Buka Jewelry Buka perlová souprava Tiga MM 7,5 AA - 809
5 900 Kč

Perlový náramek, náhrdelník a vpichovací náušnice Mutiara z těchto bílých říčních perel tvoří nádherný exkluzivní set. Říční perly jsou v této sadě za zvýhodněnou cenu. Tento perlový set zdokonalí půvab každé ženy. Dekoltu dámy dodá perlový náhrdelník elegantnost a osobitost.

Buka Jewelry Buka Dárkový pytlík z Bali 950
49 Kč

Textilní ručně šitý dárkový pytlíček v různých barvách. Dárkový pytlík z Bali je ručně dělaný pytlíček, který můžte použít k elegantnímu zabalení drobného dárku. V nabídce máme různé druhy pytlíčků převážně v zelené, hnědé, fialové a růžové barvě s různým vzorováním.

Buka Jewelry Buka Perlová souprava náramek a náhrdelník Mutiara 8 AAA 847
10 200 Kč

Náramek a náhrdelník tvoří nádherný exkluzivní set, jehož součástí je i krabička na soupravu šperků. Pravé bílé perly jsou té nejvyšší kvality AAA. Tyto šperky z pravých perel jsou výjimečným doplňkem pro mimořádné události. Tento exkluzivní perlový set zdokonalí Váš ženský půvab.

Buka Jewelry Buka perlový náramek Mutiara AA 7,5 bílý
1 800 Kč

Náramek je z pravých říčních perel střední velikosti v klasické bílé až lehce krémové barvě. Stříbrné rhodiované zapínání bezpečně drží náramek na ruce. Každá perla je navíc zajištěna uzlíkovou vazbou – vše je ruční práce, při které používáme jen prvotřídní materiály.

Buka Jewelry Buka Přívěsek Tahiti 8 D 583
1 900 Kč

Tahitská perla může měnit barvu při pohledu z různých stran, barva je přírodní (nedobarvováno). Perla na tomto přívěsku není dokonale kulatá. Příroda vytvořila z každé perly dokonalý originál.  Přívěsek lze na přání vyrobit z bílého či žlutého zlata.  Přívěsek se prodává bez řetízku.

Buka Jewelry Buka Přívěsek Tahiti 9 584
2 200 Kč

Tahitská perla může měnit barvu při pohledu z různých stran, barva je přírodní (nedobarvováno). Perla na tomto přívěsku není dokonale kulatá. Příroda vytvořila z každé perly dokonalý originál.  Přívěsek lze na přání vyrobit z bílého či žlutého zlata.  Přívěsek se prodává bez řetízku.

Buka Jewelry BUKA Stříbrný náramek s perlami Mabe modrý 631
4 990 Kč

Krásný ručně dělaný šperk z několika ušlechtilých materiálů. Základem tohoto exkluzivního šperku je tepané stříbro, které tvoří vlastní náramek na vrchu je osazena dvěma modrými perlami Mabe. Náramek je osazen americkým zapínáním (dva kroužky), nikoli karabinou jako na posledním obrázku.

Buka Jewelry Buka Perlová souprava Mutiara 7,5 AA levandulová 803
6 700 Kč

Perlový náramek a náhrdelník z těchto pravých říčních perel s levandulovým nádechem tvoří nádherný exkluzivní set. Říční perly jsou v této sadě za zvýhodněnou cenu. Tento perlový set zdokonalí půvab každé ženy. Dekoltu dámy dodá perlový náhrdelník elegantnost a osobitost.

Buka Jewelry Buka Perlová souprava Mutiara Tiga 9,5 AA – bílá 813
8 200 Kč

Perlový náramek, náhrdelník a vpichovací náušnice Mutiara z velkých říčních perel tvoří nádherný exkluzivní set. Říční perly jsou v této sadě za zvýhodněnou cenu. Tento perlový set zdokonalí půvab každé ženy. Dekoltu dámy dodá perlový náhrdelník elegantnost a osobitost.

Buka Jewelry Buka Perlové náušnice Buka střední – černá perla 110
850 Kč

Stříbrné visací náušnice s černou perlou střední velikosti. Perlové naušnice v designu Buka se snadno nandavají a jsou zajištěny háčkem. Do setu k tomuto dokonalému tvaru šperku doporučujeme perlový přívěsek Buka a perlový prsten Buka, nebo jakýkoli šperk se střední perlou.

Buka Jewelry Buka Perlové náušnice Bunga – fialová 139
579 Kč

Stříbrné náušnice s malou fialovou perlou. Design šperku Bunga ve tvaru květu vyjadřuje ženskost a přirozenou něžnost. Krásu a eleganci dodávají šperkům šlechtěné říční perly, které se vyznačují krémovým a lehce duhovým nádechem.

Buka Jewelry Buka Perlové náušnice Dua sisi 129
1 900 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Delší visací náušnice s bílou perlou Mabe vzadu zdobené perletí Paua ve tvaru květu. Lze je kombinovat s přívěskem Dua sisi, který je oboustranný.

Buka Jewelry Buka perlové náušnice Mutiara AAA 8 mm 317
1 990 Kč

Nejvyšší kvalita perel AAA je téměř bez přírodních vad, ale stále je zřejmé, že se jedná o pravé perly. Tyto vpichovací náušnice jsou opatřeny puzetkou, která zapadá do drážky ve dříku náušnice.

