Pražírna Drahonice Honduras CATUAI
220 Kč

Velmi kvalitní, výběrová káva, zpracovaná mokrou cestou, pěstovaná v nadmořské výšce 1350 až 1600 metrů nad mořem.

Pražírna Drahonice India Monsooned Malabar AAA
325 Kč

Plantážní káva z oblasti Malabar je unikátní díky specifickému zpracování. Káva je vystavena po dobu 12–16 týdnů větru a dešti, čímž ztrácí svou kyselost a získává vyzrálou chuť. Zrno má světle zlatavou barvu.

Pražírna Drahonice Tradition espresso směs
57 Kč

Vyvážená směs kvalitních kávových odrůd z vybraných plantáží z různých částí světa, tvořená ze 70% robustou z Vietnamu, která dává směsi typickou silnou chuť s minimální kyselinkou.

Pražírna Drahonice Cuba Serrano Superior
195 Kč

Kubánská káva se může pochlubit nejen téměř nulovou aciditou, ale také příjemně jemnou a sladkou chutí. Charakteristické jsou výrazné tóny hořké čokolády a karamelu s dozvukem tónů oříškových. Má bohaté aroma a můžete cítit i lehce kouřový nádech.

Pražírna Drahonice Ecuador Arriba 70%
81 Kč

Tmavá, 70ti procentní jednodruhová čokoláda s prvním dojmem koření. Pak převažuje jemná sladká chuť banánů a po ní dotek pražených oříšků. Složení: kakaové boby (Ecuador Arriba), kakaové máslo, třtinový cukr, obsah kakaové složky min. 70%.

Pražírna Drahonice Etiopie Sidamo Gr.2
350 Kč

Lehká a jemná chuť, mírně kořeněná s čokoládovou plností, ve které se mísí oříšky s nádechem vinné révy. Tělo je lehčí a krásně sametové. Každý doušek této luxusní kávy uzavírá mírné citrusové aroma. Káva je ceněna pro svoji příjemnou ovocnou kyselost.

Pražírna Drahonice Kokosky 80g
35 Kč

Kokosky 80g Pražírna Drahonice – velice oblíbené domácí sušenky dle tradiční metody bez použití chemických přísad.

Pražírna Drahonice Rwanda Red Honey
203 Kč 87 Kč

Novinka

Po přípravě získáte kávu se středním tělem, lehkou sladkostí spojenou s vyšší kyselostí po citrusech, tóny jasmínu a medu.