Floraservis Imidasect

Floraservis Imidasect

Hodnocení: 5
218 Kč

Nástraha ve formě gelu k přímému použití proti rusů domácích (Blattella germanica), šváb obyčejnému (Blatty orientalis), šváb hnedopásavému (Supella longipalpa), šváb americkému (Periplaneta amaricana) a jejich nymfám.

CHEMOBAL KARBID VÁPNÍKU CaC2
133 Kč

Karbid Vápníku odpuzovač krtov. Počet krtinců se začne snižovat již 3 dny po použití karbidu.

Floraservis Neemazal ts - více velikostí
316 Kč

Přípravek proti mšicím, vrtalkam, pilatkám, třásněnky, molice, sviluškám, zobonosce a podkopníčekom ve formě rostlinného extraktu ze semen tropického stromu Antelaea Azadirachta.

Solo Zádový aku postřikovač solo 441
3 590 Kč

Akumulátorový postřikovač je ideální pro použití nejen v exteriéru, ale i v uzavřených prostorách. Vybaven lithio-iontovou baterií umožňující až 5 hodin souvislé práce.

VOLPI Zádový aku postřikovač Volpi Black Elektron
3 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Akumulátorový zádový postřikovač s tlakem až 5 barů s plnicím objemem 12 litrů. Je jako stvořený do skleníků a uzavřených prostor. Umožňuje až 4 hodiny souvislé práce.

Bayer Garden Magnicur energy
109 Kč

Systémový kombinovaný fungicidní přípravek působící proti půdním a listovým chorobám, které způsobují padání klíčních rostlin, nekrózy kořenů, pat stonků a choroby nadzemních částí rostlin.

Barenbrug Barenbrug rpr sport
1 299 Kč

Směs připravená pro založení určená pro intenzivně zatěžované sportovní plochy, samoobnovovacia schopnost bez nutnosti prísevu.

COMPO Compo nova tec classic
1 204 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pozdní letní a podzimní vícesložkové hnojivo se stabilizovaným dusíkem živí trávník živinami po dobu 4–6 týdnů.

Floraservis Mechožrout - více velikostí
318 Kč

Postřikový přípravek pro likvidaci mechu ze střech, skleníků, verand, podezdívek, chodníků, náhrobních desek, tenisových kurtů a pod.

BROS BROS proti molům šatním
68 Kč

Vysoce účinný prostorový sprej na hubení šatních molů. Přípravek působí na dospělé moly i jejich larvy.

Floraservis Vertimec 018 ec - více velikostí
123 Kč

Postřikový insekticidní a akaricidní přípravek ve formě emulgovatelného koncentrátu určený k hubení svilušky chmelové ve chmelu, svilušek, vrtalek (Liriomyza spp.) a třásněnek včetně třásněnky západní v okrasných rostlinách, okurce, paprice a rajčeti.

FytoFarm Gliorex - více velikostí
105 Kč

Přípravek zlepšuje zdravotní stav vyklíčených rostlin, zlepšuje dynamiku růstu, rostliny jsou celkově vitálnější.

Milmar NETKANÁ TEXTILIE HNĚDO-ČERNÁ UV STABILIZ. 70 g/m2
1 670 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Netkaná agrotextilie hnědo-černé barvy je díky dvoubarevnému provedení vhodná pod různé dekorační materiály jako podklad pod kůru, zabraňuje růstu plevelů a nadměrnému výparu z půdy. Hmotnost 70g / m2.

Floraservis TALPA RAUS odpuzovač krtonožky obecné, hrabošů a krtov
203 Kč

Talpa raus (Rosteto) je rostlinného původu z lisovaných bílkovin semen skočce obecného. Obsahuje i alkaloidové látky (včetně skočce). Jejich uvolňování do půdy vytváří zápach velmi nepříjemný pro krtonožky, hraboši, krtci, hrdziaky lesní, myši a jiné hlodavce.

Bayer Garden Fungimat al magnicur
250 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Postřikový fungicidní přípravek k přímému použití ve formě kapaliny k aplikaci bez ředění (ready for use) určený pro ochranu růží, okrasných a pokojových rostlin proti houbovým chorobám, po použití dojde k potlačení choroby a zároveň se na listech vytvoří ochranný povlak.

Forestina Hoštické npk hnojivo s guánem podzimní
201 Kč

Čistě přírodní podzimní NPK s guánem splňuje všechny požadavky na ekologickou výživu rostlin a pěstování „zdravé“ zeleniny a ovoce bez zatížení půdy chemickými sloučeninami.

Solo SOLO TELESKOPICKÁ TRUBKA, KARBON, 120-230 cm 4900445
1 525 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Teleskopická postřiková trubka, karbonová, 120–230 cm, z ultralehkého uhlíkového vlákna pro práci bez únavy ve výškách, celková hmotnost pouze 120 gramů.

Bábolna Bio Protect na štěnice a blechy sprej
355 Kč

Postřik určený k hubení štěnic, vší a blech, má vysokou vypudivost a zároveň dlouhotrvající účinnost. Sprej je vhodný i na škůdce, kteří jsou odolní vůči syntetickým pyretroidům a zabraňuje štěnicím a blechám v rozmnožování.

Floraservis Deltacaps 50 cs - více velikostí
114 Kč

Přípravek proti lezoucímu hmyzu – EXTRA SILNÝ. Tekutý koncentrát určený k aplikaci postřikem proti lezoucímu hmyzu s rychlou a okamžitou reakcí a dlouhodobým účinkem.

Forestina Forestina hnojivo na túje a živé ploty
222 Kč

Hnojivo na túje a živé ploty je speciální směsné granulované vícesložkové NPK hnojivo s hořčíkem a sírou. Hnojivo je vhodné k výživě živých plotů z tújí, cyprišků, habrů apod.