Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

elem6

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Madman Selfie tyč PREMIUM RC 80 cm černá (monopod) (MDMSELF80PRMBLACK) Madman Selfie tyč PREMIUM RC 80 cm černá (monopod) (MDMSELF80PRMBLACK)
Madman Selfie tyč PREMIUM RC 80 cm černá (monopod) (MDMSELF80PRMBLACK)

Kvalitní, pevná a nadstandartně dlouhá selfie tyč určená především pro akční kamery GoPro, LAMAX, MagiCam, ISAW a další. Rámeček na mobilní telefon a dálkový ovladač se spouští (oboje součástí balení) z ní ale dělají vhodné příslušenství i pro mobilní telefon.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Madman LAMAX Flexibilní stativ střední černý (MDMOCTOMIDDLEBLK) Madman Selfie tyč PREMIUM RC 80 cm černá (monopod) (MDMSELF80PRMBLACK)
Madman LAMAX Flexibilní stativ střední černý (MDMOCTOMIDDLEBLK)

Tento stativ od značky MadMan vám bude leckterý kameraman či fotograf závidět. Stativ se chlubí nízkou hmotností a malými rozměry, díky čemuž je dobře skladný, takže ho s sebou snadno vezmete na cesty.

můžete mít 29.3. - 30.3.

TOUCHBeauty 1762 Silikonový kartáček na pleť (TB1762) Madman Selfie tyč PREMIUM RC 80 cm černá (monopod) (MDMSELF80PRMBLACK)
TOUCHBeauty 1762 Silikonový kartáček na pleť (TB1762)

TOUCHBeauty 1762 čistící kartáček
Oboustranný kartáček TOUCHBeauty 1762 je ideální pomocník pro čištění pleti (nejen) na cestách.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Madman Nalepovací držáky 3M pro GoPro (MDMADHESIVEMOUNTS) Madman Nalepovací držáky 3M pro GoPro (MDMADHESIVEMOUNTS)
Madman Nalepovací držáky 3M pro GoPro (MDMADHESIVEMOUNTS)

Možnosti použití držáku Vysoce lepivé držáky pro připevnění kamery GoPro a další. Díky těmto držákům můžete připevnit Vaši kameru na nejrůznější místa jako je helma, auto, motorka a mnoho dalších míst, ze kterých získáte nezapomenutelné a dech beroucí záběry.

Momentálně nedostupné

Madman Profi 3 Head přísavný držák pro GoPro (MDM3SUCT) Madman Nalepovací držáky 3M pro GoPro (MDMADHESIVEMOUNTS)
Madman Profi 3 Head přísavný držák pro GoPro (MDM3SUCT)

Šetrný pomocník do Vašeho vozu Tento držák pro fotoaparáty a akční kamery se stane Vašim každodenním společníkem všude tam, kde chcete mít Vaše zařízení a současně vyžadujete stoprocentní ochranu povrchu.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Madman BT dálkový ovladač (MDMBTREMOTE) Madman Nalepovací držáky 3M pro GoPro (MDMADHESIVEMOUNTS)
Madman BT dálkový ovladač (MDMBTREMOTE)

Dálkové ovládání, které vám pořizování fotografií mobilním telefonem maximálně usnadní. Snímek tak vyfotíte stiskem jediného tlačítka, aniž byste předtím strávili několik minut nastavováním samospouště.

Momentálně nedostupné

Madman UV filtr pro GoPro (MDMUVFILTR) Madman Dobíjecí set pro GoPro HERO2 - 12V a 220V (MDMCHARGERHERO2)
Madman UV filtr pro GoPro (MDMUVFILTR)

Tento kvalitní UV filtr určený pro kamery GoPro Vám pomůže s pořízením ještě atraktivnějších záběrů. Filtr eliminuje vliv rozptýleného ultrafialového záření v atmosféře, a tak umožňuje natáčet videa s věrohodnějším podáním barev.

Momentálně nedostupné

Madman Dobíjecí set pro GoPro HERO2 - 12V a 220V (MDMCHARGERHERO2) Madman Dobíjecí set pro GoPro HERO2 - 12V a 220V (MDMCHARGERHERO2)
Madman Dobíjecí set pro GoPro HERO2 - 12V a 220V (MDMCHARGERHERO2)

Tato kompaktní nabíječka pro baterii akční kamery GoPro HERO2 disponuje univerzálním A/C konektorem, díky kterému ji lze připojit do jakékoliv 220V sítě kdekoliv na světě. Také je možné ji snadno zapojit do autozapalovače. K dispozici vám je indikátor plného nabití baterie.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Madman GoPro HERO5/HERO6 Tvrzené sklo na LCD (MDMH5GLASS) Madman Dobíjecí set pro GoPro HERO2 - 12V a 220V (MDMCHARGERHERO2)
Madman GoPro HERO5/HERO6 Tvrzené sklo na LCD (MDMH5GLASS)

Tvrzené sklo na LCD

Vaše akční kamera s vámi zvládá všechny dobrodružství. Chraňte její displej pevným sklem a odolejte ještě tvrdším podmínkám. ŽÁDNÉ ŠKRÁBANCE

Displej je spolu s čočkou kamery nejzranitelnějším místem vaší kamery. Ochranné sklo vám pomůže zabránit jeho poškrábání.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Madman Plovák pro GoPro bez náhradních dvířek (MDMFLOATYNODOOR) Madman Selfie tyč MASTER BT 120 cm modro-růžová (monopod) (MDMSELF123SF05)
Madman Plovák pro GoPro bez náhradních dvířek (MDMFLOATYNODOOR)

Vodní plovák pro nevšední záběry Díky plováku se vaše kamera při pádu do vody nepotopí. Vy se tak o své zařízení nemusíte obávat, takže si v klidu a bez starostí užijete jízdu na vodních lyžích, plavání, potápění, jízdu v rychlém motorovém člunu a další vaše oblíbené sporty.

Momentálně nedostupné

Madman Plovák pro GoPro s náhradními dvířky (MDMFLOATYGOPRO) Madman Selfie tyč MASTER BT 120 cm modro-růžová (monopod) (MDMSELF123SF05)
Madman Plovák pro GoPro s náhradními dvířky (MDMFLOATYGOPRO)

Vodní plovák nabízí nekonečnou zábavu Natáčení vodních sportů jako třeba jízda na vodních lyžích, plavání, potápění, či jízda v rychlém motorovém člunu nebo třeba jen cákání se na mělčině s přáteli, zábava u vody nikdy nekončí, a díky tomuto plováku ji můžete navíc snadno zachytit a uchovat na zim…

Momentálně nedostupné

Madman Selfie tyč MASTER BT 120 cm modro-růžová (monopod) (MDMSELF123SF05) Madman Selfie tyč MASTER BT 120 cm modro-růžová (monopod) (MDMSELF123SF05)
Madman Selfie tyč MASTER BT 120 cm modro-růžová (monopod) (MDMSELF123SF05)

Kvalitní, pevná a nadstandartně dlouhá selfie tyč umožňuje focení neobvyklých selfie z větší vzdálenosti a skvěle se s ní fotí například skupiny lidí nebo široké záběry. Rámeček na mobilní telefon a dálková spoušť přímo na tyči z ní ale dělají vhodné příslušenství pro jakýkoliv mobilní telefon.

Momentálně nedostupné