Bratrstvo neohrožených (6 disků - VIVA balení) - Blu-ray
1 299 Kč

Účastnili se v osudný den „D“ roku 1944 výsadku ve Francii, stáli v čele operace Market-Garden, prodělali ofenzívu na Rýně, zaútočili na nacisty v Bastogne i v Bulge a v roce 1945 pomáhali dobýt Hitlerovo Orlí hnízdo v Berchtesgaden…

Mišík Vladimír: Jednou tě potkám - CD
349 Kč

Životní zpověď se otevřeně prolíná novým sólovým albem Vladimíra Mišíka. Album obsahuje 14 písní, které vznikly ve spolupráci s muzikanty Blue Shadows producenta Petra Ostrouchova

Kollárovci: NEJ hity od A do Z (3x CD) - CD
399 Kč

Divácký výběr 60 nejoblíbenějších písní. Kollárovci jsou hudební skupina, hrající od roku 1997. Své první CD vydali až v roce 2002. Hrají a skládají hlavně folklórní písně, blízké folklóru východního Slovenska.

Ledové království - Kolekce 1+2 (2DVD) - DVD
349 Kč

Neohrožená Anna, otrhaný horal Kristoff s věrným sobem Svenem , sněhulák Olaf a samozřejmě královna Elsa na vás čekají v kolekci dvou animáků Ledové království (Frozen).

Le Mans '66 - Blu-ray
499 Kč

Vozy stáje Ferrari vítězí na okruhu v Le Mans nepřetržitě od roku 1960 až do roku 1965. Carol Shelby, řidič Ken Miles a jejich malý tým jsou odhodláni tomu učinit s pomocí vozu Ford GT40 rázný konec. Proti nim stojí neporazitelné Ferrari, fyzikální zákony i jejich vlastní osobní démoni…

Pink Floyd: Pulse (4LP BOX, Edice 2018) (4x LP) - LP
2 199 Kč

Reedice živého záznamu na čtyřech 180g vinylech. Legendární koncertní album PULSE vyšlo v roce 1995 a nabízí různé nahrávky z Division Bell Tour 1994, které vybral James Guthrie. Na desce, jež se stala číslem 1 v britském žebříčku, mimo jiné najdete i celou živou verzi Tha Dark Side Of The Moon. Akt

Ježek Sonic - DVD

Ježek Sonic - DVD

Hodnocení: 5
199 Kč

Novinka

Svět potřeboval hrdinu, objevil se ježek. Ježek Sonic neboli Modrý záblesk, vybavený neuvěřitelnou rychlostí, si oblíbí svůj nový domov na Zemi.

Marillion: Script For A Jester's Tear (4x CD + BD) - CD + Blu-ray
879 Kč

Script For A Jester's Tear je debutové studiové album britské neo-progresivní kapely Maillion z roku 1983. Album dosáhlo na první příčku britské albové hitparády, kde strávilo 31 týdnů. V rozšířené edici ve formátu 4CD/BR jsou nové mixy původní nahrávky a záznam dobového koncertu.

Nej písničky pro děti všech dob (2x CD) - CD
149 Kč

Výběr nejznámějších a nejoblíbenějších hitů z českých pohádek, televizních seriálů a pořadů. Obsahuje pouze originální nahrávky z filmů jako Ať žijí duchové, S tebou mě baví svět, Páni kluci, Pan Tau, Arabela a další.

Terminátor: Temný osud - Blu-ray
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Od doby, kdy Sarah Connorová (Linda Hamilton) zabránila Dnu zúčtování, změnila budoucnost a přepsala osud lidské rasy, uplynuly už více než dvě dekády. Do této nové přítomnosti přichází terminátor Rev-9, aby zničil všechny naděje lidstva…

Kryštof: 25 (2x CD) - CD
399 Kč

V roce 2017 vydala česká rocková kapela Kryštof best of album s názvem 25. Vychutnejte si výběr toho nejlepšího na dvojalbu skupiny Kryštof.

Black Sabbath: Black Sabbath - LP
519 Kč

Black Sabbath je první studiové album stejnojmenné britské skupiny. Vydáno bylo na pátek třináctého (13. února) a okamžitě bylo odsouzeno mnohými náboženskými skupinami jako satanistické a to hlavně kvůli titulní skladbě Black Sabbath.

