B. Braun Meliseptol Wipes ultra dezinfekční ubrousky 100 ks
169 Kč

Ubrouskyƒ napuštěné dezinfekčním ƒpřípravkemƒ pro ƒpovrchy. ƒŠiroké ƒplně virucidní a sporicidn탃 spektrum ƒúčinnosti ƒběhemƒ 2 ƒminutƒ. Ubrousky bez obsahu alkoholů nebo aldehydů Meliseptol® Wipes ultra se používají na čištění a dezinfekci zdravotnických prostředků citlivých na alkohol.

B. Braun Meliseptol Rapid 5 l
1 029 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Alkoholový dezinfekční prostředek k přímému použití pro rychlou dezinfekci malých ploch a předmětů. Vhodný na zdravotnické zařízení, jako jsou např. křesla, matrace, postele, povrchy zdravotnických přístrojů a všech malých povrchů odolných vůči alkoholu.

B. Braun Meliseptol foam pure sprej 750ml
279 Kč

Pro rychlou dezinfekci byly donedávna používány výhradně přípravky s vysokým obsahem alkoholu. Ty dosahují požadované účinnosti během několika minut. Nové povrchové úpravy zdravotnických přístrojů a nástrojů nejsou ale v mnoha případech s alkoholy kompatibilní.

B. Braun dezinfekce Softa-Man® ViscoRub Množství: 75 ml
149 Kč

Softa-Man® ViscoRub je jedním z nejmodernějších přípravků k okamžitému použití pro dezinfekci rukou kdykoliv a kdekoliv je to potřeba. Jako součást rutinní hygieny rukou, ať už pro hygienickou nebo chirurgickou dezinfekci, ale i tam, kde není k dispozici voda a mýdlo.

Inkospor šejkr růžový 700 ml
85 Kč

K šejkru Inkospor se nejlépe hodí naše proteiny. Proteiny Inkospor mají nejvyšší aminokyselinové skóre na trhu. Zkuste třeba bestseller Active PRO 80 se spoustou lahodných příchutí.

B. Braun Softalind Hand Sanitizer Množství: 500 ml
159 Kč

Softalind® Hand Sanitizer je dezinfekční přípravek kombinující alkoholy s aktivními přísadami. Je vhodný pro častou dezinfekci rukou včetně chirurgické. Softalind® Hand Sanitizer je určen pro použití ve všech oblastech zdravotnických zařízeních.

Inkospor X-treme Blender Bottle® šejkr 820 ml
229 Kč

X-treme šejkr s patentovaným Blender Bottle® míčkem pro lepší přípravu míchaných nápojů a proteinových koktejlů. Díky míčku bude váš koktejl bez hrudek a získá bohatou krémovou konzistenci. Pogumovaná část šejkru slouží pro lepší držení láhve.

B. Braun Nutricomp Drink HP 4x200ml příchuť: Vanilka
199 Kč

Nutricomp® Drink Plus HP je vysoce kalorická, nutričně kompletní enterální výživa určená k popíjení (sipping), s vysokým obsahem proteinů, obohacená o MCT tuky a rybí olej, bez lepku a klinicky významného množství laktózy.

B. Braun Nutricomp Drink Renal vanilka 4x200ml
219 Kč

Nutricomp® Drink Renal je nutričně kompletní výživa k popíjení, vysoce kalorická (2,0 kcal / ml) s vlákninou, bez lepku a klinicky významného množství laktózy.

B. Braun dávkovač pákový TLS PRO 1000 ml
2 289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Držák vyrobený s nerezového plechu. Přiložená oboustranná lepící páska umožňuje pohodlnou fixaci na hladké stěny (sklo, obklady). Distributor: B. Braun Medical s.r.o., V Parku 2335/20, CZ-148 00 Praha 4

Inkospor ACTIVE Fitness rumová pralinka 35 g
30 Kč

Proteinová tyčinka s vitamíny. Vhodná pro jakoukoliv fitness aktivitu – kromě energie dodá tělu také hodnotné proteiny (23% podíl) a důležité vitamíny. Náš tip: Mějte vždy po ruce proteinovou tyčinku. Proteinová tyčinka je vhodná nejen jako rychlá svačinka, ale i jako „zdravější“ forma mlsání.

Inkospor šejkr 700 ml
85 Kč

Šejkr Inkospor s mřížkou pro míchání proteinových koncentrátů, gainerů. S odměrkou pro správné dávkování a šroubovacím uzávěrem.

B. Braun B. Braun Remune 200ml příchuť: Malina
99 Kč

Na rozdíl od většiny běžných nutričních nápojů, základ Remune™ tvoří ovocná šťáva. Díky tomu dobře chutná, což ocení zejména lidé, kteří výživu ve formě nápoje konzumují pravidelně.

