Fine Gusto Hovězí Jerky Natural 100g
199 Kč

Sušené maso Fine Gusto je neobyčejně chutný výrobek. Na výrobu 100g sušeného masa spotřebujeme 320g syrového masa. A pak již přidáme jen špetku mořské soli a dokonalé sušené maso je na světě. Nejenže skvěle chutná, ale je výživově vynikající. 64% bílkovin a žádné sacharidy a cukry.

Fine Gusto Hovězí Jerky Natural 25g
56 Kč

Sušené maso Fine Gusto je neobyčejně chutný výrobek. Na výrobu 100g sušeného masa spotřebujeme 320g syrového masa. K sušenému hovězímu již přidáme jen špetku mořské soli. Díky této jednoduchosti má výrobek vysoký obsah bílkovin, nízké tuky, žádné sacharidy a cukry. Maso je měkké a vynikající.

Fine Gusto Hovězí Jerky Natural 50g
110 Kč

Sušené maso Fine Gusto je neobyčejně chutné. Na výrobu 100g sušeného masa spotřebujeme 320g syrového masa. K samotnému masu přidáme již jen špetku mořské soli. Výsledkem je vynikající chuť a produkt s vysokým podílem bílkovin, nízkými tuky a žádnými sacharidy a cukry.

Fine Gusto Hovězí Jerky Pepř 25g
56 Kč

Fine Gusto je neobyčejně chutné sušené maso. Špičkové hovězí ochutíme marinádou s pepřovým základem. Výsledkem je vynikající, lechce pikantní chuť. Maso je měkké a výrobek vám připraví malý kulinářský zážitek. Ochutnejte, budute příjemně překvapeni.

Fine Gusto Krůtí Jerky Natural 100g
199 Kč

Fine Gusto je neobyčejně chutné sušené maso. K výrobě 100g sušeného masa potřebujeme 320g syrového masa. Výsledkem je výrobek s neobyčejně vysokým obsahem bílkovin, nízkými tuky, bez sacharidů a cukrů. Dopřejte si překvapivý kulinářský zážitek.

Fine Gusto Hovězí Jerky Teriyaki 25g
56 Kč

Fine Gusto je neobyčejně chutné sušené maso. Špičkové hovězí marinujeme na japonský způsob v omáčce Teriyaki. Výsledek je vynikající a nabídne vám nečekaný kulinářský zážitek. Maso je měkké a vy si užijete každý kousek.

Fine Gusto Hovězí Jerky BBQ 25g
56 Kč

Fine Gusto je neobyčejně chutné sušené maso. Špičkové hovězí maso marinujeme v barbecue omáčce a dostaneme tak klasickou sladkokyselou chuť. Ochutnejte, budete překvapení nečekaným kulinářským zážitkem.

Fine Gusto Krůtí Jerky Natural 25g
56 Kč

Fine Gusto je neobyčejně chutné sušené maso. Na výrobu 100g sušeného masa spotřebujeme 320g syrového masa. Výsledkem je výrobek s neobyčejně vysokým podílem bílkovin, nízkým tukem a kompletně bez sacharidů a cukrů. Vychutnejte si překvapivý kulinářský zážitek.

Fine Gusto Hovězí SNACK IT Natural 20g
38 Kč

Vynikající masová tyčinka SNACK IT je výbornou příležitostí rychle a zdravě se nasytit kdykoliv a kdekoliv, ať již ve vaší kanceláři, během vašich přesunů po městě nebo na výletě. Potěšte se touto masovou variací na klasickou muesli tyčinku.

Fine Gusto Krůtí Jerky Natural 50g
110 Kč

Fine Gusto je neobyčejně chutné sušené maso. Na výrobu 100g sušeného masa spotřebujeme 320g syrového masa. Získáme tak výrobek s neobyčejně vysokým podílem bílkovin, nízkým tukem a bez jakýchkoliv sacharidů a cukrů. Budete překvapeni nečekaným kulinářským zážitkem.

Fine Gusto Krůtí Jerky Pepř 25g
56 Kč

Fine Gusto je neobyčejně chutné sušené maso. V tomto případě naše špičkové krůtí maso dáme dohromady s pepřovou marinádou. Výsledkem je lechce pikantní chuť, která vám připraví nečekaný kulinářký zážitek.