Chevron Nutrition Core Caffeine Pro-24%
249 Kč 189 Kč

Core Caffeine Pro – stimulant s nejvyšším povoleným obsahem kofeinu 200 mg v jedné tabletě podle legislativy České republiky. Náš produkt obsahuje 100 % formu bezvodého kofeinu získaného z bobů zelené kávy, který pomáhá docílit opravdových výsledků bez přehnaných marketingových slibů a lákadel.

Chevron Nutrition Arginine A.K.G. Core-16%
299 Kč 249 Kč

Hledáte řešení, jak zlepšit koordinaci a silový výkon a užít si tak svůj trénink naplno? Takové potěšení Vám může přinést právě Arginin A.K.G. Core. AAKG je nepostradatelným stavebním kamenem v suplementaci každého silového sportovce, který svými účinky přispívá k lepšímu rozšíření cév.

Chevron Nutrition Tribulus TRUE POWER-22%
499 Kč 389 Kč

Výjimečný pocit dodá produkt Tribulus TRUE POWER, který v každé tabletě obsahuje 600 mg tribulusu terrestris se standardizovaným obsahem 90 % saponinů. Obohacený o trojici synergicky působících látek – 50 % denní doporučené dávky zinku, 50 % denní doporučené dávky selenu a extrakt z černého pepře.

Chevron Nutrition Taurine Core-20%
249 Kč 199 Kč

Lepší průtok krve bez zvýšení tepové frekvence a znatelně výkonnější během tréninku. Taurin Core je skvělý pomocník na regeneraci svalů v kombinaci s BCAA Recovery Complex.

Chevron Nutrition 100 % Whey Pure Effect 2000 g-15%
1 299 Kč 1 099 Kč

Skvělá kombinace kvalitního syrovátkového proteinového koncentrátu a syrovátkového proteinového izolátu, která obsahuje vysoký podíl bílkovin (76 – 78 % – podle příchuti). Navíc má vynikající chuť a snadno se rozpouští. Aby toho nebylo málo, použili jsme pouze přírodní aroma a barviva.

Chevron Nutrition 100% Whey Pure Effect 900 g-21%
699 Kč 549 Kč

Skvělá kombinace kvalitního syrovátkového proteinového koncentrátu a syrovátkového proteinového izolátu, která obsahuje vysoký podíl bílkovin (76 – 78 % – podle příchutě). Navíc má vynikající chuť a snadno se rozpouští. Aby toho nebylo málo, použili jsme pouze přírodní aroma a barviva.

Chevron Nutrition Micellar Casein
999 Kč

Náš vysoce kvalitní micelární kaseinový prášek je našlapaný, a to s 24,3 g pomalu stravitelného proteinu v jedné dávce, speciálně navržený tak, aby vám pomohl k růstu a udržení svalové hmoty.

Chevron Nutrition Para ořechy 500 g
249 Kč

Para ořechy z řady Fitness Food Line jsou bohaté na velké množství vitamínů (A, B1, B2, B3, E a D) a minerálů (selen, draslík, vápník, selen, fosfor, železo). Důležitou vlastností para ořechů pro zdraví je podpora kvality…

Chevron Nutrition Magnesium chelate 375 mg-16%
299 Kč 249 Kč

Značka Chevron Nutrition se soustřeďuje na to, co je nejdůležitější a to, doplnění magnesia co nejefektivnější cestou. Hořčík je minerál, který je v lidském těle přítomen ve velkém množství.

Chevron Nutrition  Glutamine Recovery Drink-18%
499 Kč 409 Kč

Instantní nápoj s jedinečnou kombinací glutaminu a sacharidů, který dodává tělu nezbytnou pomoc při regeneraci svalů a současně zamezuje svalovému deficitu.

Chevron Nutrition HMB Plus Core
399 Kč 359 Kč

Inovovaná receptura, jediná na trhu, která kombinuje vlastnosti HMB a Argininu HCL. Arginin zajistí, že budou Vaše svaly napumpované a plné živin a HMB zase podpoří jejich růst.

Chevron Nutrition CLA Core-16%
299 Kč 249 Kč

Omega-6 mastná kyselina, která přirozeně blokuje a minimalizuje ukládání mastných kyselin do tukových buněk. Želatinová kapsle obsahující 1000 mg 80 % CLA je výborně a rychle stravitelná. CLA Core neobsahuje žádná zbytečná pojiva, takže nezatíží Váš organismus.

Chevron Nutrition Kešu Natural 500 g
249 Kč

Kešu z řady Fitness food line pochází z exotického ledvinovníku západního. Stejně jako u ostatních ořechů mají bohatý profil nenasycených mastných kyselin, které jsou pro naše tělo velmi důležité.

Chevron Nutrition Mandle Loupané 500 g
249 Kč

Loupané mandle z řady Fitness food line obsahují vysoké procento bílkovin, vlákniny, minerálů a antioxidantů.  V mandlích můžeme najít až 50 % „zdravých“ tuků v podobě mononenasycených a polynenasycených mastných kyselin.

