10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bard Pythie Dog čistič uší Bard Pythie Diabetic - olejová koupel s rakytníkem
Bard Pythie Dog čistič uší

Veterinární přípravek

Přípravek je určený k šetrnému vyčištění vnějšího zvukovodu, rozpouští cerumen (ušní maz) a nečistoty. Přitom pomáhá chránit vnější zvukovod před mikroorganismy, které mohou být původcem zdravotních problémů. Zmírňuje podráždění. Hydratuje vysušenou pokožku zvukovodu.

můžete mít 29.5. - 31.5.

BIO BLOCK Bard Pythie Diabetic - olejová koupel s rakytníkem
BIO BLOCK

BIO BLOCK – Biologický přípravek vhodný pro péči o nehty na rukách se sklonem k plísním.

můžete mít 29.5. - 31.5.

Bard Pythie Diabetic - olejová koupel s rakytníkem Bard Pythie Diabetic - olejová koupel s rakytníkem
Bard Pythie Diabetic - olejová koupel s rakytníkem

Pythie Diabetic – olejová koupel s rakytníkem – Diabetici vědí, že o svou pokožku musí pečovat. Hrozí totiž, že se z puchýře či drobného škrábnutí vyvine závažné poranění. Pythie Diabetic koupel jemně pečuje o kůži diabetiků se sklonem k plísním.

můžete mít 29.5. - 31.5.

Bard Pythie Biogama jemná mast Chytrá houba Pythie Biodeur na nehty
Bard Pythie Biogama jemná mast

Pythie Biogama jemná mast – v období zimy se zhoršuje stav naší kůže a až 90 % z nás trpí určitou formou suchosti pokožky. A co teprve osoby s narušenou, nemocnou nebo problematickou kůží? Podpořte její stav a zdraví a doplňte svoji kosmetickou výbavu o jemnou mast Biogama.

můžete mít 29.5. - 31.5.

Chytrá houba Dermasin olej Chytrá houba Pythie Biodeur na nehty
Chytrá houba Dermasin olej

Chytrá houba Dermasin oil – Přípravek je obzvláště vhodný pro použití při lokálních infekcích, u bezsrstých plemen zvířat, či jako doplněk k Chytré houbě Ecosin. Pythium oligandrum obsažené v přípravku mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromicety a kvasinkové organismy.

můžete mít 29.5. - 31.5.

Chytrá houba Pythie Biodeur na nehty Chytrá houba Pythie Biodeur na nehty
Chytrá houba Pythie Biodeur na nehty

Chytrá houba Pythie Biodeur Nail – Biologický přípravek vhodný pro péči o nehty na nohou se sklonem k plísním.

můžete mít 29.5. - 31.5.

Chytrá houba Ecosin 10x3g Pythie diabetic – jemná mast s rakytníkem
Chytrá houba Ecosin 10x3g

Veterinární přípravek

Biologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně, která mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na kůži, srsti a jiných kožních derivátech (drápy, kopyta, paznehty aj.).

můžete mít 29.5. - 31.5.

Pythie diabetic – jemná mast s rakytníkem Pythie diabetic – jemná mast s rakytníkem
Pythie diabetic – jemná mast s rakytníkem

Obsah balení: 50 ml Pythie diabetic – jemná mast s rakytníkem – Česká republika má téměř milion diabetiků. Víte ale, že kromě omezeného jídelníčku trpí diabetici i oslabenou imunitou a horším hojením ran? Náš přípravek je vhodný pro péči o suchou pokožku diabetiků se sklonem k plísním.

můžete mít 29.5. - 31.5.

Bard Chytrá houba Ecosin 5x3g Pythie diabetic – jemná mast s rakytníkem
Bard Chytrá houba Ecosin 5x3g

Chytrá houba Ecosin 5×3g – Biologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně, která mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na kůži, srsti a jiných kožních derivátech (drápy, kopyta, paznehty aj.).

můžete mít 29.5. - 31.5.

Bard Chytrá houba Pythie Biodeur Prevent Chytrá houba Pythie Biodeur Prevent Foot Powder
Bard Chytrá houba Pythie Biodeur Prevent

Chytrá houba Pythie Biodeur Prevent – Biologický přípravek vhodný pro péči o pokožku na nohách se sklonem k plísním, pro péči o nohy se sklonem k zápachu a potivosti.

můžete mít 29.5. - 31.5.

Bard Pythie Baby – mast na opruzeniny Chytrá houba Pythie Biodeur Prevent Foot Powder
Bard Pythie Baby – mast na opruzeniny

Pythie Baby – mast na opruzeniny – Ani u pokožky našich nejmenších se často nevyhneme nepříjemné a obtěžující plenkové dermatitidě. Jejich kůže je totiž delší dobu ve vlhkém prostředí s nedostatečným přístupem vzduchu a na problém je zaděláno. Dopřejte proto jejich citlivé pokožce úlevu.

můžete mít 29.5. - 31.5.

Chytrá houba Pythie Biodeur Prevent Foot Powder Chytrá houba Pythie Biodeur Prevent Foot Powder
Chytrá houba Pythie Biodeur Prevent Foot Powder

Chytrá houba Pythie Biodeur Prevent Foot Powder – Věděli jste, že pro zbavení se mykotických problémů chodidel nebo jejich zápachu nestačí jen ošetřit kůži našich nohou, nehty a meziprstí, ale je třeba zaměřit se i na naši obuv?

můžete mít 29.5. - 31.5.

