250 Kč

Výborně vyvážené, svěží a suché Prosecco z hroznů odrůd Glera a Pinot Nero. Světlejší lososová barva, ve skleničce to krásně zašumí, víno překvapí jemným a dlouho přetrvávajícím perlením. Na nose působí svěže, ucítíte květinové tóny a zahradní ovoce, s nádechem jahod, červeného rybízu a broskví.

240 Kč

Prosecco s bohatým perlením a světlejší slámově žlutou barvou. Intenzivní vůně kombinuje jablka a krásné meruňkové tóny s náznakem bílé broskve. V ústech je víno jižansky temperamentní, živé a perzistentní s vyváženým poměrem pikantní kyselosti a zbytkového cukru.

210 Kč

Víno má bledě zlatou barvu se zelenkavými odlesky, s jemným řetízkovým perlením. Jemná vůně na nose okamžitě připomíná květ akátu, citrónovou kůru a zelené jablko. Chuť je svěží, delikátní a příjemně kyselá, s jemnými tóny jablek a zralých citrusů.

450 Kč

Ripasso s hluboce červenou barvou rubínového odstínu. Ve vůni pak překvapí doslova exploze ovocných tónů, malin, červeného rybízu, jahod, to vše doplněno jemnou kořenitostí. V ústech je víno krásně šťavnaté, energické, působí středně plným dojmem s hezky zakulacenými taniny a příjemnou kyselinou.

395 Kč

Sauvignon Blanc od Petera Zemmera má příjemnou a výraznější vůni s tóny lučních květů, medu, pepře a angreštu. V ústech je víno plné,  harmonické, s tóny čerstvého ovoce a křupavou kyselinkou podporující svěží charakter vína.

570 Kč

Víno je hluboké, temné, jeho elegantní vůně drobných peckovin s jemnou kořenitostí okamžitě svádí k ochutnání. Na patře se potvrzuje první dojem elegance a finesy, víno je vynikající struktury s dlouhým finále a vybízí k dalšímu doušku.

395 Kč

Tento elegantní Ryzlink rýnský má barvu ryzího zlata, ačkoli se jedná o víno ještě mladistvé. Nechte se rozmazlit jeho vůní, evokující květ lípy, meruňky, broskve a citrusové plody. Chuť na patře je vyvážená a svůdná. Víno kombinuje tóny čerstvého ovoce, je suché, s příjemně harmonickou kyselinkou…

370 Kč

Toto víno pochází z odrůdy Lagrein, která je typická právě pro oblast Jižního Tyrolska. Je hluboké a temné, vůní připomíná drobné peckoviny, fialku, povidla a lesní ovoce. V chuti je plně harmonické a elegantní, s příjemným ovocným charakterem.

299 Kč

Víno má sytě zlatavou barvu a výraznou květnatou a ovocitou vůni, která nám připomíná květy akátu a rozkvetlé lípy, meruňky, citrusové plody, kandovanou pomerančovou kůru, marmeládu a medové bonbóny. Jeho patro je opulentní, pěkně vyvážené, s harmonickou kyselinkou a nádherně dlouhým odchodem.

330 Kč

Víno má světle slámovou barvu se zelenkavými odlesky, jeho pronikavá vůně nabízí doslova koktejl tónů připomínajících voňavé květy, jasmín, meruňky, banány nebo ananas. Chuť je opulentní, harmonická a zábavná, s dlouhým odchodem. Svěží ovocný projev podporuje temperamentní kyselinka.

750 Kč

První víno vinařství Château d’Agassac pochází z nejstarších vinic panství, vyznačujících se hlubokými štěrkovými půdami. Základem vína je odrůda Cabernet Sauvignon. Víno má výraznou sytě granátovou barvu s fialovými odstíny.

550 Kč

Delikátní a elegantní víno odrůd Merlot a Cabernet Sauvignon. Ve skleničce má víno hlubokou karmínovou barvu s fialovými okraji. Vůně je intenzivní a připomíná tmavé třesně nebo švestky, ale také hřebíček a jemnou stopu kávy.

