My White Secret Bambusový zubní kartáček 4-pack
399 Kč

Rodinné balení obsahuje 4 bambusové kartáčky (růžový, modrý, zelený a černý). 5 000 000 000 plastových  zubních kartáčků je ročně vyprodukováno na Zemi a většina z nich není nikdy recyklována. I taková drobnost jako zubní kartáček tak může na naší planetě způsobit rozdíl!

My White Secret Čistič skvrn a zubního plaku 2ks
199 Kč

ODSTRAŇUJE ZUBNÍ KÁMEN – Snadno a efektivně odstraňuje zubní plak a zubní kámen i v těžko dostupných mezizubních prostorech. Dále odstraňuje pigmentové skvrny a pomáhá proti žloutnutí zubů způsobené konzumací kávy, čaje, červeného vína nebo kouřením.

My White Secret Bělící zubní pasta v tabletách (60 ks)
249 Kč

UNIKÁTNÍ KONCEPT-  Tabletu před použitím jednoduše rozkoušete a smícháním se slinami vám vznikne jemná zubní pasta, s níž si vyčistíte zuby jako s běžnou pastou. Obsažený kaolin účinně bělí a leští vaše zuby a zároveň detoxikuje ústní dutinu. NEOBSAHUJE FLUORID – Fluorid byl nahrazen xylitolem.

My White Secret Bamboo Toothbrush bambusový zubní kartáček soft
139 Kč

5 000 000 000 plastových  zubních kartáčků je ročně vyprodukováno na Zemi a většina z nich není nikdy recyklována. I taková drobnost jako zubní kartáček tak může na naší planetě způsobit rozdíl! Celkem ve světových oceánech plave více než 268 000 tun plastů.

My White Secret MY WHITE SECRET bělící pásky na zuby na 2 týdny (14ks)
799 Kč

PRÉMIOVÉ PÁSKY PRO DOMÁCÍ BĚLENÍ – Bělící pásky na zuby My White Secret vám umožní si snadno a efektivně vybělit zuby a zbavit se nevzhledných skvrn na zubní sklovině z pohodlí domova a to za zlomek ceny oproti bělení u zubaře. Ušetříte nejen peníze, ale také čas.

My White Secret Dentální nit s aktivním uhlím 30m
159 Kč

Unikátní mezizubní nit s obsahem aktivního uhlí pro dokonalou zubní hygienu. Speciálně vyvinuta pro vyčištění mezizubních prostor a efektivní odstranění tmavých pigmentů usazených na těžko dostupných místech mezi zuby. Povoskovaná rostlinným voskem.