Bellochi 100% bambusová deka Šedá myška 100x80 cm
859 Kč

Bellochi bambusová deka Šedá myška je měkká, hřejivá, lehká a velmi pohodlná. Využijete ji nejen během první cesty autem z porodnice, ale také při odpoledním spánku nebo společných procházkách s kočárkem.

Bellochi 100% bambusová deka Šmoulí den 100x80 cm
859 Kč

Bellochi bambusová deka Šmoulí den je měkká, hřejivá, lehká a velmi pohodlná. Využijete ji nejen během první cesty autem z porodnice, ale také při odpoledním spánku nebo společných procházkách s kočárkem.

Bellochi ochranný mantinel do postýlky Tropický ostrov
548 Kč

Krásný oboustranný mantinel pro dětskou postýlku Tropický ostrov změní vzhled dětského pokoje. Neutrální barvy jsou vhodné pro děvčátko i chlapce. Mantinel je ručně šitý z příjemného sametu módní hořčicové barvy a 100% bavlny s krásným vzorem květin a tropických listů.

Kidwell koloběžka Jax pink
1 202 Kč

3 stupně nastavení výšky řídítek (67 – 80 cm)ergonomické rukojeti řídítekvelká protiskluzová plošinaširoká polyuretanová kola s vestavěným LED osvětlením LED světla na přední a zadní části vozidla variabilní osvětlení, které zvyšuje jeho intenzitu s rostoucí rychlostíúčinná a snadno přístupná brzd…

Bellochi zavinovačka do autosedačky Šedý vánek
1 199 Kč

Deka Šedý vánek je praktickým řešením do autosedačky nebo nosítka. Deka má všitou kapuci s lemem, díky které je hlavička dítěte dokonale tepelně chráněna. Praktická kapsa na nohy zabraňuje klouzání deky.

Kidwell dětské odrážedlo Rebel pink
876 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

nastavitelná výška řídítekrobustní ocelový rám a odolná konstrukcebezpečné řešení otáčení řídítek – v případě pádu se řídítka pod váhou dítěte sklopípneumatiky Eva – nevyžadují nahuštění a jsou odolné proti propíchnutínastavitelná výška sedátka, které je z měkkého a příjemného materiáluprotiskluzo…

Bellochi dětské hnízdečko Neposedná zvířátka
1 081 Kč

Ručně šité Bellochi dětské hnízdečko Neposedná zvířátka je vyrobeno z certifikované bavlny, která je šetrná k jemné dětské pokožce. Báječně okouzlující hnízdečko Neposedná zvířátka je vyrobeno ze 100% certifikované prémiové bavlny, která je bezpečná pro jemnou pokožku dítěte.

Bellochi zavinovačka do autosedačky Líbezné pohlazení
1 199 Kč

Deka Líbezné pohlazení je praktickým řešením do autosedačky nebo nosítka. Deka má všitou kapuci s lemem, díky které je hlavička dítěte dokonale tepelně chráněna. Praktická kapsa na nohy zabraňuje klouzání deky.

Bellochi 100% bambusová deka Růžová krása 170x130 cm
1 921 Kč

Naše bambusové deky se vyznačují jednoduchým designem, elegantními barvami a vysoce kvalitními přírodními látkami. Jsou vyrobeny ze 100% bambusové příze. Vyznačují se dobrou cirkulací vzduchu, tj. Je vzdušný, „dýchá“ a prohlubuje pocit pohodlí.

Bellochi 100% bambusová deka Růžová krása 100x80 cm
859 Kč

Bellochi bambusová deka Růžová krása je měkká, hřejivá, lehká a velmi pohodlná. Využijete ji nejen během první cesty autem z porodnice, ale také při odpoledním spánku nebo společných procházkách s kočárkem.

Bellochi sada Luční záře - čtyřdílná
2 531 Kč

Bellochi sada Luční záře obsahuje:• oboustranné dětské hnízdečko 60 × 90 cm• ochranný mantinel do postýlky 180 × 30 cm• zavinovačka 75 × 75 cm• kojicí polštář 55 × 40 × 20 cmMateriál: 100% bavlnaVýplň: 100% PolyesterRučně šitá Bellochi sada je vyrobena z certifikované bavlny, která je šetrná k jem…

Bellochi 100% bambusová deka Krémový oříšek 170x130 cm
1 599 Kč

Bellochi bambusová deka Krémový oříšek je měkká, hřejivá, lehká a velmi pohodlná. Využijete ji nejen během první cesty autem z porodnice, ale také při odpoledním spánku nebo společných procházkách s kočárkem.

