4 990 Kč 4 250 Kč

Akce

Unikátní parní mop s funkcí vysoušení mikrovlákna. Stabilní tlak páry 3,5 barů díky nerezovému bojleru s technologií Ultra Dry Steam

Parní čističev

Parní čističe jsou vhodné na různé typy povrchů, odstraní odolné skvrny, viry i bakterie bez použití chemických prostředků. Nečistoty pak stačí setřít hadříkem.

Parní čistič na spáry

  • Parní čistič na spáry v koupelně nebo v kuchyni je výborným pomocníkem. Vybrat můžete ruční parní čistič nebo pojízdný parní čistič od Clatronic či Thomas.

Parní čistič Kärcher

  • Špičkou mezi parními čističi je Kärcher. Přístroje mají vysoký výkon a obvykle také bohaté příslušenství. Kärcher nabízí jak ruční, tak i pojízdné parní čističe, které využijete při čištění koupelny, kuchyně, ale také v garáži při čištění auta.

Parní čistič ETA

  • Tradiční česká značka ETA dodává spolehlivé parní čističe za příznivou cenu.

Parní čistič Leifheit

  • Od značky Leifheit můžete pořídit parní čističe vysoké efektivity, oblíbené jsou zejména parní čističe oken. Leifheit se specializuje především na čištění domácnosti, takže jejich parní čističe nabízí mnoho příslušenství, kterým vyčistíte celý dům.

Parní čistič na koberce a podlahy

  • Parní čistič je vhodný spíše pro menší plochy. U větších ploch se doporučuje, abyste při čištění párou používali parní vysavače s odsáváním. Klasický parní čistič však můžete využít při čištění skvrn a zašlé špíny.

Parní čistič na pohovky

  • Při čištění pohovky je možné páru využít jako jednorázovou desinfekci povrchů. Pohovku párou zbavíte roztočů a povrch je pak nutné nechat vyschnout. Parní čistič vám však pomůže při odstranění odolných skvrn.