Interiér Říčany Kancelářská židle - Alfa 750
4 959 Kč

Kancelářská židle otočná vybavená synchronní mechanikou, čalouněný sedák, síťovaný opěrák, výškově stavitelné područky, plynový píst, černý kříž a kolečka vhodná na všechny povrchy, černá.

Interiér Říčany Konferenční židle - Alfa 712
1 771 Kč

Stohovatelná konferenční židle s ocelovou čtyřnohou konstrukcí s chromovou úpravou a pevnými ocelovými područkami s černým plastem, čalouněný sedák, zádová opěra síťovaná, černá.

Interiér Říčany Kancelářská židle - Alfa 751
5 563 Kč

Kancelářská židle otočná vybavená synchronní mechanikou, čalouněný sedák, síťovaný opěrák, hlavová opěrka, výškově stavitelné područky, plynový píst, černý kříž a kolečka vhodná na všechny povrchy, černá.

Interiér Říčany Kancelářská židle - FREEDOM
27 939 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kancelářská židle otočná s automatickou mechanikou, čalouněný gelový sedák, čalouněný opěrák, synchronní stavitelné područky, dynamická opěrka hlavy, plynový píst, černý kříž, černá.

Interiér Říčany Kancelářská židle - Alfa SIDIZ AL
9 668 Kč

Kancelářská židle otočná vybavená synchronní mechanikou, čalouněný sedák, síťovaný opěrák, stavitelné područky, plynový píst, hliníkový kříž a kolečka vhodná na všechny povrchy, označení Braillovým písmem, černá.

Interiér Říčany Hlavová opěrka Alfa SIDIZ
882 Kč

Židle Sidiz disponují hlavovou opěrkou, která slouží k opoře hlavy a krku. Zásluhou tohoto prvku ulevíte krční páteři a předejdete bolestem hlavy, což oceníte zejména při delším sezení.

Interiér Říčany Bederní podpěrka Alfa SIDIZ
1 620 Kč

Opěrku beder této židle si můžete výškově nastavit. Poskytne vám zdravou oporu bederní páteře při dlouhodobém sezení a výrazně sníží riziko tuhnutí zad a bolestí s ním spojených.

Interiér Říčany Kancelářská židle Alfa SIDIZ
13 268 Kč

Kancelářská židle otočná vybavená synchronní mechanikou, čalouněný sedák, síťovaný opěrák, stavitelné područky, plynový píst, černý kříž a kolečka vhodná na všechny povrchy, označení Braillovým písmem, černá.

Interiér Říčany Alfa SIDIZ kancelářská židle s podhlavníkem
11 844 Kč

Kancelářská židle otočná vybavená synchronní mechanikou, čalouněný sedák, síťovaný opěrák, stavitelné područky, plynový píst, černý kříž a kolečka vhodná na všechny povrchy, označení Braillovým písmem, černá s hlavovou opěrkou.

Interiér Říčany Konferenční židle - Alfa 710
907 Kč

Celočalouněná konferenční židle na ocelovém rámu, stohovatelná s ocelovou čtyřnohou konstrukcí bez područek, černá. Podnoží je z válcovaného profilu elipsovitého tvaru. Opěradlo a sedák jsou opatřeny polyuretanovou pěnou.

Interiér Říčany Věšáková stěna - Alfa 500
1 610 Kč

Alfa 500 představuje komfortní modulární úložný systém s neomezenými možnostmi variant a rozměrů. Umožní vám vytvořit interiér na míru a jednotlivé skříně kombinovat zcela dle vašich potřeb.

Interiér Říčany Konferenční židle - OMNI
1 639 Kč

Všestrannost a pevnost, to je lehká a univerzální židle Omni. Může být použita v interiéru, i v exteriéru, od zasedací místnosti po zahradní party, v jídelně nebo při koncertě pod širým nebem. Materiál a minimalistický design jí propůjčují univerzalitu, kterou je těžké překonat.

Interiér Říčany Kontejner - Alfa 500
7 125 Kč

Kontejner Alfa 500 je nezbytnou součástí pracovního místa. Pro maximální funkčnost je vybaven centrálním zámkem, osazen nábytkovými plastovými kolečky a zásuvky mají systém blokace.

Interiér Říčany Skříň rohová - 2 moduly - Alfa 50
2 432 Kč

Alfa 500 představuje komfortní modulární úložný systém s neomezenými možnostmi variant a rozměrů. Umožní vám vytvořit interiér na míru a jednotlivé skříně nakombinovat zcela dle vašich potřeb.

Interiér Říčany Alfa ROOT - Konferenční
18 682 Kč

Alfa ROOT je jedinečný svým podnožím z masivního dřeva, díky němuž je každý stůl této řady naprostý unikát. Stolové desky mají povrchovou úpravu PerfectSenseTopmatt, která je charakteristická svou vysokou odolností proti oděru, nárazu a poškrábání.

Interiér Říčany Alfa ROOT - Stůl klasický
23 678 Kč

Alfa ROOT je jedinečný svým podnožím z masivního dřeva, díky němuž je každý stůl této řady naprostý unikát. Stolové desky mají povrchovou úpravu PerfectSenseTopmatt, která je charakteristická svou vysokou odolností proti oděru, nárazu a poškrábání.

Interiér Říčany Konferenční stůl - Alfa 490
8 142 Kč

Alfa 490 je pevný a stabilní stolový systém, jehož podnoží je tvořeno kombinací dřevěných desek s elegantními hliníkovými nohami. Je vhodný i do velmi náročného prostředí.