590 Kč

Víno Haut-Médoc de Dauzac pochází ze čtyřhektarové vinice patřící do apelace Haut-Médoc. Stáří révy 35 až 40 let. Odrůdové složení je v tomto případě 65 % Cabernet Sauvignon a 35 % Merlot. Víno zrálo 12 měsíců ve francouzských sudech, z nichž dvě třetiny byly nové.

1 250 Kč

V porovnání s vinicí Brunate dozrávají hrozny v rámci výše položené polohy La Serra později, vína jsou expresivnější, velmi svěží a dříve přístupnější. Víno má světlejší granátovou barvu, ve vůni najdete paletu červeného ovoce, růži, fialku a lékořici.

399 Kč

Příjemně pikantní a šťavnaté bílé víno z prestižní vinice Ried Seeberg. Svou vůní doslova vybízí k napití. Objevují se tóny žlutého ovoce, jako jsou zralé nektarinky a žlutý meloun a také skvěle osvěžující aroma citrusů a banánu.

430 Kč

Úžasné Chardonnay, víno je velmi delikátní a precizní, zároveň komplexní. Ve skleničce světlá barva bílého zlata, ve vůni je víno intenzivní s tóny peckového ovoce, meruňky, žlutého jablka, kdoule nebo heřmánku. Vůně je svěží a příjemná.

295 Kč

Víno citronově žluté barvy, s velmi dobrou viskozitou. Ve vůni, která je svěží a energická, víno připomíná citrusy, žlutý meloun nebo čerstvá jablka. Chuť je výrazná, plnější, s velmi pěknou kyselinou a dominantními tóny citrusového ovoce. Nechybí tóny bílého pepře s minerálním projevem v závěru.

390 Kč

Světlá žlutá barva, vůně je celkem nenápadná a decentní, najdete v ní svěží tóny jablka, citrónu nebo meruňky. V chuti je tenhle veltlín středně plný, uhlazený a zároveň koncentrovaný, s příjemnými ovocnými tóny, které připomínají meruňky, hrušky, pomeranče a podtóny lučních bylin a pepře.

260 Kč

Víno jiskrné barvy připomínající bílé zlato. Typický rakouský Veltlín s jemnou ovocnou aromatikou. V ústech je víno suché, šťavnaté s výraznější kyselinou a tóny čerstvého ovoce, zastoupeného peckovinami, jablkem nebo žlutým melounem. Působí lehce a vysoce pitelným dojmem.

350 Kč

Krásný čistý svěží Ryzlink rýnský, se světlou žlutou barvou se stříbrnými odlesky. Vůně je jemná a svůdná, nabízí tóny žlutých jablek, meruňky, citrónu, náznak heřmánku a bylinek. V chuti je víno elegantní, vyvážené, doslova delikátní.

169 Kč

Mladé a svěží bílé víno se slámově žlutou barvou ve skleničce se zelenkavými odlesky. Ve vůni intenzivní s nádechem bílé broskve, kdoule, balsamica, fenyklu, nebo bylinek. V chuti suché, příjemně pitelné, středně plné, s tóny s meruněk, broskví a čerstvých bylin.

199 Kč

Vlajková loď vinařství, kterou lahvují v Bodegas Cachazo již více než 70 let. Víno pocházející z hroznů různě staré révy, která v některých případech dosahuje až 140 let. Vinice jsou v katastru obce Alcazarén a jsou výrazně písčité.

1 080 Kč

Víno s velmi intenzivní a hlubokou vůní, primárně tvořenou tmavým peckovým ovocem, tóny švestek, ostružin, tmavých třešní a ušlechtilého dřeva. Sud je dokonale integrovaný. Objevují se náznaky sladkého koření.

790 Kč

Víno z jedné z nejvyhlášenějších Cru pro výrobu Barbaresca, stáří révy sahá až do roku 1967. Barva vína je jasně granátová s lehce oranžovým okrajem. Vůně vína je komplexní, s koncentrovanými tóny třešně, červeného rybízu, fialky nebo růže. Nechybí ani špetka tabáku.

290 Kč

Fermentace tohoto vína probíhá v nerezových tancích, následně víno zraje jeden rok v dubových sudech. Paolina má hlubokou rubínovou barvu a příjemně voní po červeném rybízu, malinách a borůvkách. V ústech je víno krásně šťavnaté, pulzující s vyšší kyselinou.

