Atelier Paletky s.r.o.

Atelier Paletky Dřevěné hodiny z palet KUKU, 34 cm

Atelier Paletky Dřevěné hodiny z palet KUKU

2 930 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Designové a ekologické hodiny z malajského dubu. KUKU znamená malajsky hřebíky, které jsou dominantou tohoto ciferníku. Poslední nevyužitá část jednocestných palet našla své poslání jako ukazatel času. Každý kus je originál. Konečně si můžeme definitivně říci, že upcyklujeme opravdu celé palety!

Atelier Paletky Voucher na víkendový workshop s Paletkami, KUTIL

Atelier Paletky Voucher na víkendový workshop s Paletkami

3 490 Kč

Poukaz na víkend plný nových dovedností, zkušeností a výsledků! Zábavné a kreativní vyžití v truhlářské dílně, která pracuje s ekologickými materiály, jednocestnými paletami. Každý od nás odchází s vlastním kusem plnohodnotného dřevěného nábytku rovnou domů. Varianta KUTIL.

Atelier Paletky Dřevěné hodiny KOIVU 28, Tmavě modrá 5030-B

Atelier Paletky Dřevěné hodiny KOIVU 28

3 107 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Limitovaná edice minimalistických hodin z české březové překližky. Nechte vyniknout překrásnou strukturu dřeva barevným pigmentem dle vlastního výběru, který si udrží barevnost po dlouhou dobu. Moderní zemité odstíny si padnou do oka s každou domácností.

Atelier Paletky Dřevěné kuchyňské prkénko SENSEI, velké 50 x 30 cm

Atelier Paletky Dřevěné kuchyňské prkénko SENSEI

2 580 Kč

Upcyklované dřevěné prkénko z mixu tvrdých exotických dřevin. SENSEI „MISTR VAŠÍ KUCHYNĚ“ Minimalistický a jednoduchý design ladí s každým interiérem. Vybroušené do největší jemnosti a ošetřené směsí přírodních olejů bez rozpouštědel pro zvýšení odolnosti.