219 Kč

Hibernal se zelenkavou barvou se zlatavými odlesky. V aromatickém profilu vína se příjemně kombinují tóny černého bezu a angreštu se zajímavou kořenitostí. V chuti je víno krásně harmonické, ovocné, plné a jemná kyselina víno hezky podporuje. Doporučujeme podávat k ovocným salátům či dezertům.

99 Kč

Tmavá červená barva i výrazná vůně zralých višní svědčí o vyzrálosti suroviny, která byla použita na výrobu tohoto ovocného vína. Harmonicky sladěný vyšší zbytkový cukr s jemnou kyselinou a nižším alkoholem doplňují plnost a bohatost chuti, připomínající chuť vánočního cukroví.

189 Kč

Hibernal s typickou zelenožlutou barvou. Víno je příjemně expresivní a strukturované. Jak ve vůni, tak v chuti najdeme tóny angreštu, černého rybízu, kiwi, zeleného jablka a celkově je víno podpořeno jemnou medovostí. Víno doporučujeme k ovocným dezertům v závěru stolování.

119 Kč

Alkoholický nápoj z vína, s hruškovou šťávou (15%) a medem. Alkohol 9,5%. Patentovaná novinka lednických vinařů. Z českého medu, bez přídavku řepného cukru a vody. Vhodné pro domácí koktejlování. S podmanivou vůní letních hrušek a medovými tóny. Lahodná a harmonická chuť.

119 Kč

Alkoholický nápoj z vína, s malinovou šťávou (15%) a medem. Alkohol 9,5%. Patentovaná novinka lednických vinařů. Z českého medu, bez přídavku řepného cukru a vody. Vhodné pro domácí koktejlování. S podmanivou vůní lesních malin a medovými tóny.

119 Kč

Alkoholický nápoj z vína, s meruňkovou šťávou (15%) a medem. Alkohol 9,5%. Patentovaná novinka lednických vinařů. Z českého medu, bez přídavku řepného cukru a vody. Vhodné pro domácí koktejlování. S podmanivou vůní čerstvých meruněk a medovými tóny. Lahodná a harmonická chuť.

119 Kč

Alkoholický nápoj z vína, s černorybízovou šťávou (15%) a medem. Alkohol 9,5%. Patentovaná novinka lednických vinařů. Z českého medu, bez přídavku řepného cukru a vody. Vhodné pro domácí koktejlování. S podmanivou vůní zralého černého rybízu a medovými tóny. Lahodná a harmonická chuť.

109 Kč

Tradiční značka „ruskojazyčných šumivých vín“ na kterou tak rádi vzpomínáme a která v nás vzbudí ten správný retro pocit. Pečlivě připravené cuvée je sestaveno dle původní receptury. Šumivé víno vyrobené v licenci společnosti IGRISTOE EUROPE.SE.

109 Kč

Tradiční značka „ruskojazyčných šumivých vín“, na kterou tak rádi vzpomínáme a která v nás vzbudí ten správný retro pocit. Pečlivě připravené cuvée je sestaveno dle původní receptury. Šumivé víno vyrobené v licenci společnosti IGRISTOE EUROPE.SE.

109 Kč

Tradiční značka „ruskojazyčných šumivých vín“ na kterou tak rádi vzpomínáme a která v nás vzbudí ten správný retro pocit. Pečlivě připravené cuvée je sestaveno dle původní receptury. Šumivé víno vyrobené v licenci společnosti IGRISTOE EUROPE.SE.

85 Kč

Tmavě granátová barva, typická vůně s jemným tónem černého rybízu s lehkým dotekem kořenité papriky. Víno je mohutné, hebce sametové s velmi dlouhou dochutí. Země původu: Španělsko Doporučená teplota konzumace: 15°C

85 Kč

Zelenožlutá barva. Víno s větší škálou aromatických látek, dominuje vůně lipového květu. V chuti se objevuje kořenitost přecházející do pepřnatosti. Víno je středně plné a podbízivé. Země původu: Slovensko Doporučená teplota konzumace: 8°C

159 Kč

Víno s jemnou zelenožlutou barvou. Ve vůni najdeme broskve, angrešt a celý buket je příjemně podpořen typickými muškátovými tóny. V chuti je víno příjemně sladěné, ovocné a hravé. Víno doporučujeme podávat při začátku stolování k předkrmům či rybám připraveným na grilu.

125 Kč

Zámek Lednice a celý Lednicko-valtický areál bývá považován za místo nevšední pohádkové krásy, historie a vína. Ochutnejte Pohádkové červené víno, které je vytvořeno kupáží Svatovavřineckéhoa Rulandského modrého. Víno tmavě červené barvy s vůní marmelády z červeného ovoce, doplněné o toustové tóny…