320 Kč

100% Negro Amaro s vůní červených peckovin, lékořice, vanilky a s náznakem balsamikových tónů. V ústech středně plné, kořenité a příjemně svěží. Výrazně ovocné na jazyku, vyvážené a zakulacené. Strukturu vína podtrhují příjemné třísloviny. Zábavné pití a krásná ukázka potenciálu této odrůdy.

295 Kč

Greco, to je klasika z Kampánie. Odrůda, která dokáže krásně vyjádřit mineralitu pocházející z místních vulkanických půd.

199 Kč

Jedna z nejoblíbenějších bílých odrůd světa v lehkém a svěžím podání. Santa Caterina je příjemně voňavé víno, které svým aroma připomíná banán nebo grapefruit. Chuť vyniká neúnavnou svěžestí, podpořenou tóny čerstvých citrusových plodů a exotického ovoce.

295 Kč

Temné, téměř neprůsvitné víno hlubokého purpurového odstínu. Vůně doslova připoutá vaši pozornost ke skleničce, je vrstevnatá a plná lesních plodů – ostružin, borůvek, černého bezu. Bohatost ovoce v chuti je vyvážená kořenitostí z dubových sudů, ve kterých víno zrálo nejméně 6 měsíců.

320 Kč

Ve vůni středně výrazné, nabízí kombinaci svůdných tónů žlutých jablek, broskve nebo jemného heřmánku. V chuti je Spinola příjemně svěží, maximálně pitelná, čistá a především zábavná. Na jazyku se objevují citrusové plody, bílé peckoviny, tóny bylinek a závěr je delší a minerální.

270 Kč

Příjemné a krásně ovocné červené víno z Bordeaux. Ve skleničce se prezentuje výraznější rubínovou barvou. Vůně kombinuje tóny červených i černých plodů, objevíte švestku, černý nebo červený rybíz a lehce kořenité tóny hřebíčku. V chuti je víno středně plné, kulatě ovocné, s jemnými tříslovinami.

310 Kč

Víno Bourdieu N°1 je cuvée postavené na odrůdě Merlot, z hroznů pocházejících z 35 let starých vinic. Ve skleničce má krásnou granátovou barvu a výraznou a komplexní aromatiku. Voní po zralém tmavém ovoci, černém rybízu, borůvkách, ale také červeném rybízu, jahodách a vanilce.

330 Kč

Víno tvořené z 56 % odrůdou Cabernet Sauvignon a 44 % odrůdou Merlot. Ve skleničce intenzivnější rubínové barvy, vyšší viskozita. Ve vůni komplexní a bohaté, s tóny švestky, černého rybízu nebo ostružin. Lehce zemité tóny, špetka fialky. V chuti plnější, elegantní víno, s delší dochutí.

395 Kč

Víno je atraktivní světle slámové barvy s jemným řetízkovým perlením. Jeho delikátní briošková vůně charakteristická pro šampaňská vína je zde velmi markantní. V chuti je víno noblesní, krásně se rozline v ústech, s tóny připomínajícími meruňky, broskve a sorbet ze zelených jablek.

430 Kč

Uhlazený a šťavnatý Pinot noir z třicetiletých vinic v rámci Côte Chalonnaise. Ručně sbírané hrozny, vinifikace čistě v nerezu. Ve vůni objevíte tóny lesních plodů, malin a třešní nebo růže. V chuti dominují tóny čerstvého ovoce, doplněné svěží kyselinou a jemnými tříslovinami.

450 Kč

Víno tvoří blend odrůd Pinot noir, Chardonnay a Aligoté, které dávají tomuto vínu typický regionální charakter a bohatou strukturu chuti. Světlejší zlatavá barva a jemné rovnoměrné perlení. Ve vůni ucítíte tóny svěžích citrusů a bílých květů. Chuť je harmonická, elegantní, s příjemnou hloubkou.

550 Kč

Růžový Crémant de Bourgogne, tvořený odrůdami Pinot noir a Chardonnay. Ve skleničce elegantní lososové barvy a s bohatým perlením. Živé a svěží víno ve vůni, s tóny broskví, zralého červeného ovoce, malin.