Ludattica Hrací puzzle - Ludattica - Knihovna
182 Kč

Hrací puzzle – Ludattica – Knihovna Puzzle s množstvím doplňků na hraní od italské značky Ludattica. Po složení puzzle zábava teprve začíná. Skvělý hrací set, který zabaví děti na dlouhou dobu. Vhodné pro děti od 4 let. Celý set je uložený v pěkn pevné krabici, ideální jako dárek.

Ludattica Origami - Ludattica - Lodičky
189 Kč

Origami – Ludattica – Lodičky Skládačka vhodná pro děti od 5 do 10 let. Vytvořte si zábavné příšerky podle jednoduchého návodu. Celkem jich vyrobíte 12. Vyrábí italská značka Ludattica.

Ludattica Hrací puzzle - Ludattica - Garáže
182 Kč

Hrací puzzle – Ludattica – Garáže Puzzle s množstvím doplňků na hraní od italské značky Ludattica. Po složení puzzle zábava teprve začíná. Skvělý hrací set, který zabaví děti na dlouhou dobu. Vhodné pro děti od 4 let. Celý set je uložený v pěkn pevné krabici, ideální jako dárek.

Chytrá opička Dětský sportovní vak Opičárny s dobrodruhem
249 Kč

Dětský sportovní vak s potiskem chytré Opičky a malého Dobrodruha. Zažijte neobyčejné dobrodružství s naším vakem. Choďte na výlety, dělejte opičárny a tvořte krásné vzpomínky. A proč? No protože můžete. Sportovní vak Yate s potiskem Chytré opičky a Malého dobrodruha.

Ludattica Origami - Ludattica - Motýlci
151 Kč

Origami – Ludattica – Motýlci Skládačka vhodná pro děti od 5 do 10 let. Vytvořte si zábavné příšerky podle jednoduchého návodu. Celkem jich vyrobíte 12. Vyrábí italská značka Ludattica.

Ludattica Podlahové puzzle s doplňky - Ludattica - Boutique
182 Kč

Podlahové puzzle s doplňky – Ludattica – Boutique Puzzle s množstvím doplňků na hraní od italské značky Ludattica. Po složení puzzle zábava teprve začíná. Skvělý hrací set, který zabaví děti na dlouhou dobu. Vhodné pro děti od 4 let. Celý set je uložený v pěkn pevné krabici, ideální jako dárek.

Ludattica Hrací puzzle - Ludattica - pekárna
182 Kč

Hrací puzzle – Ludattica – pekárna Puzzle s množstvím doplňků na hraní od italské značky Ludattica. Po složení puzzle zábava teprve začíná. Skvělý hrací set, který zabaví děti na dlouhou dobu. Vhodné pro děti od 4 let. Celý set je uložený v pěkn pevné krabici, ideální jako dárek.

Ludattica Kreativní samolepková sada - Ludattica - Sladkosti
149 Kč

Kreativní samolepková sada – Ludattica  - Sladkosti Kreativní sada vhodná pro děti od 3 let. V balení najdete 200 samolepek, krásné papíry s ilustracemi a origami na sestavení obálek. Děti mohou ze sady vytvořit krásná přáníčka nebo obrázky.

Ludattica Kreativní samolepková sada - Ludattica - Zvířátka
149 Kč

Kreativní samolepková sada – Ludattica  - Zvířátka Kreativní sada vhodná pro děti od 3 let. V balení najdete 200 samolepek, krásné papíry s ilustracemi a origami na sestavení obálek. Děti mohou ze sady vytvořit krásná přáníčka nebo obrázky.

Ludattica Origami - Ludattica - Veselá zvířátka
189 Kč

Origami – Ludattica – Veselá zvířátka Skládačka vhodná pro děti od 5 do 10 let. Vytvořte si zábavné příšerky podle jednoduchého návodu. Celkem jich vyrobíte 12. Vyrábí italská značka Ludattica.

Ludattica Puzzle pro děti - Ludattica - Drak - 100 dílů
262 Kč

Puzzle pro děti - Ludattica – Drak – 100 dílů Puzzle vhodné pro děti od 5 let. Krásné a kvalitní puzzle od italské značky Ludaticca. Ze 100 dílů složíte draka a navíc toto puzzle můžete doplnit o další motivy ze stejné kolekce a vytvořit tak obří obraz z puzzle. Rozměry složeného puzzle: 44*66 cm

Ludattica Puzzle pro děti - Ludattica - Princ - 100 dílů
349 Kč

Puzzle pro děti - Ludattica – Princ – 100 dílů Puzzle vhodné pro děti od 5 let. Krásné a kvalitní puzzle od italské značky Ludaticca. Ze 100 dílů složíte draka a navíc toto puzzle můžete doplnit o další motivy ze stejné kolekce a vytvořit tak obří obraz z puzzle. Rozměry složeného puzzle: 44*66 cm

Ludattica Velké karty s písmeny na šňůrku - Ludaticca
175 Kč

Velké karty s písmeny na šňůrku – Ludaticca Učte se abecedu zábavnou formou. Písmenka jsou vtipně poskládaná z různých obrázků. Součástí balení je šňůrka na navlékání. Můžete tam vytvářet vtipné nápisy.