Cintropur Mechanický filtr na vodu CINTROPUR NW 800
12 850 Kč

Velké průmyslové mechanické filtry Cintropur NW 800 jsou určené pro největší průtoky filtrované vody. Jsou vhodné zejména tam, kde je požadavek na nejvyšší průtok vody anebo je voda hodně znečištěná.

ECO SHAPE filtrační konvice 3,5 litru
490 Kč

Voda filtrovaná v konvici ECO SHAPE je více chutná a zbavená chlorového zápachu, tvrdosti vody, železa, manganu a amonných iontů. Je jednoduchým řešením pro filtraci vody bez nutnosti připojení na vodovodní řád. Během 7 minut si vytvoříte 2 litry chutné vody bez zápachu.

Pračkový filtr Ecosoft SCALEX ECOZON 100 3/4"
380 Kč

Pračkový filtr ECO (Ecosoft SCALEX) je ekologické a zároveň účinné řešení k zamezení tvorby vodního kamene ve vašich pračkách, ale i myčkách, ohřívačích vody a bojlerech.

Polti Parní mop Polti Vaporetto SV440 Double
2 990 Kč

Duální provedení Vaporetto SV440 Double je kombinací parního mopu a parního čističe, se kterými vyčistíte až 15 různých povrchů. S parním mopem můžete například vyčistit podlahu, odpojtit spodní část a vrhnout se s ručním čističem na okna – obrovský potenciál využití záleží pouze na Vás.

Polti Parní mop Polti Vaporetto SV420 Frescovapor
2 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Parní mop Polti Vaporetto SV420 Frescovapor v sobě kombinuje parní mop a osvěžovač vzduchu. Díky integrovanému aroma dávkovači v kartáči Vaporforce jedním tahem vyčistíte a provoníte celý Váš domov.

Aquaphor Filtrační konvice AQ Pro-Vance Barva víčka: - bílé víčko
690 Kč

AQ Pro-Vance je jedna z nejmodernějších větších filtračních konvic na trhu určená pro požadavky většího množství filtrované vody.Unikátní posuvné víčko umožňuje nalévat vodu bez obvyklého otvírání záklopky, stačí jen stisknout tlačítko a dát konvici pod kohoutek s tekoucí vodou.

Aqua Shop Filtr na vodu AQ LINE 3
3 290 Kč

Filtr na odstranění mechanických nečistot, chlóru a všech dalších nežádoucích látek pomocí ultrafiltrace. Jednoduchá třístupňová filtrace – 5 mikron filtr + uhlíkový filtr se stříbrem + ultrafiltrace (0,1 micron), kterou můžete napojit pod kuchyňskou linku.

Aqua Shop Parní mop STEAM
2 990 Kč

Čistá podlaha, která po vytření parou nemá žádné šmouhy a úklid lze provést i na místech velmi těžko dostupných běžným parním nástavcům. To vše vám vyřeší parní mop.

Aqua Shop Profesionální parní vysavač PROFI 2500
46 980 Kč

Představujeme náš nový model – parní čistič / parní vysavač – PROFI 2500. Tento parní čistič je přímo vyvinut pro větší prostory – rodinné domy, hotely a pensiony, sociální domy, kuchyně, myčky aut, autoservisy, malé úklidové firmy a další.

Aqua Shop Bioermi Detergent 0,5 l
590 Kč

Koncentrát, který výrazně zvyšuje účinnost čistění při použití páry. Vstřikuje se do samotné páry v procesu čištění.

Aqua Shop Změkčovač vody OPC HYDRO MINI 04
6 490 Kč

Změkčovače HYDRO MINI 04 je určen pro jedno odběrné místo. Díky malým rozměrům je vhodný pro použití v gastronomii např. pro kávovary, ledovače apod. Změkčovače jsou plně automatická zařízení, nevyžadují žádnou obsluhu. Pouze zhruba 1× za 14 dní je třeba zkontrolovat solnou nádobu.

Aqua Shop Ionizační konvice AQUA-TOR Silver
9 990 Kč

Ionizátor vody AQUA – TOR SILVER je kompaktní přenosné zařízení určené pro úpravu pH pitné vody. Během pár minut získáte ionizovanou vodu požadované kyselosti (v rozmezí pH 2,4–11).

Aqua Shop Jednorázová kyslíková tlaková láhev 930 ml
1 890 Kč

Jednorázová plnící láhev 930 ml je na přípravu 100 l Oxywell okysličené vody. Díky redukčnímu ventilu s rychlospojkou stačí rychlospojku nasadit na protikus v hlavě OXYWELL láhve a otočit ventilem na 10 sekund. Ventil pak odpojte, OXYWELL láhev párkrát protřepejte a můžete použít.

Aqua Shop Prodloužení trysky
229 Kč

Tryska sloužící k nasazení na černou plastovou trysku. Ideální použití pro špatně dostupná místa.KOMPATIBILITAEvolution

Aquaphor Filtrační vložka AQ B 100 - 6
199 Kč

Náhradní filtrační vložka do filtrační konvice AQ (Art, Premium nebo Provance). Její výkon je 300 litrů filtrované vody. Doporučená výměna za cca 3 měsíce nebo při vyčerpání 300 litrů filtrované vody.

