Blade (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD
899 Kč

Novinka

Blade, denní tvor – napůl člověk a napůl upír. Boj o lidský svět právě vrcholí, upír Deacon Frost vyhlásil lidské rase válku. Blade je poslední nadějí na přežití lidstva…

Herec - DVD
249 Kč

Novinka

Dramatický příběh slibného mladého herce zasazený do počátku padesátých let dvacátého století. Mnoho mladých lidí tehdy muselo volit stejně jako on: totalitnímu režimu se postavit, přizpůsobit, nebo se na něm dokonce aktivně podílet.

Ikarie XB1 (DIGITÁLNĚ RESTAUROVANÝ FILM) - DVD
199 Kč

Novinka

Je rok 2163. Loď Ikarie XB 1 putuje k hvězdě Alfa Centauri. Stereotypní let však přeruší varovný signál. Dráhu jim zkřížilo kosmické plavidlo neznámého původu…

Pohádky o mašinkách - DVD
199 Kč

Novinka

Kam vede tajná kolej ze Smíchovského nádraží a co všechno způsobí největší mašinka na světě? Desetidílný večerníček s osobitým vyprávěním Vladimíra Ráže.

Nohavica Jaromír: Máma mi na krk dala klíč - CD
299 Kč

V patnácti autorských písních nabízí ostravský bard silné melodie a ještě silnější texty za doprovodu pouhé akustické kytary a foukací harmoniky, čímž se symbolicky vrací velkým obloukem ke svým folkovým začátkům.

AC/DC: Power Up - CD

AC/DC: Power Up - CD

Hodnocení: 4,6
399 Kč

V pořadí sedmnácté studiové album legendárních AC/DC z roku 2020.

Langerová Aneta: Dvě slunce - CD
399 Kč

Radost z tvorby Anety pokračuje třinácti novými písněmi, ty opět vznikaly v blízké spolupráci s klavíristou, spoluautorem a producentem nové desky Jakubem Zitkem.

NANO M.ON rouška - Prémiová nanovlákenná zdravotnická maska (50 ks)
1 499 Kč

Jednorázová prémiová nanovlákenná zdravotnická maska s dvojí filtrační účinností, která zachytí 99,9 % virů, bakterií, prachových polutantů a smogu, s účinností 12 hodin. Český nápad – český nano-materiál – česká výrobní linka… Balení 50 ks.

Star Wars Budík BB8

Star Wars Budík BB8

Hodnocení: 4
599 Kč

Vstávat a cvičit! Budík ve stylu nejoblíbenějšího robůtka galaxie vás zaručeně probere svým typickým zvukem.

David Michal: Moje zapomenuté ploužáky - CD
299 Kč

Michal David sestavil album ze svých oblíbených pomalých písní, ke kterým má blízký vztah a které neprávem zůstaly ve stínu jeho velkých hitů. Připojil k nim několik vánočních skladeb, mezi kterými jsou i dva duety – s Magdou Malou a Filipem Antoniem.

100 nejznámějších dětských písniček (2x CD) - CD
299 Kč

Velký zpěvník nejznámějších dětských písniček pro každou rodinu! České národní písničky, popěvky, ukolébavky a koledy v hudebním provedení přístupném nejširšímu okruhu posluchačů.

Šarlatán - DVD
199 Kč

Novinka

Ivan a Josef Trojanovi ve strhujícím životopisném dramatu inspirovaném skutečným příběhem výjimečného muže obdařeného léčitelskými schopnostmi.

Klasické české pohádky (4x CD) - CD
399 Kč

Kolekce 4 CD přináší 22 nejznámějších pohádek čtených či dramatizovaných, v každém případě však interpretovaných slavnými českými herci.

