Madman UV filtr pro GoPro (MDMUVFILTR)
299 Kč

Tento kvalitní UV filtr určený pro kamery GoPro Vám pomůže s pořízením ještě atraktivnějších záběrů. Filtr eliminuje vliv rozptýleného ultrafialového záření v atmosféře, a tak umožňuje natáčet videa s věrohodnějším podáním barev.

Madman Nalepovací držáky 3M pro GoPro (MDMADHESIVEMOUNTS)
299 Kč

Možnosti použití držáku Vysoce lepivé držáky pro připevnění kamery GoPro a další. Díky těmto držákům můžete připevnit Vaši kameru na nejrůznější místa jako je helma, auto, motorka a mnoho dalších míst, ze kterých získáte nezapomenutelné a dech beroucí záběry.

TrueLife Pulse (TLPULSE)
790 Kč

Truelife Pulse – Digitální tlakoměr
Kvůli pravidelnému měření tlaku se nemusíte stresovat zbytečnou cestou k lékaři. S Truelife Pulse můžete mít svůj krevní tlak pod kontrolou i v pohodlí domova. Měření tlaku s ním zvládne každý, správný postup je součástí manuálu.

Madman Plovák pro GoPro s náhradními dvířky (MDMFLOATYGOPRO)
299 Kč

Vodní plovák nabízí nekonečnou zábavu Natáčení vodních sportů jako třeba jízda na vodních lyžích, plavání, potápění, či jízda v rychlém motorovém člunu nebo třeba jen cákání se na mělčině s přáteli, zábava u vody nikdy nekončí, a díky tomuto plováku ji můžete navíc snadno zachytit a uchovat na zim…

Madman Baterie pro Nikon EN-EL14 (MDMBATENEL14)
329 Kč

Tato náhradní baterie je určena pro vybrané fotoaparáty Nikon. Jde o kvalitní, značkovou baterii se zvýšenou kapacitou 1030 mAh, díky které pořídíte ještě více snímků. Touto baterií můžete buď nahradit starší baterii, která už dosloužila, nebo ji využít jako náhradní baterii na cesty.

Madman Držák na tablet (MDMTBLTMOUNT)
390 Kč

Opravdu dokonalé selfie Tento držák určený pro tablety různých velikostí s sebou nejen rádi přibalíte na cesty, ale využijete ho také v pohodlí Vašeho domova.

Madman Baterie pro GoPro HERO5 (MDMBATHERO5)
299 Kč

Baterie GoPro HERO5

Kvalitní, značková Li-Ion baterie pro akční kamery GoPro HERO5. Baterie splňuje standardy stanovené Evropskou unií, je vybavena ochranou proti přebití, totálnímu vybití a zkratu a chlubí se také vysokou kapacitou 1260 mAh.

Madman Selfie tyč PREMIUM RC 80 cm černá (monopod) (MDMSELF80PRMBLACK)
599 Kč

Kvalitní, pevná a nadstandartně dlouhá selfie tyč určená především pro akční kamery GoPro, LAMAX, MagiCam, ISAW a další. Rámeček na mobilní telefon a dálkový ovladač se spouští (oboje součástí balení) z ní ale dělají vhodné příslušenství i pro mobilní telefon.

Madman BT dálkový ovladač (MDMBTREMOTE)
49 Kč

Dálkové ovládání, které vám pořizování fotografií mobilním telefonem maximálně usnadní. Snímek tak vyfotíte stiskem jediného tlačítka, aniž byste předtím strávili několik minut nastavováním samospouště.

Madman Baterie pro Olympus LI-40B (MDMBATLI40B)
199 Kč

Tato moderní, značková baterie vás potěší kvalitou, spolehlivostí, životností a především výdrží. Jde o náhradní baterii pro vybrané fotoaparáty Olympus, se kterou pořídíte tolik fotografií, kolik budete potřebovat. Baterie disponuje kapacitou 900 mAh, díky které si focení opravdu užijete.

Madman Baterie pro Olympus LI-90B (MDMBATLI90B)
199 Kč

Tato moderní, značková baterie vás potěší kvalitou, spolehlivostí, životností a především výdrží. Jde o náhradní baterii pro vybrané fotoaparáty Olympus, se kterou pořídíte tolik fotografií, kolik budete potřebovat. Baterie disponuje vysokou kapacitou 1270 mAh, díky které si focení opravdu užijete…

Madman Držák na telefon DELUXE (MDMPHONEMOUNTDLX)
79 Kč

Opravdu dokonalé selfie Tento držák na mobilní telefony si skutečně zamilujete. Jde o šikovného pomocníka, díky kterému nemusíte mít vždy při sobě klasický fotoaparát, který je obvykle velmi neskladný. Mobilní telefon Vám bohatě postačí.

Madman Šroub pro akční kamery (MDMBOLT)
49 Kč

Náhradní šroub pro akční kamery Díky tomuto náhradnímu šroubu pro akční kamery upevníte kameru na vaše oblíbené příslušenství. Šroub slouží jako náhrada za originální šroub dodávaný s kamerou, a tak se hodí mít ho po ruce například pro případ, že originální šroub ztratíte.

