Ecce Vita Kubra
350 Kč

Bylinná směs pupečníku asijského (Gotu Kola) , zázvoru lékařského, černého pepře a kurkumy, které podporuje normální stav kloubů a kostí, trávení a patří mezi antioxidanty.

Ecce Vita Haritaki XL
279 Kč

Terminalia chebula se v Sanskrtu nazývá Haritaki, je to opadavý asijský strom dorůstající do výšky až třiceti metrů.

Ecce Vita Dlouhý pepř BIO 50g
72 Kč

Dlouhý pepř (piper longum) v organické kvalitě patří mezi adaptogeny, které chrání před stresem, podporuje trávení, imunitu.

Nuzest Good Green Stuff 300 g
1 650 Kč
Doprava zdarma

Good Green vitality je komplexní přírodní doplněk stravy, který dodává energii a harmonizuje tělo jako celek. Unikátní svým obsahem více než 75 ingrediencí: vitamíny, minerály, extrakty, ovoce, zelenina, řasy, probiotika a mnohé další.

Organic India Tulsi Original-Tea BIO, plech 100g
240 Kč

Bazalka posvátná (Ocimum sanctum), známá jako „Tulsi“ nebo "Holy Basilů je známá ájurvédská bylina s výraznou aromatickou a lahodnou chutí. Podporuje imunitní systém, normální funkce dýchacího systém. Má antioxidační účinky, podporuje vitalitu a chrání před stresem.

Ecce Vita Hemheal
143 Kč

Účinná bylinná mast na hemeroidy s protizánětlivým účinkem.

Ecce Vita Kurkuma 100 g
85 Kč

Mletý sušený oddenek kurkumy dlouhé v organické kvalitě používaný po tísíciletí k přípravě pokrmů. Kurkuma podoruje trávení a činnost jater, patří mezi antioxidanty, podporuje imunitu.

Ecce Vita Ecce Vita bylinná směs Slinivka
190 Kč

Bylinný směs 12 bylin podle originální receptury Ecce Vita. Bylinky ve směsi podporují trávení ,normální hladiny cukru v krvi, ale i činnost jater a žlučníku. Směs obsahuje i adaptogeny, které pomáhají organismu vyrovnat se s účinky stresu a antioxidanty.

Ecce Vita Makaibari Bai Mu Dan 15g
109 Kč

Čaj nejvyšší organické kvality „DEMETER", známý jako White Peony, byl původně vypěstován v čínském regionu Fujian

Nuzest Good Green Stuff 750 g
3 590 Kč
Doprava zdarma

Good Green vitality je komplexní přírodní doplněk stravy, který dodává energii a harmonizuje tělo jako celek. Unikátní svým obsahem více než 75 ingrediencí: vitamíny, minerály, extrakty, ovoce, zelenina, řasy, probiotika a mnohé další.

Solgar ALA 60mg - Kyselina alfa lipová
497 Kč

Alfa lipoová kyselina Ala patří mezi antioxidanty. Je nazývána „univerzálním antioxidantem“, protože je rozpustná v tucích i ve vodě. ALA je v malém množství vyráběna přímo v těle. Je též obsažena v některých potravinách, především v játrech a kvasnicích.

Solgar L-Lysin 1000 mg
380 Kč

Doplněk stravy s aminokyselinou L-Lysin.

Důležitá aminokyselina pro růst a obnovu tkání, pro produkci hormonů, enzymů a protilátek. L-Lysin pomáhá v boji proti herpetickému viru.

Ecce Vita An-kak
349 Kč

Extrakt z fermentované červené rýže v kapslích z rostlinné celulózy.

Ecce Vita Anti-Acid
279 Kč

Anti-acid obsahuje směs sušené nati embliky lékařské (Amalaki) a plodu chebule srdčité (Guduchi).

Ecce Vita Bio-Noni
989 Kč

Bio šťáva Noni z dužiny tahitského plodu morinda přirozeně podporuje imunitu, pozitivně ovlivňuje fyzickou i psychickou aktivitu.

Ecce Vita Bowel Kare
279 Kč

Spojení oslizáku, řeřichy, embliky a vlákniny vytváří účinný balzám pro váš zažívací trakt.

Ecce Vita Bylinný čaj Anti-age
255 Kč

Originální směs 12 bylin podle receptury a dlouholetých zkušeností Ecce Vita plná antioxidantů a adaptogenů na podporu energie, vitality, svalového tonusu a kognitivních funkcí.

Ecce Vita Bylinný čaj Čisté tělo
180 Kč

Bylinná směs pro přípravu nálevu podle originální receptury Ecce Vita s obsahem bylin podporujících vylučování a detoxikace.

Blog: Čaje pro podporu hormonální rovnováhy

Ecce Vita Bylinný čaj Gynhelp
160 Kč

Ecce Vita originální směs 7 bylin pro podporu imunity, dolní močové cesty, relaxaci těla, menstruační a před-menstruační komfort.

Ecce Vita Bylinný čaj Plodnost ženy
205 Kč

Směs bylin pro hormonální rovnováhu a posílení organismu. Čaj je vhodný například pro ženy i dívky, které mají nepravidelný mensturační cyklus.

Blog: Čaje pro podporu hormonální rovnováhy

Ecce Vita Bylinný čaj Zdravá játra
180 Kč

Originální směs bylin podle receptury a dlouholetých zkušeností Ecce Vita na podporu funkce a regenerace jater a zlepšení trávení i akutních potíží.

Ecce Vita Bylinný čaj Zdravé ledviny
180 Kč

Směs bylin na podporu ledvin a normální funkce močových cest podle originální receptury Ecce Vita na základě dlouholetých zkušeností.

Ecce Vita Bylinný čaj Zdravé průdušky
160 Kč

Směs bylin pro podporu normálních funkcí dýchacího systému a přirozené obranyschopnosti podle originální receptury Ecce Vita na základě dlouholetých zkušeností.

Ecce Vita Bylinný čaj Zdravý žlučník
150 Kč

Originální směs bylin podle receptury a dlouholetých zkušeností Ecce Vita na podporu funkce a regenerace žlučníku a zlepšení trávení i akutních potíží.

Ecce Vita Bylinný čaj Žena 40+
199 Kč

Směs bylin podle originální receptury Ecce Vita pro mladé ženy a podporu metabolismu, kontrolu tělesné hmotnosti a sexuálního zdraví.

Ecce Vita City Protect 50 ml
1 490 Kč

Hydratační krém, plný antioxidantů, karotenoidů, mastných kyselin, extraktů z bylin, semen stromů a přírodních olejů

Ecce Vita Digest Plus
549 Kč

Originální receptura Digest plus je složená ze standardizovaných extraktů bylin, které svým synergickým působením podporují trávení, vylučování, činnost žlučníku a jater a podporují imunitní systém.

Ecce Vita Earl Grey bez kofeinu
235 Kč

Původní název Earl Grey byl přisuzován pouze černému čaji, avšak dnes je úzce spojován s bergamotovým olejem. Náš Earl Grey je proto směsí čínského a cejlonského černého čaje s kapkou bergamotového oleje

Ecce Vita Ecce Vita Bio Třtinový cukr 500 g
84 Kč

Organický tradiční neodstředěný třtinový cukr je vyrobený tradičními metodami bez separace melasy se zachováním přirozeného obsahu minerálů a s výjimečnou ovocnou chutí.