Vegaflor JARO
99 Kč 89 Kč

Vegaflor JARO je univerzální hnojivo, které rostlinám pomůže nastartovat jejich růst. Vhodná kombinace živin a mikroprvků podporuje správný vývoj. Hnojivo je vhodné pro všechny druhy rostlin ve stádiu růstu a k přihnojování sazenic. Obsah balení je 500 ml a připravíte z něj až 300 litrů zálivky.

Vegaflor ZELENÉ ROSTLINY
99 Kč 89 Kč

Univerzální růstové hnojivo VEGAFLOR Zelené rostliny zajišťuje intenzivní a rychlý vegetativní růst. Hnojivo je vhodné pro stále zelené pokojové i venkovní rostliny a pro léčivé byliny ve stádiu růstu. Obsah balení je 500 ml a připravíte z něj až 300 litrů zálivky.

Vegaflor KVĚTY A PLODY
99 Kč 89 Kč

Univerzální hnojivo VEGAFLOR Květy a plody podporuje bujný nástup květů a vývoj plodů. Vyvážená kombinace všech hlavních živin a mikroprvků zajišťuje dlouhodobou vitalitu rostlin. Objem balení je 500 ml a připravíte z něj až 160 litrů zálivky.

Vegaflor RAJČE A PAPRIKA
99 Kč 89 Kč

Hnojivo VEGAFLOR Rajče a paprika pomáhá zvýšit produkci rajčat a paprik. Vhodná kombinace všech hlavních živin a mikroprvků urychluje nástup plodící fáze a podporuje její průběh. Objem balení je 500 ml a připravíte z něj až 160 litrů zálivky.

Vegaflor MUŠKÁT A BALKONOVÉ ROSTLINY
99 Kč 89 Kč

Hnojivo VEGAFLOR Muškát a Balkonové rostliny podporuje bujný nástup květů. Díky zvýšenému obsahu snadno přijatelného fosforu a vyváženému poměru ostatních živin zajišťuje bohaté a barvené květenství. Objem balení je 500 ml a připravíte z něj až 160 litrů zálivky.