Aqua Shop Profesionální parní vysavač PROFI 2500
46 980 Kč

Představujeme náš nový model – parní čistič / parní vysavač – PROFI 2500. Tento parní čistič je přímo vyvinut pro větší prostory – rodinné domy, hotely a pensiony, sociální domy, kuchyně, myčky aut, autoservisy, malé úklidové firmy a další.

Aqua Shop OPD 15-125 filtr na dusičnany Typ: OPD 15
16 690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Filtr na dusičnany OPD 15 Digitální řídící jednotka PENTAIR Autotrol Logix 255/760 (USA) • Řízení hlavice: objemové • Množství náplně: 15 litrů • Filtrační náplň: Anexová iontovýměnná pryskyřice (PURE PA 202) • Připojení 1", vnější závit • Maximální průtok vody: 0,75 m3/hod • Max pracovní tlak: …

Aqua Shop Parní čistič Home Steamer (předváděcí kus)
24 980 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Představujeme Vám náš nový model – Parní čistič Home Steamer. Tento parní čistič je přímo vyvinut pro domácnosti, malé hotely, pensiony, sociální domy, kuchyně a další menší provozy.

Aqua Shop Filtr na železo a mangan AQ OPZ Typ: AQ OPZ 100
13 980 Kč

Plně automatické odželezňovače AQ OPZ jsou určené pro odstranění železa (do 10 mg/l) a manganu (do 2 mg/l ) z vody. Jsou ideálním řešením pro úpravu vody v domácnosti či průmyslu, ale také v hotelech a restauracích.

Aqua Shop Oxywash
19 980 Kč

OWYWASH představuje zcela nový koncept praní prádla bez pracích prostředků díky vysoce aktivnímu kyslíku ve vodě, který je založen na inovativních technologiích pro výrobu kyslíku ve vesmíru vyvinuté v NASA.

Aqua Shop Chladič vody AQUA AC1
15 990 Kč

Je zcela běžné, že když jste si chtěli natočit vodu, nechali jste nějakou dobu odtéct vodu, abyste si už po chvilce natočili vodu chladnější?

Cintropur Mechanický filtr na vodu CINTROPUR NW 800
12 850 Kč

Velké průmyslové mechanické filtry Cintropur NW 800 jsou určené pro největší průtoky filtrované vody. Jsou vhodné zejména tam, kde je požadavek na nejvyšší průtok vody anebo je voda hodně znečištěná. Filtr je vybaven vypouštěcím šroubem pro snadnou údržbu.

Polti Vaporetto Lecoaspira FAV30
10 990 Kč

Vaporetto Lecoaspira FAV30 je speciální parní čistič, který nabízí dvě funkce v jednom přístroji: vysávání přes vodní filtr a čištění párou. Parní čistič FAV30 hygienicky vyčistí každou místnost v domácnosti a díky vysávání přes vodní filtr vysaje suché i mokré nečistoty.

Cintropur Mechanický filtr na vodu CINTROPUR NW 650
10 950 Kč

Velké průmyslové mechanické filtry Cintropur NW 650 jsou určené pro největší průtoky filtrované vody. Jsou vhodné zejména tam, kde je požadavek na nejvyšší průtok vody anebo je voda hodně znečištěná.

Aqua Shop Reverzní osmóza AQUA 200S Varianta: AQUA 200 S (bez montáže)
5 990 Kč

Nový model osmotického filtru na vodu z vodovodního řadu Aqua 200S (reverzní osmóza) se zpětnou mineralizací a jednoduše vyměnitelnými filtračními vložkami. Špičková filtrace (95%), účinná zpětná mineralizace, navýšení pH vody. Instaluje se přímo na vodovodní řad ideálně pod kuchyňskou linku.

Aqua Shop Ionizační konvice AQUA-TOR Silver
9 990 Kč

Ionizátor vody AQUA – TOR SILVER je kompaktní přenosné zařízení určené pro úpravu pH pitné vody. Během pár minut získáte ionizovanou vodu požadované kyselosti (v rozmezí pH 2,4–11).

Cintropur Mechanický filtr na vodu CINTROPUR NW 500
9 730 Kč

Velké průmyslové mechanické filtry Cintropur NW 500 jsou určené pro největší průtoky filtrované vody. Jsou vhodné zejména tam, kde je požadavek na nejvyšší průtok vody anebo je voda hodně znečištěná. Filtr je vybaven vypouštěcím šroubem pro snadnou údržbu.

Aqua Shop Ionizační konvice AQUA-TOR Classic
9 690 Kč

Ionizátor vody AQUA-TOR Classic je přenosné zařízení určené pro úpravu pH pitné vody. Během pár minut získáte vodu požadované kyselosti (v rozmezí pH 2,4–11). Přístroj představuje levnější alternativu standardních velkých ionizátorů a na rozdíl od nich se nemusí připojovat na vodovodní řád.

Aqua Shop Láhev na výrobu kyslíkové vody Oxywell Provedení: 1 l
7 990 Kč

Dopřejte si vlastní okysličenou vodu, kterou si kdykoli a kdekoli připravíte. Váš vlastní litr okysličené vody vyrobíte za zlomek ceny oproti běžně v obchodech dostupné vodě, která je několikanásobně dražší. Perorální kyslíková terapie, jak se této metodě říká, působí jako „přídavné plíce".