B. Braun držák na láhve kovový bílý Množství: 500 ml
349 Kč

B. Braun držák na dezinfekce a mýdla v balení 500 ml nebo 1000 ml. Kovový v bílé barvě. Držák je možné upevnit pomocí hmoždinek (součástí balení) nebo pomocí oboustranné lepící pásky určené například na zrcadla. Distributor: B. Braun Medical s.r.o., V Parku 2335/20, CZ-148 00 Praha 4

B. Braun Lifosan® soft | mycí emulze Množství: 5 l
699 Kč

Jemná mycí emulze bez obsahu alkálií a mýdla. S vysokým mycím efektem. Obsahuje složky příznivě působící na pokožku. Vhodný jak pro časté běžné mytí rukou, tak pro mytí před chirurgickou dezinfekcí i pro mytí celého těla.

B. Braun Nutricomp Drink Plus 4x200 ml příchuť: Banán
165 Kč

Nutricomp® Drink Plus je nutričně kompletní výživa k popíjení, vysoce kalorická (1,5 kcal / ml) s obsahem MCT tuků, bez lepku a klinicky významného množství laktózy. Může být podávána jako doplněk k běžnému jídlu nebo jako jediný zdroj výživy.

B. Braun rukavice Vasco Nitril bílé 150 ks velikost: L
799 Kč

Ruce jsou nejen nejdůležitějším nástrojem ve zdravotnictví, ale také nejčastějším zdrojem infekce. Jednorázové vyšetřovací a ochranné rukavice B. Braun pomáhají chránit zdravotníky v každém zdravotnickém prostředí.

Inkospor Active Crispy jahoda 35 g
28 Kč

Proteinová tyčinka s vitamíny. Vhodná pro jakoukoliv fitness aktivitu – kromě energie dodá tělu také hodnotné proteiny (20% podíl) a důležité vitamíny. Náš tip: Mějte vždy po ruce proteinovou tyčinku.

Inkospor ACTIVE Crispy vanilka 35 g
33 Kč

Proteinová tyčinka s vitamíny. Vhodná pro jakoukoliv fitness aktivitu – kromě energie dodá tělu také hodnotné proteiny (20% podíl) a důležité vitamíny. Náš tip: Mějte vždy po ruce proteinovou tyčinku.

Inkospor ACTIVE Fitness kokos 35 g
30 Kč

Proteinová tyčinka s vitamíny. Vhodná pro jakoukoliv fitness aktivitu – kromě energie dodá tělu také hodnotné proteiny (18% podíl) a důležité vitamíny. Náš tip: Mějte vždy po ruce proteinovou tyčinku.

Inkospor ACTIVE Fitness marcipán 35 g
30 Kč

Proteinová tyčinka s vitamíny. Vhodná pro jakoukoliv fitness aktivitu – kromě energie dodá tělu také hodnotné proteiny (23% podíl) a důležité vitamíny. Náš tip: Mějte vždy po ruce proteinovou tyčinku.

Inkospor ACTIVE Liqids Zero 500 ml příchuť: Růžový grep
199 Kč

Minerální nápoj z koncentrátu Liqids Zero kompenzuje ztráty vody a minerálních látek způsobené pocením a pokrývá zvýšenou potřebu vitamínů ve fázích intenzivní tělesné námahy. Příprava: Na přípravu 1 porce smíchejte 10 ml koncentrátu (2 dávky z pumpičky) s 300 ml vody.

Inkospor Active Magnesium pitná ampule 25 ml
27 Kč

Náročný trénink, stres nebo dlouhodobě nevyvážená strava mohou vést k nedostatku hořčíku. Hořčík je přitom jedním z nejdůležitějších minerálů v lidském těle. Více než 300 důležitých metabolických reakcí závisí na hořčíku. Magnesium přispívá např.

Inkospor ACTIVE Multivitamín 25 ml
22 Kč

Zvýšený přísun vitamínů by měl být součástí stravy každého sportovce. Active Multivitamine zajistí při tréninku kompletní přísun vitamínů s hodnotnými výtažky z ovoce a zeleniny.Ampulky obsahují 11 důležitých vitamínů a také minerální prvky zinek a selen.

Inkospor Energy gel Cola s guaranou 40 g
49 Kč

Praktický sacharidový gel pro okamžitý a snadný přísun energie. Díky obsahu rychlých (fruktóza) i postupně se vstřebávajících cukrů (maltodextrin) v optimálním množství dodá gel organismu ihned potřebnou energii, která zároveň vydrží.