Chevron Nutrition Maca Triple Fusion-16%
299 Kč 249 Kč

Neotřelá kombinace – Maca, zinek a organický selen. Superpotravina s bohatým profilem aminokyselin, která spolu s dalšími přidanými látkami tvoří dokonalý suplement na posílení imunity a snížení psychického i fyzického vyčerpání.

Chevron Nutrition Vitamin D3 2000 IU-17%
169 Kč 139 Kč

Novinka od českého výrobce kvalitních doplňků stravy pro sportovce Chevron Nutriton. Vitamin D3 s ještě vyšším množstvím účinné látky – hodnotou 2000 IU, což je 1 000 %…

Chevron Nutrition Zinc Chelate
129 Kč

Zinc chelate je nový člen řady vitamínových produktů od Chevron Nutrition. Je nabízený v jedné z nejčistších podob zároveň je bez GMO, lepku a barviv. Vyzkoušejte i Vy Zinc chelate,…

Chevron Nutrition Destructive Fat Burner
599 Kč 529 Kč

Připravili jsme produkt obohacený o speciální rostlinné extrakty, které Vám mohou dopomoci k odbourání tukových zásob. Navíc v průběhu shazovací fáze nebudete unavení a bez nálady.

Chevron Nutrition Joint Complex-17%
399 Kč 329 Kč

JOINT COMPLEX je produkt s vybraným obsahem účinných látek pro vaše klouby, vazy a chrupavky. JOINT COMPLEX je přesně formulován pro podporu zdraví kloubů…

Chevron Nutrition Joint Support 500 g
499 Kč

Zabraňte opotřebení kloubů a deformaci tkání pomocí kloubní výživy Joint Support Advanced Formula. Kloubní výživa může obnovit poškozené vaziva, kloubové spoje a zajistit regeneraci chrupavek a pohybovou schopnost…

Chevron Nutrition Lyofilizované jahody
189 Kč

Chevron Nutrition vytvořil řadu Fitness food line, mezi které patří i mrazem sušené jahody. Lyofilizace je nejšetrnější metoda sušení, jahody si tak zachovávají svoji výtečnou chuť i vůni a zůstane zachováno až 90 % nutričních hodnot.

Chevron Nutrition Creatine Malate CM3
349 Kč 298 Kč

Creatine Malate CM3 je určen pro fyzicky aktivní dospělé sportovce se zvýšenou silově pohybovou intenzitou. Creatine Malate CM3 je silná sypký směs našlapaná s 3 500 mg tri-kreatin malátu v jedné dávce.

Chevron Nutrition Glutamine Core-18%
499 Kč 409 Kč

Dnes již neplatí pravidlo, že glutamin patří pouze do kulturistiky a fitness zóny. Funkce glutaminu je nenahraditelná při každém sportu, ať už se jedná o lehkou atletiku či naopak energeticky náročnější sporty.

Chevron Nutrition Citrulline Malate-16%
499 Kč 415 Kč

Cílem tohoto produktu je zajistit dostatečný příjem L-citrulinu a navíc obsažený malát působí k optimalizaci účinků tohoto suplementu. Můžete snadno přidat prášek do svého oblíbeného nápoje a dosáhnout tak dokonalé konzistence.

Chevron Nutrition Dextrose Drink Powder 1 000 g-18%
109 Kč 89 Kč

Dextrose Drink Powder  od Chevron Nutrition je správnou volbou pro každého, kdo si potrpí na kvalitu a čistotu produktů, protože neobsahuje žádné přídavné látky a konzervanty. Produkty Chevron Nutrition nejsou geneticky modifikované.

Chevron Nutrition Ultimate Mass Gainer 1000 g
349 Kč

Vysoce kalorická, sacharidovo-proteinovová směs obsahující nejpokročilejší a nejúčinnější složky, to je potréninkový Gainer Ultimate Mass! Kombinace veškerých potřebných živin pro masivní nárůst svalové hmoty. Navržen tak, aby Vám přinesl co nejlepší výsledky. 

Chevron Nutrition Arginine AKG Powder-17%
399 Kč 329 Kč

Arginine AKG je čistý arginin ve formě prášku od značky Chevron Nutrition, který se snadno rozpouští a především nabízí jednoduchý způsob, jak doplnit arginin alfa ketoglutarát.

Chevron Nutrition Beta Alanine-16%
249 Kč 209 Kč

Opravdový doplněk stravy Beta Alanine není určený jen pro zvýšení tréninkového výkonu a snížení únavy. Beta alanin zvyšuje hladinu karnosinu ve svalech a též množství opakování, které můžete provést při vysoké intenzitě cvičení.

