CHEMOPLAST a.s.

Cheva Stolní fotbal Standard

Cheva Stolní fotbal Standard

419 Kč

Klasická hra oblíbená již řadu let, u které je zaručeno stejné napětí jako při mistrovském zápase ve fotbale. Soupeřit na fotbalovém turnaji mohou děti i dospělí.Hra je vyrobena z kvalitního plastu v ČR.

Cheva Fotbal Champion

Cheva Fotbal Champion

629 Kč
Doprava zdarma

Oblíbená „cvrnkací“ stolní hra pro všechny fandy fotbalu. Zahrajte si tento skvělý stolní fotbal doma s kamarády nebo rodiči i během deštivých dnů, kdy nemůžete vyběhnout na trávník. Tento jedinečný stolní fotbal je z kvalitního plastu a týmy jsou složeny z ručně malovaných hráčů. Vyrobeno v ČR.

Cheva Chrastítko S

Cheva Chrastítko S

39 Kč

Chrastítko kousací kroužky je plastové chrastítko pro nejmenší. Hračka obsahuje čtyři kroužky, které se snadno drží, jsou lehké. Miminko upoutají svou barevností a pohybem. Hračka pomáhá dítěti zkoumat různé tvary a povrch kousátka uleví rostoucím zoubkům.

Cheva CHEVA Kostky BIMBO 70

Cheva CHEVA Kostky BIMBO 70

529 Kč
Doprava zdarma

Variabilní stavebnice složená ze 3 druhů kostek, vyrobená ze zdravotně nezávadného materiálu. Podporuje motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 18 měsíců. Balení 70 ks kostek v praktické a uzavíratelné tašce s uchem.

Cheva Kostka MIMI

Cheva Kostka MIMI

149 Kč

Modročervená plastová kostka má oddělitelné stěny a děti si ji mohou skládat a rozkládat. Pokud je kostka složená, vkládají si děti jednotlivé tvary do příslušných otvorů. Na této didaktické hračce si děti trénují jemnou motoriku a trpělivost. Rozměry kostky jsou 13 × 13 × 13 cm.

Cheva Kostky Fantazie

Cheva Kostky Fantazie

199 Kč

Sada 9ti kusů barevných kostek pro nejmenší děti z plastu.Čtyři různé druhy plastových kostek pro děti, které rozvijí motoriku dětí. Hrací plastové kostky potěší všechny malé  kluky i holčičky. Čtyři barvy, čtyři tvary a spousta zábavy pro každý den. Děti mohou postavit hrad podle svých přání.

Cheva Sada do písku 1

Cheva Sada do písku 1

33 Kč

Klasické dětské plastové formičky na písek z plastu ve čtyřech barevných kombinacích pro děti na pískoviště v síťce.Hurá na pískoviště!!Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět letní hračky na písek!Tvořítka na písek by neměly chybět žádnému dítěti.

Cheva Kostky z PH

Cheva Kostky z PH

199 Kč

Sada osmi kusů barevných kostek pro nejmenší děti z plastu.Čtyři různé druhy plastových kostek pro děti, které rozvijí motoriku dětí. Hrací plastové kostky potěší všechny malé kluky i holčičky. Čtyři barvy s motivy zvířátek a spousta zábavy pro každý den. Děti mohou postavit hrad podle svých přání…