Kidwell koloběžka Uno mint
699 Kč

protiskluzová plošinabrzda na zadní nápravě3 stupně nastavení výšky (58 – 68 cm)LED světla zabudovaná do kol, které se rozsvítí za jízdymožnost skládání koloběžky odstraněním řídící tyčeergonomické rukojeti řídítekodolná ložiska ABEC-7široké rozpětí předních kol pomáhá udržovat rovnováhupo vyjmutí…

Bellochi zavinovačka Neposedná zvířátka
471 Kč

Dětská Bellochi zavinovačka Neposedná zvířátka je vyrobena ze 100% certifikované bavlny, která je šetrná k jemné dětské pokožce. Lesní zvířátka v šedé a mátové barvě vytvářejí krásný vzor symbolizující radost a svobodu. Ideální pro milovníky elegantního a jednoduchého designu s trochou magie.

Bellochi ochranný mantinel do postýlky Spící krása
545 Kč

Krásný oboustranný mantinel pro dětskou postýlku Spící krása změní vzhled dětského pokoje. Jedna strana je práškově růžová s jemným vzorem. Na druhé straně najdeme drobné, šedé hvězdičky na bílém pozadí. Jedná se o vzor, který jistě osloví všechny příznivce elegantního a minimalistického stylu.

Bellochi zavinovačka do autosedačky Něžné hvězdičky
1 199 Kč

Deka Něžné hvězdičky je praktickým řešením do autosedačky nebo nosítka. Deka má všitou kapuci s lemem, díky které je hlavička dítěte dokonale tepelně chráněna. Praktická kapsa na nohy zabraňuje klouzání deky.

Bellochi zavinovačka do autosedačky Mintový Dominek
1 199 Kč

Deka Mintový Dominek je praktickým řešením do autosedačky nebo nosítka. Deka má všitou kapuci s lemem, díky které je hlavička dítěte dokonale tepelně chráněna. Praktická kapsa na nohy zabraňuje klouzání deky.

Kidwell houpátko Lupo pink
1 751 Kč

tichý provoz motorustabilní nohy s protiskluzovými podložkamipětibodové bezpečnostní pásy zajistí bezpečné používánístabilní konstrukce otočného rámuodnímatelný rám se dvěma hračkami pohltí pozornost dítěte a rozvíjí fyzickou zdatnost ovládací modul napájený bateriemi nebo dodávaným napájecím kabe…

Bellochi ochranný mantinel do postýlky Neposedná zvířátka
795 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásný oboustranný mantinel pro dětskou postýlku Neposedná zvířátka změní vzhled dětského pokoje. Mantinel je ručně šitý z vysoce kvalitní bavlny, která je bezpečná pro jemnou dětskou pokožku. Lesní zvířátka v šedé a mátové barvě vytvářejí krásný vzor symbolizující radost a svobodu.

Bellochi zavinovačka do autosedačky Modrá pohoda
1 199 Kč

Deka Modrá pohoda je praktickým řešením do autosedačky nebo nosítka. Kapuce se zaječími oušky má speciální manžety, díky kterým je hlavička dítěte dokonale tepelně chráněna. Deka Modrá pohoda neklouže jako běžná deka díky jejímu preciznímu zpracování a kapse na nohy.

Bellochi sada Šedé květy - pětidílná
1 465 Kč

Bellochi sada obsahuje:• oboustranné Bellochi dětské hnízdečko 60 × 90 cm• oboustranná matrace 30 × 70 cm• oboustranná deka 50 × 75 cm• oboustranný plochý polštářek 25 × 30 cm• oboustranný Bellochi motýlí polštářek 25 × 30 cmMateriál: 100% bavlnaVýplň: 100% PolyesterRučně šitá Bellochi sada je vyr…

Bellochi sada Noční obloha - pětidílná
1 465 Kč

Bellochi sada obsahuje:• oboustranné Bellochi dětské hnízdečko 60 × 90 cm• oboustranná matrace 30 × 70 cm• oboustranná deka 50 × 75 cm• oboustranný plochý polštářek 25 × 30 cm• oboustranný Bellochi motýlí polštářek 25 × 30 cmMateriál: 100% bavlnaVýplň: 100% PolyesterRučně šitá Bellochi sada je vyr…

Bellochi 100% bambusová deka Krémový oříšek 100x80 cm
859 Kč

Bellochi bambusová deka Krémový oříšek je měkká, hřejivá, lehká a velmi pohodlná. Využijete ji nejen během první cesty autem z porodnice, ale také při odpoledním spánku nebo společných procházkách s kočárkem.