Filtrační konvice Ecosoft Maxima 5 l Barevné provedení: Modrá
440 Kč

Voda filtrovaná v konvici ECO MAXIM je více chutná a zbavená chlorového zápachu, tvrdosti vody, železa, manganu a amonných iontů. Je jednoduchým řešením pro filtraci vody bez nutnosti připojení na vodovodní řád. Během 7 minut si vytvoříte 3,5 litru chutné vody bez zápachu.

Aqua Shop Bílá utěrka pro parní mop STEAM
499 Kč

Náhradní bílá utěrka pro Parní mop STEAM. Rozměry délka: 53 cm šířka: 15 cm Složení 100% mikrovlákno Kompatibilita Průmyslový parní čistič Profi 7100Parní čistič Home Steamer

Aqua Shop Hadice 2,5 m pro Evolution
2 990 Kč

Originální hadice pouze pro Evolution. Nepoužívat na parní přístroj, který má i vysávání! KOMPATIBILITAEvolution 1Evolution 2Evolution 3

Aqua Shop Propiratelná filtrační vložka PX 60
390 Kč

Propiratelná filtrační vložka PX 60, která zachycuje mechanické nečistoty do velikosti 60 mikronů.  Rozměry: výška 24,5 cm, průměr 6 cm Náhradní filtrační vložka pro Propiratelný předfiltr na vodu PX 60.

Aqua Shop Reverzní osmóza Akvárium AQ RO 100
2 490 Kč

Reverzní osmóza Aquarium AQ RO 100 - akvarijní membránový vodní filtr se špičkovou technologií filtrace – účinnost 90–95 %. Filtrací získáte čistou netoxickou vodu i pro ty nejnáročnější akvarijní ryby jako terčovci nebo mořské ryby.

Aqua Shop Filtr na kohoutek AQUA mini
690 Kč

Princip: Za pomoci filtrační náplně složené z aktivního uhlí a Calcium Sulfate účinně odstraní z protékající vody chlór a veškeré jeho sloučeniny, dále nežádoucí chutě i zápachy, pesticidy a další nežádoucí látky nevhodné pro lidský organismus. Filtrační náplň je též antibakteriální.

Aqua Shop Filtr na vodu AQ LINE 2
2 490 Kč

Filtr na odstranění mechanických nečistot a chlóru. Jednoduchá dvoustupňová filtrace – 5 mikron filtr + uhlíkový filtr se stříbrem, kterou můžete napojit pod kuchyňskou linku.

Aqua Shop Ionizační konvice AQUA-TOR Classic
9 690 Kč

Ionizátor vody AQUA-TOR Classic je přenosné zařízení určené pro úpravu pH pitné vody. Během pár minut získáte vodu požadované kyselosti (v rozmezí pH 2,4–11). Přístroj představuje levnější alternativu standardních velkých ionizátorů a na rozdíl od nich se nemusí připojovat na vodovodní řád.

Aqua Shop Obdélníkový nástavec s kartáčem
1 490 Kč

Obdélníkové kartáče pro snadné čištění podlah.POUŽITÍNa koncích kartáče jsou svorky do kterých se zachytí utěrka pro utírání vody s nečistotami, které zůstanou po čištění s párou na povrchu společně s vložením polštářku do obdélníkového kartáče zde pro snadné čištění.KOMPATIBILITAHOME STEAMER Poku…

Aqua Shop Prodloužená tryska STEAM NEW
890 Kč

Prodloužená tryska na čištění špatně dostupných míst, kde je obtížné se dostat krátkou tryskou. Kompatibilita: Home Steamer Profi 7100

Aqua Shop Prodlužovací trubka (2ks)
980 Kč

Trubka sloužící pro prodloužení hadice pro zjednodušení práce s parním čističem bez ohýbání zad či vysoko – špatně dostupných míst. Následně se na prodlužující trubku nasazují potřebné trysky, kartáčky a další příslušenství.

Aqua Shop Uhlíkový filtr na vodu AQL 83
990 Kč

Uhlíkový filtr na odstranění chlóru z pitné vody. Jednoduchá filtrace za pomoci uhlíkového filtru, kterou můžete napojit pod kuchyňskou linku. Tato filtrace vám zajistí chutnou vodu bez jakýchkoliv mechanických nečistot, chloru, zápachu, jakékoliv pachuti a zbarvení.

Bojlerový filtr Ecosoft Scalex
890 Kč

Bojlerový filtr ECO (Ecosoft SCALEX) je ekologické a zároveň účinné řešení k zamezení tvorby vodního kamene ve vašich bojlerech, kotlích, ohřívačích vody, pračkách, ale i myčkách nádobí.

ECO SLIM filtrační konvice 3,5 litru
540 Kč

Voda filtrovaná v konvici ECO SLIM je více chutná a zbavená chlorového zápachu, tvrdosti vody, železa, manganu a amonných iontů. Je jednoduchým řešením pro filtraci vody bez nutnosti připojení na vodovodní řád. Během 7 minut si vytvoříte 1,7 litru chutné vody bez zápachu.