NANOSHOP AGTIVE

AGTIVE NANO rouška AG-TIVE (2-vrstvá s kapsou) WI > Bílá XL

AGTIVE NANO rouška AG-TIVE (2-vrstvá s kapsou) BK > Černá XS

134 Kč

Naše vlastní NANO rouška NanoBodix® AG-TIVE se skvělými antibakteriálními vlastnostmi, opakovaně použitelná, odolná vůči praní, dvojvrstvá s kapsou na filtr. Rouška má certifikaci CE – zdravotnický prostředek. Provedení s gumičkami za uši. Délku můžete upravit.

AGTIVE COLD BRAKER bederní pás BK > Černá S

AGTIVE COLD BRAKER bederní pás BK > Černá S

449 Kč

Bederní pás ColdBraker vás zahřeje a chrání záda. Vámi vytvořené teplo by mělo, zvláště v chladném počasí, zůstat blízko Vašeho těla. Jemně počesaná rubová strana mateiálu ColdBraker Vás udrží v teple.

AGTIVE NANO šátek AG-TIVE 3F 99,9% - unisex AZ > Blankytná U - Unisex

AGTIVE NANO šátek AG-TIVE 3F 99,9% - unisex BK > Černá U - Unisex

359 Kč

Náš vlastní multifunkční šátek (tubus nákrčník) NanoBodix® AG-TIVE se širokým využitím a skvělými antibakteriálními vlastnostmi opakovaně použitelný, odolný vůči praní, s kapsou a 3 výměnnými filtry NANO.MED.CLEAN 99,9%. Ochrana proti virům, bakteriím, alergenům a smogu.

AGTIVE COMFORT čepice pod helmu WI > Bílá S

AGTIVE COMFORT čepice pod helmu BK > Černá S

280 Kč

Hebká tenčí čepice, které udrží vaše tělo v tepelném komfortu i ve vysoké fyzické zátěži. Vyrobeno z materiálu NanoAgent Comfort (100% polypropylenu s nanoAg – nanočásticemi stříbra) a tedy permanentní a nesepratelnou ochranou proti bakteriím a následnému zápachu.

AGTIVE AN-ATOMIC dámský set dlouhý BB > Modročerná D - dámské S

AGTIVE AN-ATOMIC dámský set dlouhý BK > Černá D - dámské XS

1 315 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hebké funkční podvlékací prádlo, které udrží vaše tělo v tepelném komfortu i v chladném počasí. Vyrobeno z materiálu NanoAgent An-Atomic (100% polypropylenu s nanoAg – nanočásticemi stříbra) a tedy permanentní a nesepratelnou ochranou proti bakteriím a následnému zápachu.

AGTIVE AN-ATOMIC čepice pod helmu BK > Černá S

AGTIVE AN-ATOMIC čepice pod helmu BK > Černá S

280 Kč

Hebká funkční čepice, která udrží vaše tělo v tepelném komfortu i v chladném počasí. Vyrobeno z materiálu NanoAgent An-Atomic (100% polypropylenu s nanoAg – nanočásticemi stříbra) a tedy permanentní a nesepratelnou ochranou proti bakteriím a následnému zápachu.

AGTIVE AG-TIVE šála BK > Černá U - Unisex

AGTIVE AG-TIVE šála BK > Černá U - Unisex

337 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

NanoBodix® AG-TIVE elegantní šála se širokým využitím a skvělými antibakteriálními vlastnostmi. NanoBodix® AgTive NanoAgent materiál je základem pro anatomicky vypracované a přiléhavé oděvy a doplňky pro muže, ženy i děti. Střih je maximálně přizpůsoben tvarům těla, dobře drží tvar a siluetu.