Bellochi 100% bambusová deka Svěží vítr 100x80 cm
859 Kč

Bellochi bambusová deka Svěží vítr je měkká, hřejivá, lehká a velmi pohodlná. Využijete ji nejen během první cesty autem z porodnice, ale také při odpoledním spánku nebo společných procházkách s kočárkem.

Bellochi dětské hnízdečko Luční záře
1 081 Kč

Ručně šité Bellochi dětské hnízdečko Luční záře je vyrobeno z certifikované bavlny, která je šetrná k jemné dětské pokožce. Báječně okouzlující hnízdečko Luční záře je vyrobeno ze 100% certifikované prémiové bavlny, která je bezpečná pro jemnou pokožku dítěte.

Bellochi ochranný mantinel do postýlky Něžná magnolie
545 Kč

Krásný oboustranný mantinel pro dětskou postýlku Něžná magnolie změní vzhled dětského pokoje. Mantinel je ručně šitý z vysoce kvalitní bavlny, která je bezpečná pro jemnou pokožku dítete. Na jedné straně je mátová barva, na druhé straně jsou šedé květy magnolie na bílém pozadí.

Bellochi spací pytel pro kojence Neposedná zvířátka
499 Kč

Je nepostradatelným prvkem dětské výbavičky. Je nepostradatelný v dětské postýlce, kolébce, ohrádce a v kočárku. Ručně šité z certifikované bavlny, šetrné k pokožce pro děti. Spací pytel se zapíná po celé délce pohodlným zipem.

Bellochi dětské hnízdečko Šedé květy
942 Kč

Ručně šité hnízdečko je vyrobeno z certifikované bavlny, která je šetrná k jemné dětské pokožce. Hnízdečko Šedé květy je oboustranné. Můžete měnit jeho design podle momentální nálady. Hnízdo je barevně neutrální, což ocení rodiče chlapců i děvčátek. Jedna strana je světle šedá.

Kidwell koloběžka Jax gray/pink
1 126 Kč

3 stupně nastavení výšky řídítek (67 – 80 cm)ergonomické rukojeti řídítekvelká protiskluzová plošinaširoká polyuretanová kola s vestavěným LED osvětlením LED světla na přední a zadní části vozidla variabilní osvětlení, které zvyšuje jeho intenzitu s rostoucí rychlostíúčinná a snadno přístupná brzd…

Bellochi dětské hnízdečko Rozkvetlá louka
942 Kč

Ručně šité hnízdečko je vyrobeno z certifikované bavlny, která je šetrná k jemné dětské pokožce. Hnízdečko Rozkvetlá louka je oboustranné. Můžete měnit jeho design podle momentální nálady. Hnízdečko je šité s důrazem na detail.

Bellochi dětské hnízdečko Růžové pohlazení
942 Kč

Ručně šité hnízdečko je vyrobeno z certifikované bavlny, která je šetrná k jemné dětské pokožce. Hnízdečko Růžové pohlazení je oboustranné. Můžete měnit jeho design podle momentální nálady. Jedna strana je růžová. Na druhé straně najdeme šedé květy magnolie na bílém pozadí.

Bellochi kojící polštář na ruku Lesní tajemství
219 Kč

Bellochi krmící návlek na ruku je naplněn elastickými silikonovými kuličkami, které mají hypoalergické vlastnosti. Úžasně se přizpůsobí hlavičce děťátka a zabraňuje jeho deformaci. Ručně šitý návlek je z vysoce kvalitní bavlny, která je bezpečná pro jemnou dětskou pokožku.

Bellochi dětské hnízdečko Modrá pohoda
942 Kč

Ručně šité hnízdečko je vyrobeno z certifikované bavlny, která je šetrná k jemné dětské pokožce. Hnízdečko Modrá pohoda je oboustranné. Můžete měnit jeho design podle momentální nálady. Hnízdečko je šité s důrazem na detail. Jedna strana je šedá.