Buka Jewelry Buka perlové náušnice Mutiara AAA 8 tmavé 089
1 990 Kč

Nejvyšší kvalita perel AAA je téměř bez přírodních vad, ale stále je zřejmé, že se jedná o pravé perly. Tento šperk je z pravých říčních perel v atraktivní černé barvě. Černé perly jsou v tomto případě duhové a při různých pohledech mění svůj nádech od tmavě modré přes fialovou až k černé.

Buka Jewelry Buka perlové náušnice Mutiara AAA 9 růžové mm 321
1 990 Kč

Nejvyšší kvalita perel AAA je téměř bez přírodních vad, ale stále je zřejmé, že se jedná o pravé perly. Tyto vpichovací náušnice jsou opatřeny puzetkou, která zapadá do drážky ve dříku náušnice.Tento šperk Vám můžeme vyrobit i v bílém zlatě.

Buka Jewelry Buka Perlový náhrdelník 6 AA 703
2 900 Kč

Perlový náhrdelník v designu Mutiara je z pravých říčních perel v klasické bílé až mírně krémové barvě v kvalitě AA. Stříbrné rhodiované zapínání s bezbečnostní pojistkou, drží perlový náhrdelník jistě na krku, každá perla je navíc zajištěna uzlíkovou vazbou.

Buka Jewelry Buka Perlový náhrdelník 6 AAA 707
4 900 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Perlový náhrdelník v designu Mutiara je z pravých říčních perel v klasické bílé až mírně krémové barvě v kvalitě AAA. Stříbrné rhodiované zapínání s bezbečnostní pojistkou, drží perlový náhrdelník jistě na krku, každá perla je navíc zajištěna uzlíkovou vazbou.

Buka Jewelry Buka Perlový náhrdelník Akoya 6 AA bílý 773
13 000 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Perlový náhrdelník z menších bílých mořských perel Akoya se zapíná bezpečnostní kuličkou z bílého 14K zlata ryzosti 585. Na přání zajistíme certifikát České gemologické laboratoře. Náhrdelník dodáváme v exkluzivní semišové krabičce na sadu šperků .

Buka Jewelry Buka Perlový náhrdelník Akoya 7 AAA bílý 771
22 500 Kč

Perlový náhrdelník ze středních bílých mořských perel Akoya se zapíná bezpečnostní kuličkou z bílého 14K zlata ryzosti 585. Na přání zajistíme certifikát České gemologické laboratoře. Náhrdelník dodáváme v exkluzivní semišové krabičce na sadu šperků.

Buka Jewelry Buka Perlový náhrdelník Akoya 8 AAA bílý
33 000 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Perlový náhrdelník z největších bílých mořských perel Akoya se zapíná bezpečnostní kuličkou z bílého 14K zlata ryzosti 585. Na přání zajistíme certifikát České gemologické laboratoře. Náhrdelník dodáváme v exkluzivní semišové krabičce na sadu šperků.

Buka Jewelry Buka Perlový náhrdelník Mutiara 8 AA levandulový 713
4 600 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stříbrné rhodiované zapínání s bezbečnostní pojistkou, drží perlový náhrdelník jistě na krku, každá perla je navíc zajištěna uzlíkovou vazbou. Vše je ruční práce, při které používáme jen prvotřídní materiály.

Buka Jewelry Buka Perlový náhrdelník Mutiara 9,5 AAA bílý 718
8 900 Kč

Perlový náhrdelník z pravých velkých bílých až mírně krémových perel v designu Mutiara. Stříbrné rhodiované zapínání s bezbečnostní pojistkou, drží perlový náhrdelník jistě na krku, každá perla je navíc zajištěna uzlíkovou vazbou. Vše je ruční práce, při které používáme jen prvotřídní materiály.

Buka Jewelry Buka Perlový náhrdelník Mutiara mini – bílá 710
1 980 Kč

Perlový náhrdelník z pravých mini bílých až mírně krémových perel v designu Mutiara je z pravých říčních perel. Stříbrné rhodiované zapínání s bezbečnostní pojistkou, drží perlový náhrdelník jistě na krku. U této velikosti perel nepoužíváme uzlíkovou vazbu.

Buka Jewelry Buka Perlový náramek AAA 6 - 612
2 700 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Náramek je z pravých středních říčních perel v klasické bílé až lehce krémové barvě v nejlepší kvalitě perel AAA. Stříbrné rhodiované zapínání bezpečně drží náramek na ruce. Každá perla je navíc zajištěna uzlíkovou vazbou – vše je ruční práce, při které používáme jen prvotřídní materiály.

Buka Jewelry Buka Perlový náramek Akoya 6,5 AA 620
6 800 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Perlový náramek ze středních bílých mořských perel Akoya se zapíná bezpečnostní kuličkou z bílého 14K zlata ryzosti 585. Každá perla je navíc zajištěna uzlíkovou vazbou – vše je ruční práce, při které používáme jen prvotřídní materiály.

Buka Jewelry Buka Perlový náramek Akoya 7 AAA 621
11 500 Kč

Perlový náramek ze středních bílých mořských perel Akoya se zapíná bezpečnostní kuličkou z bílého 14K zlata ryzosti 585. Každá perla je navíc zajištěna uzlíkovou vazbou – vše je ruční práce, při které používáme jen prvotřídní materiály.

Buka Jewelry Buka Perlový náramek Akoya 8,5 AA 635
16 900 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Perlový náramek z velkých bílých mořských perel Akoya se zapíná bezpečnostní kuličkou z bílého 14K zlata ryzosti 585. Každá perla je navíc zajištěna uzlíkovou vazbou – vše je ruční práce, při které používáme jen prvotřídní materiály.