Aqua Shop Paleta regenerační soli do změkčovačů vody 800 kg
6 395 Kč

Paleta regenerační soli do změkčovačů vody obsahuje 800kg soli (32 pytlů). Sůl má formu tablet a balí se do polyetylenových pytlů po 25 kg. Cena: 6,6 Kč bez DPH/kg. Cena dopravy jedné palety je 800–1600 Kč bez DPH a je řešena individuálně dle místa určení.

Polti Parní čistič Polti Vaporetto Smart 100 T
4 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vaporetto Smart 100 T je kompaktní parní čistič pro každodenní úklid. Odjímatelná nádoba a systém automatického doplňování vody zajišťují neomezenou provozní dobu a tím Vám umožní čistit celý den, bez nutnosti vypojovat a čekat na zchlazení přístroje.

Aqua Shop Reverzní osmóza Akvárium AQ RO 200
3 990 Kč

Aquarium AQ RO 200 – akvarijní RO membránový vodní filtr se špičkovou technologií filtrace – účinnost 90–96 % (chemické látky, dusičnany, dusitany, těžké kovy, sírany, chlor, amonné ionty, železo, mangan a jiné).

Aqua Shop Filtr na vodu AQ LINE 3
3 490 Kč

Filtr na odstranění mechanických nečistot, chlóru a všech dalších nežádoucích látek pomocí ultrafiltrace. Jednoduchá třístupňová filtrace – 5 mikron filtr + uhlíkový filtr se stříbrem + ultrafiltrace (0,1 micron), kterou můžete napojit pod kuchyňskou linku.

Polti Parní mop Polti Vaporetto SV240
2 990 Kč

Vaporetto SV240 je praktický a lehký parní mop určený k čištění všech podlah včetně koberců a rohoží, ale také podlah koupelen, kuchyní a malých povrchů díky integrovanému ručnímu čističi.

Aqua Shop Parní hadice 2,5 m pro HOME STEAMER
2 990 Kč

Originální hadice pouze pro HOME STEAMER. Nepoužívat na parní přístroj, který má i vysávání! Tato hadice je součástí standardního příslušenství.KOMPATIBILITA HOME STEAMER

Aqua Shop Hadice 2,5 m pro Evolution
2 990 Kč

Originální hadice pouze pro Evolution. Nepoužívat na parní přístroj, který má i vysávání! KOMPATIBILITAEvolution 1Evolution 2Evolution 3

Cintropur Mechanický filtr na vodu CINTROPUR NW 32
2 860 Kč

Tyto malé mechanické filtry jsou vhodné pro domácí použití. Mechanické potrubní filtry na vodu Cintropur NW 32 odstraňují mechanické nečistoty jako je písek, jíl, vlasy a jiné nerozpustné částice až do 1 mikronu dle použité filtrační vložky.

Polti Parní mop Polti Vaporetto SV420 Frescovapor
2 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Parní mop Polti Vaporetto SV420 Frescovapor v sobě kombinuje parní mop a osvěžovač vzduchu. Díky integrovanému aroma dávkovači v kartáči Vaporforce jedním tahem vyčistíte a provoníte celý Váš domov.

Aqua Shop Filtr na vodu AQ LINE 2
2 590 Kč

Filtr na odstranění mechanických nečistot a chlóru. Jednoduchá dvoustupňová filtrace – 5 mikron filtr + uhlíkový filtr se stříbrem, kterou můžete napojit pod kuchyňskou linku.

Aqua Shop Reverzní osmóza Akvárium AQ RO 100
2 490 Kč

Reverzní osmóza Aquarium AQ RO 100 - akvarijní membránový vodní filtr se špičkovou technologií filtrace – účinnost 90–95 %. Filtrací získáte čistou netoxickou vodu i pro ty nejnáročnější akvarijní ryby jako terčovci nebo mořské ryby.

Aqua Shop Filtr na vodu AQ LINE VE
2 090 Kč

Filtr na odstranění chloru a zamezení usazování a tvorbě vodního kamene. Jednoduchá dvoustupňová filtrace – 5 mikron filtr + uhlíkový filtr ve spojení s silico polyphosphat, kterou můžete napojit pod kuchyňskou linku.

Aqua Shop Nástavec pro dlažbu s vysáváním
1 990 Kč

Nástavec vhodný na dlažbu a jiné tvrdé povrchy s gumovou stěrkou s vysáváním. Kompatibilita: INOVATION PLUS Profi 2500 Profi 3500 Profi 7600 Profi 8000 Profi 9000

Aqua Shop Jednorázová kyslíková tlaková láhev 930 ml
1 990 Kč

Jednorázová plnící láhev 930 ml je na přípravu 100 l Oxywell okysličené vody. Díky redukčnímu ventilu s rychlospojkou stačí rychlospojku nasadit na protikus v hlavě OXYWELL láhve a otočit ventilem na 10 sekund. Ventil pak odpojte, OXYWELL láhev párkrát protřepejte a můžete použít.

Aqua Shop Posilovací tlaková pumpa AQUA
1 990 Kč

Posilovací tlaková pumpa AQUA slouží pro navýšení vstupního tlaku vody do filtrů AQUA, aby byla správná účinnost filtrace. Všude tam, kde je tlak nižší jak 2,5 A je nutné zvýšení vstupního tlaku za pomoci této posilovací pumpy.