Nero Trade Hoopy kočička šedá
525 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské skákadlo ve tvaru atraktivní růžové kočičky. Děti si oblíbí tuto veselou kočičku a budou na ní vesele dovádět. Dětské hopsadlo pro holky i kluky. Nosnosti až 100 kg.

Nero Trade Hoopy kravička bílá
525 Kč

Dětské skákadlo ve tvaru atraktivní bílé kravičky. Děti si oblíbí tuto veselou kravičku na skákání a budou na ní vesele dovádět. Dětské hopsadlo pro holky i kluky. Nosnost až 100 kg.

Nero Trade Hoopy pejsek hnědý
525 Kč

Dětské skákadlo ve tvaru atraktivního pejska. Děti si oblíbí tohoto skákacího pejska a budou s ním vesele dovádět. Dětské hopsadlo pro holky i kluky. Nosnost až 100 kg.

Nero Trade Hoopy pejsek šedý
525 Kč

Dětské hopsadlo – Hoopy pejsek šedý

Protože jsou děti neustále aktivní a pořád by někde skákali, tak Vám nabízíme atraktivní dětské hopsadlo v provedení veselého pejska. Toto hopsadlo je vyrobeno z pevné gumy, která má vysokou odolnost a proto s ní děti mohou skákat jak doma, tak i na venku.

Nero Trade Hoopy koník černý
525 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské hopsadlo – Hoopy koník černý

Protože jsou děti neustále aktivní a pořád by někde skákali, tak Vám nabízíme atraktivní dětské hopsadlo roztomilého koníčka v černé barvě. Toto hopsadlo je vyrobeno z pevné gumy, která má vysokou odolnost a proto s ní děti mohou skákat jak doma, tak i na venku…

Nero Trade Hoopy koník růžový
525 Kč

Dětské hopsadlo – Hoopy koník růžový

Protože jsou děti neustále aktivní a pořád by někde skákali, tak Vám nabízíme atraktivní dětské hopsadlo roztomilého koníčka v růžové barvě.

Nero Trade Hoopy koník modrý
525 Kč

Dětské hopsadlo – Hoopy koník modrý

Protože jsou děti neustále aktivní a pořád by někde skákali, tak Vám nabízíme atraktivní dětské hopsadlo roztomilého koníčka v modré barvě. Toto hopsadlo je vyrobeno z pevné gumy, která má vysokou odolnost a proto s ní děti mohou skákat jak doma, tak i na venku…

Nero Trade Dětský plastový stůl
770 Kč

Veselý dětský plastový stůl, který skvěle doplní váš dětský pokojíček nebo dětský koutek či místo na zahradě. Tento dětský stůl je určen jak na zahradu tak do domu. Vaše ratolesti si tento stůl zamilují díky jeho pestrým barvám.

Nero Trade Dětská plastová židle
350 Kč

Stolička je vyrobena z tvrzeného plastu a neměla by chybět v žádném dětském pokoji nebo dětském koutku. Tato dětská plastová židle je velice lehká aby s ní děti mohly lehce manipulovat a případně přenést z dětského pokoje jinam nebo případně i ven na zahradu.

Nero Trade Dětská plastová stolička
200 Kč

Veselá dětská stolička, bobek je vyráběna z tvrzeného plastu, a je tak určena do každého dětského pokoje, dětského koutku nebo kdekoliv kde si vaše dítě hraje. Dětská stolička obsahuje pestrobarevný motiv na sedací ploše. Skvěle doplní dětský pokojíček.

Nero Trade Hoopy kočička černá
525 Kč

Dětské skákadlo ve tvaru atraktivní černé kočičky. Děti si oblíbí tuto veselou kočičku na skákání a budou na ní vesele dovádět. Dětské hopsadlo pro holky i kluky. Nosnost až 100 kg.

Nero Trade Hoopy kravička černá
525 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské hopsadlo – Hoopy kravička černá

Protože jsou děti neustále aktivní a pořád by někde skákali, tak Vám nabízíme atraktivní dětské hopsadlo v provedení veselé kravičky. Toto hopsadlo je vyrobeno z pevné gumy, která má vysokou odolnost a proto s ní děti mohou skákat jak doma, tak i na venku.