Madman Plovák pro GoPro HERO3+ s náhradními dvířky (MDMFLOATYGOPROPLUS)
249 Kč

Vodní plovák nabízí nekonečnou zábavu Natáčení vodních sportů jako třeba jízda na vodních lyžích, plavání, potápění, či jízda v rychlém motorovém člunu nebo třeba jen cákání se na mělčině s přáteli, zábava u vody nikdy nekončí, a díky tomuto plováku ji můžete navíc snadno zachytit a uchovat na zim…

AEE Lens pen (MDMLENSPEN)
149 Kč

Komplexní využitelnost Objektiv kamery je bezesporu tou nejdůležitější částí kamery, která si zaslouží mimořádnou péči. Občasné čistění objektivu je tedy naprosto nezbytné, pokud chcete, aby vaše záběry byly stále tak kvalitní a ostré.

Madman Baterie pro Canon LP-E8 (MDMBATLPE8)
299 Kč

Náhradní baterie pro digitální fotoaparáty Canon váš potěší kvalitou, spolehlivostí, životností a především výdrží. Baterie se chlubí vysokou kapacitou 1200 mAh, díky které budete moct fotografovat prakticky bez hranic.

Madman Baterie pro Canon NB-10L (MDMBATNB10L)
329 Kč

Náhradní baterie pro digitální fotoaparáty Canon váš potěší kvalitou, spolehlivostí, životností a především výdrží. Baterie se chlubí kapacitou 920 mAh, díky které budete moct fotografovat téměř bez hranic.

Madman Baterie pro Canon NB-5L (MDMBATNB5L)
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní baterie pro Váš fotoaparát  Tato náhradní baterie je určena pro digitální fotoaparáty Canon. Jde o kvalitní Li-Ion baterii, která při použití jako záložní významně zvyšuje počet pořízených fotografií.

Madman Baterie pro GoPro HD HERO2 (MDMBATHERO2)
390 Kč

Baterie mají tendenci vybíjet se zásadně v ten nejhorší možný moment. Buďte připraveni, a pořiďte si ke své kameře náhradní baterii, jež vám umožní nepřerušovat aktivitu, kterou právě nahráváte.

Madman Baterie pro Nikon EN-EL12 (MDMBATENEL12)
249 Kč

Tato náhradní baterie je určena pro digitální fotoaparáty Nikon. Jde o kvalitní, značkovou baterii, která svou kapacitou předčí požadavky každého fotografa.

Madman Dobíjecí set pro GoPro HERO2 - 12V a 220V (MDMCHARGERHERO2)
149 Kč

Tato kompaktní nabíječka pro baterii akční kamery GoPro HERO2 disponuje univerzálním A/C konektorem, díky kterému ji lze připojit do jakékoliv 220V sítě kdekoliv na světě. Také je možné ji snadno zapojit do autozapalovače. K dispozici vám je indikátor plného nabití baterie.

Madman Dobíjecí set pro ISAW Extreme - 220V (MDMCHARGERISAW)
99 Kč

Proč je výhodné mít nabíječku navíc? Noční můra každého fotografa a kameramana je vybitá baterie. Jak totiž všichni víme, baterie se vybije vždy v ten nejméně vhodný moment a my pak obvykle přijdeme o ty nejlepší záběry. S tím je ale konec!

Madman Dobíjecí set pro Sony FW 50 (MDMSETNFW50)
249 Kč

Tato kompaktní nabíječka pro baterie vybraných fotoaparátů Sony disponuje univerzálním A/C konektorem, díky kterému ji lze připojit do jakékoliv 220V sítě kdekoliv na světě. Také je možné ji snadno zapojit do autozapalovače. K dispozici vám je indikátorem plného nabití baterie.

Madman GoPro HERO5/HERO6 Tvrzené sklo na LCD (MDMH5GLASS)
89 Kč

Tvrzené sklo na LCD

Vaše akční kamera s vámi zvládá všechny dobrodružství. Chraňte její displej pevným sklem a odolejte ještě tvrdším podmínkám. ŽÁDNÉ ŠKRÁBANCE

Displej je spolu s čočkou kamery nejzranitelnějším místem vaší kamery. Ochranné sklo vám pomůže zabránit jeho poškrábání.

Madman Klíč pro GoPro (MDMWRENCH)
49 Kč

Spolehlivý pomocník pro dotahování šroubů: Tento klíč slouží jako spolehlivý a šikovný pomocník pro dotahování šroubů pro uchycení kamer GoPro. Jde o kvalitní klíč, který dodáváme v červené barvě a který je vyroben z hliníku. Díky tomu je lehký a zároveň pevný a spolehlivý.

Madman Nabíjecí set pro GoPro HERO4 (MDMCHARGERHERO4)
149 Kč

Kvalitní, značková Li-Ion baterie pro videokamery JVC. Baterie splňuje standardy stanovené Evropskou unií, je vybavena ochranou proti přebití, totálnímu vybití a zkratu a chlubí se také kapacitou 750 mAh. Baterii lze zaměnit za BN-VF707, BN-VF707U, BN-VF707UE, BN-VF707US a LY34647–002B.

Madman Plovák pro GoPro bez náhradních dvířek (MDMFLOATYNODOOR)
149 Kč

Vodní plovák pro nevšední záběry Díky plováku se vaše kamera při pádu do vody nepotopí. Vy se tak o své zařízení nemusíte obávat, takže si v klidu a bez starostí užijete jízdu na vodních lyžích, plavání, potápění, jízdu v rychlém motorovém člunu a další vaše oblíbené sporty.