BTS: BE (Deluxe Edition) - CD
2 199 Kč

Limitovaná edice alba BE skupiny BTS, Krom samotného alba na CD jsou připraveny plakáty, fotky, knihy a další…

B-Side Band: Folk Swings - CD
399 Kč

Album nabízí legendární folkové skladby ve swingových úpravách. Ewa Farna, Vojtěch Dyk, Petr Rybíz Toman, Vlasta Redl, Jarek Nohavica, Jarda Samson Lenk, Radek Pastrňák, Slávek Janoušek, Pokáč a další to rozjedou…

AC/DC: Power Up - LP
599 Kč

V pořadí sedmnácté studiové album legendárních AC/DC z roku 2020.

Mandrage: Best Of 2007-2020 (3x CD) - CD
399 Kč

Retrospektivní 3CD obsahující to nejlepší z předčasně uzavřené kariéry jedné z nejžádanějších koncertních kapel u nás, která za sebou zanechává nesmazatelnou stopu, množství zlidovělých hitů a výjimečný punc energie a emocí.

Queen: Greatest Hits (2x LP) - LP
799 Kč

Legendární britská kapela Queen k 40. výročí své existence nadělila sobě i svým fanouškům remasterované verze všech svých alb. Užijte si to nejlepší z repertoáru legendární kapely Queen! Nejslavnější hity, největší pecky, legendy…

Dusilová Lenka: Řeka - CD

Dusilová Lenka: Řeka - CD

Hodnocení: 4,5
349 Kč

Album vzniklo ve spolupráci s producentem PETREM OSTROUCHOVEM, který stojí mimo jiné za úspěšným albem Vladimíra Mišíka „Jednou tě potkám“.

Veselé dětské písničky (2x CD) - CD
299 Kč

Nejznámější písničky českých skladatelů a textařů pro děti i jejich rodiče! Jedná se o skladby prověřené již třemi generacemi posluchačů, které nesmí chybět na žádné dětské oslavě. Zazpívat by si je měl umět každý, kdo byl někdy „dítě školou povinné“.

Gott Karel: Vánoce ve zlaté Praze - CD
249 Kč

Nahrávka Karla Gotta z roku 1969 patří mezi legendární. Skvěle vybraný repertoár představuje dvanáct skladeb, od českých a jiných lidových až po díla ikon vážné hudby, chybět nemůže ani Tichá noc…

Springsteen Bruce: Letter To You - CD
399 Kč

Dvanácté studiové album z roku 2020 je plné srdečních záležitostí s jasně rozpoznatelným umělcovým hudebním stylem.

Harry Potter - Kompletní kolekce (16DVD) - DVD
1 499 Kč

Soubor příběhů Harryho Pottera, studenta školy čar a kouzel v Bradavicích. Jeho osud je plný kouzel, napětí a tajemství. Kompletní kolekce všech osmi filmů, s bonusy na 16ti DVD.

Termoska Batman (500 ml)
529 Kč

Půllitrová termoláhev z nerezové oceli. Obal je tvořen z měkkého černého plastu s logem Batmana.

Nej písničky pro děti všech dob (2x CD) - CD
149 Kč

Výběr nejznámějších a nejoblíbenějších hitů z českých pohádek, televizních seriálů a pořadů. Obsahuje pouze originální nahrávky z filmů jako Ať žijí duchové, S tebou mě baví svět, Páni kluci, Pan Tau, Arabela a další.

Havel - DVD
199 Kč

Novinka

Co byste obětovali pro pravdu a lásku? Drama inspirované životem a osobním vývojem Václava Havla, předního českého dramatika, disidenta a presidenta.

Trollové: Světové turné - DVD
299 Kč

Vydejte se s trollí královnou Poppy, Větvíkem a jejich kamarády na další hudební dobrodružství, které je tentokrát větší a hlasitější než kdykoli předtím!

Gott Karel: 50 let na DVD (5DVD) - DVD
999 Kč

Jedinečný komplet pěti DVD, shrnujících písně Karla Gotta v podobě videoklipů a dalších audiovizuálních záznamů.

Radůza, SOČR: Kupředu plout - CD
349 Kč

Koncertní záznam obsahuje její původní a dříve nevydané písničky, některé zazní samostatně, či s kapelou, ale i s doprovodem SOČRu. Celý projekt provází hlas Miloše Stránského.