-28%
549 Kč 395 Kč

Pořádný erekční kroužek pro pořádné chlapy. Erekční kroužek Fantasy C-Ringz podrží váš penis a varlata na místě. Pro maximální výkon a erekci pevnou jako skála. Jestli hledáte ultimátní erekční kroužek, který podrží váš penis i koule, taj jste na správném místě!

-25%
599 Kč 449 Kč

Jestli hledáte ultimátní erekční kroužek, který podrží váš penis i koule, taj jste na správném místě! Dostaňte svoje nádobíčko ke svému maximálnímu potenciálu a užijte si dávku potěšení s Fantasy C-Ringz Cock Pipe. Jeden otvor slouží jako otvor pro penis.

-17%
1 199 Kč 995 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Silikonová klec na penis ochrání vaši mužnost tak, jako ještě žádná jiná erotická pomůcka. Klec na penis vyrobena z kvalitního silikonu. Ochraňte svou mužnost! Černá klec na penis s kovovým kroužkem Fantasy C-Ringz Hardcore Silicone Cock Blocker. Ochraňte svou mužnost!

-25%
1 199 Kč 895 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato silikonová klec na penis ochrání vaši mužnost jako jiná erotická pomůcka! Klec je vyrobená z kvalitního silikonu. Klec má otvory, pro proudění vzduchu. S touto klecí nebude problém si zajít na toaletu, což tuto hračku dělá vhodnou pro nošení na dlouhou dobu.

-17%
1 199 Kč 995 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ultimátní masér prostaty a erekční kroužek v jednom. Délka maséru prostaty – 8 cm. Z příjemného materiálu pro maximální výkon. Užijte si s masérem prostaty. Hledáte ultimátní erekční kroužek? A má mít k tomu i masér prostaty? Jste na správném místě!