Jurský svět: Zánik říše - DVD
199 Kč

Uběhly tři roky od chvíle, kdy dinosauři zničili zábavní park Jurský svět. Ostrov Isla Nublar opustili lidé, zatímco dinosauři přežívají v hlubokých lesích. Když se na ostrově začne probouzet sopka, Owen a Claire se vrací se záchrannou misí…

Sada jídelní Spider-Man (4 ks)
599 Kč

Vše co potřebuješ k jídlu: menší talíř, větší talíř, misku a hrnek. Vždy s obrázkem hrdiny Spider-Mana…

Anna K.: Best of 1993 - 2018 (2x LP) - LP
599 Kč

Výběr největších hitů populární zpěvačky a několikanásobné držitelky Ceny Anděl mapuje celou její bohatou kariéru a je vlastně takovým malým ohlédnutím za neuvěřitelnými 25 lety na scéně…

Soundtrack: Pulp Fiction (Music From The Motion Picture) - LP
589 Kč

Nejkultovnější z kultovních filmů 90. let je autorskou Biblí Quentina Tarantina, který v tomto opusu definoval základní prvky své režisérské poetiky a vytvořil dílo rozněcující náročné kritiky na festivalu v Cannes.

Imagine Dragons: Origins (2018) - CD
379 Kč

Nejstreamovanější kapela letošního roku, multiplatinoví interpreti a držitelé Grammy Imagine Dragons vydávají v pořadí čtvrté album Origins. Na albu se nachází například hit číslo jedna Natural nebo singl Zero z filmu Raubíř Ralf a internet.

Interstellar (2BD) - Blu-ray
499 Kč

Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov…

Máša a medvěd 5-8: Kolekce (4DVD) - DVD
499 Kč

Milá a veselá pohádka sleduje příběhy holčičky Máši a jejího přítele Medvěda… Pohádka se stala hitem v rodinách po celém světě, protože dokáže děti i rodiče chytře a zábavně poučit.

Werich Jan: Suma sumárum (5x CD) - MP3-CD-34%
789 Kč 519 Kč

Akce

Souhrn všech nahrávek s Janem Werichem z archivu Supraphonu a soukromých sběratelů (Karla Koliše, Ondřeje Suchého, Jiřího Borovičky, Jindřicha Kučery, Gabriela Gössela, Petra Prajzlera, Prokopa Voskovce ml.).

Black Sabbath: Paranoid - LP
519 Kč

Paranoid je druhé studiové a zároveň průlomové album anglické skupiny Black Sabbath.

Argo (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD
899 Kč

Když se americké ambasády v Teheránu zmocní íránští revolucionáři, uteče odtud šestice Američanů. Jen jediný člověk je teď dokáže dostat zpoza nepřátelské linie – agent CIA a odborník na nemožné úniky Tony Mendez…

Písničky z Večerníčků (2x CD) - CD
249 Kč

Znělky a písničky ze 40 Večerníčků… V jednom kompletu zde malí i velcí najdou všechno to, co se každému jako první z Večerníčků vybaví: hudba a písničky.

Spirituál kvintet: Sto nejkrásnějších písní (+1) /1960-2010/-19%
499 Kč 404 Kč

Akce

Jubilejní edice Dosud nejobsáhlejší kompilace Spirituál kvintetu! V sezoně oslav pěti dekád velmi úspěšné existence kapely vychází tato mimořádná připomínka její hudební podstaty. Doktor Tichota prošel veškerý natočený materiál a vytvořil z něj logické celky. Období let 1967 až 1985 (Zelené pláně),

Rammstein: Herzeleid (Edice 2017) (2x LP) - LP
969 Kč

„Herzeleid“ je název prvního alba německé skupiny Rammstein, vydané v roce 1995. Název alba přeložený do češtiny znamená Bolest srdce a je odvozen od problémů se vztahy, které provázely členy skupiny během natáčení tohoto alba.

Star Wars: Vzestup Skywalkera - DVD
199 Kč

Ve strhujícím závěru stěžejní ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie…

Funko Figurka Queen - Freddie Mercury
399 Kč

Funko Pop – sběratelské figurky napříč filmem, seriály, hudbou, videohrami, popkulturou je to, co ve své sbírce nejvíc chceš.

Zjizvená tvář - Blu-ray
399 Kč

Na jaře roku 1980 emigrovalo z Kuby do Spojených států přes 100 000 lidí. Mezi nimi i Tony Montana. Svět si jej bude pamatovat pod jménem Zjizvená tvář.