Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Outlet Depo s.r.o.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Brother Dětská houpací hrazda HP8 Adriatic Molitanový míč pro děti Adriatic 20 cm Barva: žlutá
Brother Dětská houpací hrazda HP8

Hrazda houpací (dětská). Hrazda může sloužit jako pomůcka pro rozvoj obratnostti a síly dětí. Lze ji používat u rodinných domů a ve školkách jako cvičební pomůcku. Nosnost 40 kg. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Adriatic Molitanový míč pro děti Adriatic 20 cm Barva: žlutá Adriatic Molitanový míč pro děti Adriatic 20 cm Barva: žlutá
Adriatic Molitanový míč pro děti Adriatic 20 cm Barva: žlutá

Molitanový míč pro děti od značky Adriatic. Vhodný pro děti zejména na doma (míč je lehký, měkký a děti s ním nerozbijí nábytek ani jiné věci). Průměr míče je 20 cm. Různé barvy. Vyrobeno v Itálii.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Tempish IROQ batoh Adriatic Molitanový míč pro děti Adriatic 20 cm Barva: žlutá
Tempish IROQ batoh

Lehký a skladný batoh do města či do přírody. Objem 10l. Batoh má jednu vnější menší kapsu na zip a vnitřní hlavní kapsu. Polstrování na zádech a na ramenních popruzích. Na popruzích jsou i 2 poutka pro palce nebo připnutí dalších lehkých věcí. Na zipech jsou poutka pro snadnější úchop.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Brother Houpací závěsné sedátko HP5 Brother Houpací závěsné sedátko HP5
Brother Houpací závěsné sedátko HP5

Sedátko houpací, dřevěné, závěsné, s příslušenstvím. Délka sedátka je 38 cm a šířka 14 cm. Nosnost 40 kg. Provaz lze nastavovat do požadované délky. Maximální délka provazu, od sedátka, včetně kroužku, je 189 cm. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Brother Provazový žebřík HP2 Brother Houpací závěsné sedátko HP5
Brother Provazový žebřík HP2

Žebřík provazový, závěsný (dětský). Je určený na zahrady domů i pro školky a školy na zdokonalování obratnosti dětí. Délka žebříku je 180 cm. Nosnost 40 kg. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.

můžete mít 29.3. - 30.3.