Inkospor Energy gel Grapefruit-lime 40 g
49 Kč

Praktický sacharidový gel pro okamžitý a snadný přísun energie. Díky obsahu rychlých (fruktóza) i postupně se vstřebávajících cukrů (maltodextrin) v optimálním množství dodá gel organismu ihned potřebnou energii, která zároveň vydrží.

Inkospor Premium tmavá čokoláda 45 g
59 Kč

Inkospor Premium Dark Chocolate je lahodná proteinová tyčinka politá hořkou čokoládou. Spojení vynikající chuti a vysokého obsahu kvalitních bílkovin (28 %) dělá z této tyčinky prémiový zážitek, který si díky nízkému obsahu cukrů (0,6 g) můžete dopřát bez výčitek.

Inkospor Protein shake 500 ml příchuť: Čokoláda
99 Kč

Hotový proteinový drink k okamžité konzumaci. Nápoj dodá tělu 50 g hodnotných mléčných proteinů a pouze 24–26 g sacharidů (dle příchuti). Díky nízkotučnému mléku, které je základem nápoje, obsahuje drink pouze mizivé procento tuků.

Inkospor X-TREME BCAA 240 tablet
1 439 Kč

X-TREME BCCA obsahuje obzvlášť vysoký podíl esenciálních (pro tělo nezbytných) aminokyselin s rozvětveným řetězcem L-leucin, L-isoleucin a L-valin. BCAA podporují budování svalové hmoty a působí proti ztrátě svalové hmoty i během ditení fáze. Pomáhají proti valové únavě.

Inkospor X-TREME Creatine 120 tablet
499 Kč

X-treme Creatine 120 tablet je doplněk stravy s kreatinem ve formě kapslí. Kreatin je organická kyselina, která svým působením na buněčné úrovni dokáže zvýšit sílu a svalový výkon.

Inkospor X-TREME Creatine 500 g
599 Kč

X-TREME Creatine je přípravek určený k pokrytí těch nejvyšších energetických nároků při silovém a rychlostním tréninku, dále v kulturistice, bodybuildingu a vzpírání a při sportech typu silový trojboj, atletika, hokej, fotbal nebo bojová umění.Kreatin je organická kyselina, která svým působením na…

Inkospor X-TREME Energy Bar kokos 65 g
27 Kč

X-TREME ENERGY BAR  Energy Bar je tyčinka z ovesných vloček s jednoduchými i složenými sacharidy, obohacena 9 vitamíny. Díky obsahu jednoduchých i složených sacharidů dokáže zajistit rychlý i dlouhotrvající přísun energie a zabrání tak obávané hypoglykémii a návalům hladu.

Inkospor X-TREME Energy gel Ice Tea s Guaranou 40 g
44 Kč

Praktický sacharidový gel pro okamžitý a snadný přísun energie. Díky obsahu rychlých (fruktóza) i postupně se vstřebávajících cukrů (maltodextrin) v optimálním množství dodá gel organismu ihned potřebnou energii, která zároveň vydrží.

Inkospor X-TREME Energy gel Tropic 40 g
44 Kč

Praktický sacharidový gel pro okamžitý a snadný přísun energie. Díky obsahu rychlých (fruktóza) i postupně se vstřebávajících cukrů (maltodextrin) v optimálním množství dodá gel organismu ihned potřebnou energii, která zároveň vydrží.

Inkospor X-TREME Guarana 25 ml
49 Kč

X-TREME Guarana je přípravek speciálně vyvinutý pro sportovce, kteří hledají nejen před tréninkem, ale i před závodem silné přírodní povzvuzení. Guarana je v této sféře jednou z nejoblíbenějších látek pro své mimořádně silné povzbuzující a osvěžující účinky.

Inkospor X-TREME L- Carnitine citrón koncentrát 1000 ml
829 Kč

Na tuky snadno vyzrajete s tekutým koncentrátem vysoce kvalitního L-Carnitinu Carnipure®. L-Carnitin usnadňuje transport tuků do mitochondrií, kde jsou tuky spalovány. Celkově zvyšuje energetický metabolismus buněk, čímž umocňuje i výdrž při tréninku. 1 dávka (15 ml) obsahuje 1000 mg L-Carnitinu.

Inkospor X-TREME L-Glutamin 350 g
919 Kč

Doplněk stravy s L-glutaminem ve formě prášku k přípravě nápoje. Nejvíce zastoupenou aminokyselinou ve svalech je L-glutamin. Při intenzivním tréninku se může L-glutamin stát náhradním zdrojem energie, a tak může docházet k úbytku svalové hmoty.