Chevron Nutrition CFM80 Premium protein 2000 g
999 Kč

Novinka

Hledáte kvalitní zdroj proteinu? CFM80 Premium protein je alternativním a vhodně zvoleným zdrojem mimořádného proteinu obohacený o řetězec aminokyselin, které jsou nezbytné pro svaly vyčerpané po náročných trénincích a trávicí enyzymy DigeZyme, pro snazší stravitelnost.

Chevron Nutrition CM3 Tri Creatine Malate Powder-16%
299 Kč 249 Kč

CM3 je určen pro fyzicky aktivní dospělé sportovce se zvýšenou silově pohybovou intenzitou. CM3 je silná sypký směs našlapaná s 3 500 mg tri-kreatin malátu v jedné dávce. Jedná se o speciální směs tvořenou třemi molekulami kreatinu.

Chevron Nutrition Energy Flash preworkout
799 Kč 729 Kč

Konečně opravdový ALL IN ONE předtréninkový produkt pro všechny nadšené sportovce. Energy Flash PRE-WORKOUT poskytne ergogenní složky, díky kterým dokážete provést více opakování s vyšší intenzitou.

Chevron Nutrition Fudge Brownie s mléčnou čokoládou 225 g
229 Kč

Rozhodli jsme se pro Vás rozšířit naši řadu oříškových krémů a to o jedinečné a delikátní příchuti. Fudge Brownie se jednoduše rozplývá na jazyku. Smyslnou kombinaci mandlí a kešu oříšků, doplněnou o mléčnou a hořkou čokoládu si naprosto zamilujete.

Chevron Nutrition Hydro Whey Protein 2000 g-15%
1 399 Kč 1 189 Kč

Náš produkt HYDRO WHEY PROTEIN je tráven a absorbován rychleji než standardní syrovátkový protein. Jeho užívání je ideální před / po tréninku a snadno se rozmíchává.

Chevron Nutrition Iso Whey Protein 2000 g
1 299 Kč 1 119 Kč

ISO WHEY PROTEIN je syrovátkový protein získaný výrobní metodou mikrofiltrace známou též jako CFM (cross flow microfiltration). ISO WHEY PROTEIN od značky Chevron Nutrition obsahuje 86 % nejkvalitnějších bílkovin z koncentrátu a izolátu syrovátkové bílkoviny.

Chevron Nutrition Lyofilizované borůvky
209 Kč

Chevron Nutrition vytvořil řadu Fitness food line, mezi které patří i mrazem sušené borůvky. Lyofilizace je nejšetrnější metoda sušení, plody si tak zachovávají svoji výtečnou chuť i vůni…

Chevron Nutrition Lyofilizované maliny
189 Kč

Chevron Nutrition vytvořil řadu Fitness food line, mezi které patří i mrazem sušené maliny. Lyofilizace je nejšetrnější metoda sušení, maliny si tak zachovávají svoji výtečnou chuť i vůni a zůstane zachováno až 90 % nutričních hodnot.

Chevron Nutrition Milk Thistle 250 mg-16%
299 Kč 249 Kč

Milk Thistle od značky Chevron Nutrition, to je ten pravý detox pro Vaše játra. Při nákupu doplňku se vždy ujistěte, jaký je obsah účinné látky (silymarinu). Naše 1 kapsle obsahuje 250 mg speciálního standardizovaného extraktu, z toho 200 mg tvoří silymarin.

Chevron Nutrition Nutty Pecan s křupinkami v bílé čokoládě 225 g
259 Kč

Rozhodli jsme se pro Vás rozšířit naši řadu oříškových krémů a to o jedinečné a delikátní příchuti. Nutty pecan se jednoduše rozplývá na jazyku. Smyslnou kombinaci arašídů a pekanových oříšků, doplněnou o bílou karamelovou čokoládu si naprosto zamilujete.

Chevron Nutrition Omega 3 + Vitamin E-16%
299 Kč 249 Kč

Vysoce kvalitní rybí olej ze studených mořských vod bohatý na omega-3 mastné kyseliny, které představují hodnotné doplnění základních složek pro fungující organismus. Produkt je navíc obohacen o vitamin E, který slouží jako antioxidant a ochrana před poškozením organismu volnými radikály.

Chevron Nutrition Synephrine 10 mg
329 Kč 289 Kč

Spalovač tuků Synephrine vyráběný s poctivou péčí. Se svým standardizovaným obsahem 10 mg synefrinu v jedné kapsli je nepostradatelným pomocníkem při redukci váhy. Využili jsme síly 100 % přírodního extraktu z kůry hořkého pomeranče.

Chevron Nutrition Ultimate Mass Gainer 3000 g
1 099 Kč 989 Kč

Vysoce kalorická, sacharidovo-proteinovová směs obsahující nejpokročilejší a nejúčinnější složky, to je potréninkový Gainer Ultimate Mass. Kombinace veškerých potřebných živin pro masivní nárůst svalové hmoty. Navržen tak, aby Vám přinesl co nejlepší výsledky.