Zylanica DÁRKOVÁ KOLEKCE, sáčkový čaj (60x2g)
259 Kč 4,32 Kč/ks

Dárková kolekce s 60ti zelenými čajovými sáčky je skvělým dárkem nejen pro Vaše blízké, ale také pro kolegy nebo přátele. Skvěle se také hodí do restaurací nebo kaváren.

Zylanica PÁV ZELENÝ, sypaný čaj (100g)
179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zelený čaj se nejčasteji užívá jako povzbuzující prostředek, nebo pro osvěžení.

Vyznačuje se také spoustou léčivých účinků – posiluje imunitu, napomáhá při zažívacích potížích, působí protizánětlivě, dodává energii, má dezinfekční účinky.

Halpe Tea EARL GREY, sypaný čaj (100g)
169 Kč

Černý čaj, obohacený olejičkem z kůry citrusu bergamotu, je známý specifickou a výraznou chutí a vůní. Earl Grey je čajem oblíbeným po celém světě.

Chelton EARL GREY, sypaný čaj (100g)
93 Kč

Černý cejlonský čaj (super pekoe) ochucený výtažky z kůry citrusu bergamotu. Čaj Earl Grey je oblíbený po celém světě díky svojí specifické silné a velmi aromatické chuti.

SRDCE - Jasmín, sypaný čaj (100g)
169 Kč

Zelený cejlonský čaj (GP1) s jasmínem, měsíčkem a chrpou. Vhodné pro milovníky kvalitních čajů s květinovou chutí a vůní. Krásná plechová krabička ve tvaru srdce potěší každou dámu.

Halpe Tea ZELENÝ ČAJ, sáčkový (50x2g)
159 Kč 3,18 Kč/ks

Náš zelený čaj je vyroben z neoxidovaných čajových lístků, a proto je zámo, že obsahuje nejužitečnější polyfenoly a antioxidanty.

Neslazený vařený zelený čaj je bez kalorií, je bohatý na ketachiny a další flavonoidy, o nichž je známo, že jsou účinné při zastavení oxidačního poškození buněk.

Zylanica KARAMBOLA, sypaný čaj (100g)
79 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zelený čaj obohacený o kousky karamboly, neboli hvězdného ovoce. Vyznačuje se sladší chutí, připomínající angrešt. Karambola je bohatá na vitamin C, minerální látky, vápník, hořčík a železo.

Chelton IRISES, sypaný čaj (90g)
109 Kč

Směs černého čaje (FBOP a PEKOE) s ananasem, černým rybízem, divokou třešní, jablkem, tureckým šafránem, chrpou a měsíčkem. Čaj je sklízený v provinciích Dimbula a Uda Pussellawa. Má vynikající jemnou chuť, krásnou vůni a bohatou barvu.

Chelton PARADISE, sypaný čaj (100g)
79 Kč

Černý čaj s výraznou a nasládlou chutí maracuji, která je také velmi bohatá na provitamíny A, Vám přivodí uvolňující pocit blaženosti.

Zylanica KARAMBOLA, sypaný čaj (100g)
79 Kč

Černý čaj s kousky karamboly, neboli hvězdného ovoce. Vyznačuje se sladší chutí, připomínající angrešt. Karambola je bohatá na vitamin C, minerální látky, vápník, hořčík a železo.

Zylanica SOURSOP, sypaný čaj (100g)
79 Kč

Kousky soursopu, neboli gravioly, obohacují černý čaj o lehce nasládlou a jemnou chuť. Naše čaje s tímto exotickým ovocem patří u nás mezi nejoblíbenější.

Halpe Tea VANILKA, sypaný čaj (100g)
89 Kč

Lístky černého cejlonského čaje s přírodním extraktem vanilky vám zajistí kouzelný čajový zážitek. Ať už se rozhodnete pro teplý nebo studený, osvěžující nápoj, tento čaj zajista potěší vaše smysly.

Chelton OPA, sypaný čaj (100g)
94 Kč

Čistý černý cejlonský čaj (OPA) nejvyšší kvality s velkými lístky. O své kvalitě vás přesvědčí jeho silná a výrazná chuť a zlatavá barva nálevu.

Chelton PANSIES, sypaný čaj (90g)
109 Kč

Směs černého cejlonského čaje (PEKOE a FBOP) s kousky papáji, meruňky, lístky růže, lilie, lotosu, chrpy a měsíčku.