Lannoo Vitamin E + Selen (2 kg)
1 701 Kč

Balení 2kg dávkování 30g/den (66 dávek) Doplňkové krmivo s antioxidačními účinky. Vhodné pro všechny kategorie koní, zejména pro koně se zvýšenou potřebou Selenu, tedy pro koně ve zvýšené zátěži, březí a laktující klisny a novorozená hříbata.

Lannoo Granule pro koně BASIC CUBES (25 kg)
522 Kč

SLOŽENÍ: Pšeničné otruby, ovesné slupky, lněné slupky, ječmen, vojtěška, dužina sušené čekanky, lněné výlisky, cukrová třtina, uhličitan vápenatý.

Lannoo Krmivo pro koně müsli BASIC (25 kg)
531 Kč

Bezovsové müsli vhodné jako kompletní krmivo pro rekreační koně, poníky, pro koně v jezdeckých školách a koně v rekonvalescenci. Krmivo obsahuje vysoké procento špaldy, která dodává koni postupně uvolňující se energii, ale také tolik potřebnou vlákninu. Doporučení: 0,5 – 0,7 kg/ 100 kg váhy koně.

Lannoo Krmivo pro koně müsli BASIC Fiber (20 kg)
486 Kč

Bezovsové müsli se zvýšeným obsahem vlákniny. Obsahuje řezanku, která přispívá k dobrému trávení koně. Pro koně je krmení chutné a velmi dobře ho přijímají. Je vhodné pro koně a poníky v nízké až střední zátěži.

Lannoo Granule pro koně MUSCLE PLUS (15 kg)
891 Kč

Lannoo Muscle Plus je koncentrovaný granulát na bázi rýžových otrub, snadno stravitelných bílkovin a rostlinných olejů bohatých na omega-3. Tento produkt je ideální pro mladé sportovní koně, které podporuje během fáze růstu nebo jako doplněk pro sportovní koně v intenzivním tréninku.

Lannoo Krmivo pro koně müsli BREEDING (25 kg)
711 Kč

Krmná směs pro klisny ve vysokém stadiu březosti a v prvních měsících po porodu. Vhodný též k odchovu hříbat. Mladí koně: 3 – 4,5 kg/ denně + minimálně 4 kg vlákniny, chovné klisny (500 kg): na konci gestace 5 kg / den, laktační klisny až 8 kg / den + dostatečné množství objemného krmiva.

Lannoo Krmivo pro koně müsli FIBERMIX (20 kg)
666 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lannoo Fibermix je strukturovaná směs bez melasy se surovinami, které jsou velmi bohaté na surové vlákno a snadno stravitelné vlákna. Přidání prvků, které podporují trávení jak bílkovin, škrobu a cukru, tak i vlákniny zajišťuje optimální funkci střev a střevní flóru.

Lannoo Krmivo pro koně müsli PRO FIBER (20kg)
684 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pro Fiber je vyvážené müsli bez obilovin, lepku nebo přísad. Použitím pomalu stravitelných a strukturně bohatých sacharidů s nízkým glykemickým indexem lze udržet stabilní hladinu glukózy v krvi. Vitamíny a minerály jsou přírodního původu, což zlepšuje vstřebávání.

Lannoo Krmivo pro koně müsli PRO PLUS (20 kg)
648 Kč

To nejlepší z přírody, Krmivo obsahuje jako jedinou obilovinu špaldu, která je nutričně velice vhodná pro krmení koní. Dále obsahuje vysoký podíl řezanky. Pomalu stravitelné sacharidy, s nízkým glykemickým indexem pro stabilní hladiny cukru v krvi.

Lannoo Krmivo pro koně müsli SPORT Endurance (20 kg)
585 Kč

Směs vhodná pro sportovní koně s 25% obsahem ovsa a obsahem řezanky, je to směs, která dodá dostatečnou energii koním ve sportu a zároveň neopomíjí zdraví koně a dodává mu dostatečné množství vlákniny. Navíc obsahují speciální směs bylin, zvyšující chutnost a rozmanitost směsi.

Lannoo Krmivo pro koně müsli SPORT Fiber (20 kg)
612 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Směs vhodná pro sportovní koně s 25% obsahem ovsa a obsahem řezanky, je to směs, která dodá dostatečnou energii koním ve sportu a zároveň neopomíjí zdraví koně a dodává mu dostatečné množství vlákniny. Navíc obsahují speciální směs bylin, zvyšující chutnost a rozmanitost směsi.

Lannoo Lannoo Elektrolyte Booster (2 kg)
981 Kč

Zvýšení vytrvalosti, podpora zotavení po výkonu Dávkování: 25–50/den (podávejte 1 až 3 dny během zvýšené zátěže) během podávání je důležitý zajistit koni dostatečné množství čisté vody Složení: Glukóza, síran hořečnatý, uhličitan sodný, chlorid sodný, chlorid draselný Krmný doplněk s obsahující…

Lannoo Vitamino-minerální liz s obsahem selenu (25 kg)
1 341 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

25 kilogramový kbelík s vitamino-minerální směsí dostačující pro stádo až 8 koní. Kbelík s lizem doplňuje látky, které není kůň schopen získat jen z pastvy a jsou pro něj nezbytné.