Bard Pythie Dog svěží dech Bard Pythie Dog svěží dech
Bard Pythie Dog svěží dech

Přípravek s obsahem mikroorganismu Pythium oligandrum působí příznivě v ústní dutině psa při sklonu k podráždění dásní a tvorbě zubního kamene. Je vhodným doplňkem při péči o chrup a dásně, osvěžuje dech. Aplikace: Přípravek se připraví k použití zředěním s vodou určenou psovi k pití

můžete mít 29.5. - 31.5.

BIO PLUS Bard Pythie Dog svěží dech
BIO PLUS

BIO PLUS – sáčky 5×1g ústní voda BIO Plus ve formě prášku právě s obsahem Pythium oligandrum příznivě působí v dutině ústní při sklonu k zánětům dásní, krvácivosti dásní, pečuje o chrup a osvěžuje dech.

můžete mít 29.5. - 31.5.

BIODELTA Bard Pythie Dog svěží dech
BIODELTA

BIODELTA – Biologický přípravek vhodný pro péči o suchou pokožku se sklonem k lupénce a atopickém ekzému. Relaxační koupele s obsahem mikroflóry Pythium oligandrum.

můžete mít 29.5. - 31.5.

BIODEUR 1x1g Bard BIODEUR 3x1g
BIODEUR 1x1g

Biologický přípravek vhodný pro péči o nehty a pokožku na nohách se sklonem k plísním, pro péči o nohy se sklonem k zápachu a potivosti.

můžete mít 29.5. - 31.5.

Bard BIODEUR 3x1g Bard BIODEUR 3x1g
Bard BIODEUR 3x1g

BIODEUR 3×1g – Biologický přípravek vhodný pro péči o nehty a pokožku na nohách se sklonem k plísním, pro péči o nohy se sklonem k zápachu a potivosti.

můžete mít 29.5. - 31.5.

Bard BIOGAMA Bard BIODEUR 3x1g
Bard BIOGAMA

BIOGAMA – Věděli jste, že lupénka není nakažlivá a zatím nikdo neprokázal její jasný původ? ⁉️ Pokud i vy lupénkou trpíte, jste k ní náchylní nebo se vám v pravidelných intervalech opakuje, ošetřete svoji pokožku mastí BioGama s obsahem chytré houby.

můžete mít 29.5. - 31.5.

Bard BIOMYCOSIN Bard Chytrá houba PYTHIE Bio Plus
Bard BIOMYCOSIN

BIOMYCOSIN – Přípravek s obsahem mikroflóry Pythium oligandrum vhodný k péči o pokožku se sklonem k nehojícím se ranám, bércovým vředům a pro úpravu fyziologické mikrobiální flóry pokožky v okolí proleženin a bércových vředů

můžete mít 29.5. - 31.5.

Bard Chytrá houba Ecosin 3x3g Bard Chytrá houba PYTHIE Bio Plus
Bard Chytrá houba Ecosin 3x3g

Chytrá houba Ecosin 3×3g – Biologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně, která mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na kůži, srsti a jiných kožních derivátech (drápy, kopyta, paznehty aj.).

můžete mít 29.5. - 31.5.

Bard Chytrá houba PYTHIE Bio Plus Bard Chytrá houba PYTHIE Bio Plus
Bard Chytrá houba PYTHIE Bio Plus

Chytrá houba PYTHIE Bio Plus – VĚDĚLI JSTE, ŽE? …parodontóza je po zubním kazu druhé nejčastější onemocnění ústní dutiny? Po 30. roce jím trpí až 80% všech lidí. Ústní voda Bio Plus, která obsahuje Chytrou houbu, funguje při pravidelném užívání jako prevence proti parodontóze.

můžete mít 29.5. - 31.5.

Bard Pythie Baby olej Bard Pythie Dog Balzám na tlapky
Bard Pythie Baby olej

Pythie Baby olej – Vaše miminko nemusí trpět opruzeninami a zarudlým zadečkem. Vyzkoušejte přírodní léčbu s Chytrou houbou. Je vhodná i pro alergiky a děti se sníženou imunitou. Dětský olej Pythie Baby na suchou a podrážděnou kůži šetrně pečuje o choulostivou pokožku dětí.

můžete mít 29.5. - 31.5.

Bard Pythie Dog Balzám na tlapky Bard Pythie Dog Balzám na tlapky
Bard Pythie Dog Balzám na tlapky

Pythie Dog Balzám na tlapky Zjemňuje a ošetřuje tlapky poškozené solí, zmrzlým sněhem nebo chůzí po nerovném povrchu. Pythie Dog Balzám na tlapky s jedinečným složením se používá za účelem jemné a pružné kůže na tlapkách psa. V případě poranění urychluje proces hojení.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Bard Pythie Dog Veterinární mast Bard Pythie Dog Balzám na tlapky
Bard Pythie Dog Veterinární mast

Veterinární mast je vhodná při špatně se hojících nehlubokých ranách, při drobných kožních a slizničních poraněních, oděrkách, ztvrdlé či šupinaté kůži, popáleninách a jiných drobných poraněních. Díky svému složení přispívá k tlumení růstu baktérií a plísní a uklidnění zánětlivé reakce.

můžete mít 29.5. - 31.5.