Bellochi ochranný mantinel do postýlky Maminčina náruč
795 Kč

Krásný oboustranný mantinel pro dětskou postýlku Maminčina náruč změní vzhled dětského pokoje. Mantinel je ručně šitý z vysoce kvalitní bavlny, která je bezpečná pro jemnou dětskou pokožku. Na jedné straně najdeme motivy přírody, na druhé straně je krásná mátová barva.

Bellochi dětské hnízdečko Dívčí snění
799 Kč

Ručně šité hnízdečko je vyrobeno z certifikované bavlny, která je šetrná k jemné dětské pokožce. Hnízdečko Dívční snění je oboustranné. Můžete měnit jeho design podle momentální nálady. Hnízdečko je šité s důrazem na detail. Jedna strana je plná šedých a růžových hvězd na bílém pozadí.

Bellochi ochranný mantinel do postýlky Šedý vánek
795 Kč

Krásný oboustranný mantinel pro dětskou postýlku Šedý vánek za okamžik změní vzhled dětského pokoje. Neutrální barvy jsou vhodné pro děvčátko i chlapce. Mantinel je vyrobený z příjemného šedého sametu a 100% bavlny s jemnými šedými ornamenty na bílém pozadí.

Bellochi kojicí polštář Šedý vánek
580 Kč

Bellochi kojicí polštář Šedý vánek je vyroben ze dvou materiálů, které jsou bezpečné pro jemnou dětskou pokožku. Na jedné straně je bavlna s okouzlujícími šedými ornamenty na bílém pozadí, na druhé straně je šedý samet příjemný na dotek.

Kidwell koloběžka Uno violet
699 Kč

protiskluzová plošinabrzda na zadní nápravě3 stupně nastavení výšky (58 – 68 cm)LED světla zabudovaná do kol, které se rozsvítí za jízdymožnost skládání koloběžky odstraněním řídící tyčeergonomické rukojeti řídítekodolná ložiska ABEC-7široké rozpětí předních kol pomáhá udržovat rovnováhupo vyjmutí…

Bellochi zavinovačka Tropický ostrov
523 Kč

Dětská Bellochi zavinovačka Tropický ostrov je vyrobena ze dvou materiálů, které jsou šetrné k jemné dětské pokožce. Na jedné straně je to samet, který je v módní hořčicové barvě, na druhé straně je bavlna zdobená květy a listy. Tato barevná kombinace je vhodná do každé dětské výbavičky.

Bellochi spací pytel pro kojence Noční obloha
499 Kč

Dětský Bellochi spací pytel Noční obloha je ručně šitý z vysoce kvalitních materiálů s certifikátem Oeko-Tex Standard. Je tedy bezpečný pro jemnou pokožku dítěte. Výplň spacího pytle je antialergická netkaná textilie, která zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu.

Bellochi zavinovačka Luční záře
471 Kč

Dětská Bellochi zavinovačka Luční záře je vyrobena ze 100% certifikované bavlny, která je šetrná k jemné dětské pokožce. Na jedné straně najdeme motivy přírody, na druhé straně je elegantní šedá s hvězdami a rozetami; sada zaujme svou skromností a stylovou krásou.

Bellochi zavinovačka Spící krása
471 Kč

Dětská Bellochi zavinovačka Spící krása je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny, která je šetrná k jemné dětské pokožce. Na jedné straně je něžná růžová barva s jemným vzorem, na druhé straně jsou šedé hvězdičky na bílém podkladu. Tato barevná kombinace je vhodná do výbavičky malé princezny.

Bellochi zavinovačka Šedé květy
471 Kč

Dětská Bellochi zavinovačka Šedé květy je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny, která je šetrná k jemné dětské pokožce. Na jedné straně je světle šedá barva, na druhé straně jsou šedé květy magnolie na bílém pozadí. Toto barevné provedení je vhodné do každé dětské výbavičky.

Bellochi kojící polštář na ruku Noční obloha
219 Kč

Bellochi krmící návlek na ruku je naplněn elastickými silikonovými kuličkami, které mají hypoalergenní vlastnosti. Úžasně se přizpůsobí hlavičce děťátka a zabraňuje jeho deformaci. Ručně šitý návlek je z vysoce kvalitní bavlny, která je bezpečná pro jemnou dětskou pokožku.