Kopos Krabice univerzální KPRL 68-70/LD Kopos
78 Kč

Vstupní otvory vyrobeny z pružného materiálu. Instalace kabelu případně trubky se provádí vytržením předlisovaného vstupu na pružných membránách a vložením do vzniklého otvoru. Zajištěna vzduchotěsnost prostupu i při vloženém kabelu nebo trubce. Vhodná pro nízkoenergetické nebo pasivní domy.

SCAME Ventilátor AUTO 100 T Blauberg
846 Kč

Axiální ventilátor s automatickou žaluzií, kuličkovými ložisky a časovačem.Průměr 100mm.Časovač – nastavení doběhu 2–30 min.Světelná signalizace zapnutého stavu.Tichý chod.Instalace na stěnu i do stropu.

SCAME Ventilátor AUTO 100 Blauberg
708 Kč

Axiální ventilátor s automatickou žaluzií a kuličkovými ložisky.Průměr 100mm.Světelná signalizace zapnutého stavu.Tichý chod.Instalace na stěnu i do stropu.

Migu Supermagnet 80
490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Super magnet s nosností cca cca 80 kg slouží k vytahování magnetických předmětů ze studní, rybníků, řek, skalních dutin a dalších jinak nedostupných míst. Díky svým malým rozměrům se vejde i do opravdu malých otvorů (průměr 42 mm).

4-OK Selfie tyč PODCAN 1m pro telefony 55-85mm
90 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Selfie tyč PODCAN 1m pro telefony 55–85mm Délka 1m.  Pro telefony o šířce 55–85mm. Ovládání spouště fotoaparátu na držátku – telefon musí umět ovládání fotoaparátu přes 3,5 Jack.

Migu Supermagnet 40
120 Kč

Super magnet s nosností cca 40 kg slouží k vytahování magnetických předmětů ze studní, rybníků, řek, skalních dutin a dalších jinak nedostupných míst.

MFH int. comp. Stan Monodom pro 3 osoby - vz.95
979 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vchod s moskytiérou a zipem.Jednoduchá konstrukce, lehký, tyče ze skelných vláken.Podlaha z pevné PU tkaniny.Včetně lan a ocelových kolíků.Přepravná taška s rukojetí.