895 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S každým centimetrem přijde nový zvrat! Doc Johnson The Blast Red je anální kolík s unikátním tělem. Žebra přispívají k intenzivnímu uspokojení análních radovánek. Vyrobený z prémiového silikonu ošetřeného platinou. Původ z USA!

295 Kč

Obliba v BDSM hrátkách je čím dál častější a polévání horkým voskem patří bezpochyby k nim. Pocit potěšení a bolesti, které vám vaše fantazie ukazují. Japonské voskové svíčky Doc Johnson se vám o zábavu postarají. Užívejte si dráždění horkým voskem a rozmazlujte svoji kůži při BDSM hrátkách.

13 495 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fucking machine Power Banger z řady Kink by Doc Johnson přináší vyšší výkon, sílu a dlouhé hluboké potěšení. Šukací stroj byl důmyslně navržen pro pohodlí při používání. Nastavitelné rameno lze naklonit do oblíbené pozice. 4 silné přísavky na spodní straně základny pevně drží stroj na svém místě.

1 395 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Největší a nejpůsobivější anální kolík, který americká značka Doc Johnson nabízí, přichází k vám. Cílem bylo stvořit opravdové monstrum mezi análními kolíky, a povedlo se na výbornou. Obrovský anální kolík Americal Bombshell Rockeye Gun Metal se pyšní délkou celých 25,7 cm čisté délky na zasunutí.

699 Kč

Vakuová pumpa pro ženy Pump Pink od známé značky Doc Johnson. Odsátím vzduchu balónkem se v oblasti vaginy nahromadí více krve, které způsobí dočasné zvětšení objemu. Díky plynulé regulaci podtlaku pojistným ventilem a odsávacím balónkem získate větší pysky a prokrví se klitoris.

949 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vibrační anální pomůcka pro dráždění prostaty a varlat. Masér prostaty nabízí 4 rychlosti vibrací. Napájení 2× AA baterií. Vibrační masér prostaty s ovladačem. Masér prostaty Mens Pleasure Wand vám nabídne možnost dráždění varlat a prostaty zároveň. Erotická pomůcka se však dá využít i pro dámy!