Riwax RIWAX CLEAN CLAY CLOTH
889 Kč

Clean Clay utěrka Riwax odstraní usazeniny a zbytky jako např. polétavou rez, usazeniny, prach apod. Jednoduché a rychlé vyčištění každého lakovaného povrchu. Několikanásobně rychlejší a jednodušší náhrady Clay hmoty.

Riwax RIWAX LEŠTÍCÍ KOTOUČ RX Z OVČÍHO ROUNA (Ø 165 mm)
439 Kč

Riwax leštící kotouč z ovčí vlny je určen k leštění povrchů zbroušených brusným papírem o velikosti zrn. P1200– P3000. Zvyšuje kvalitu dosaženého výsledku a zrychluje práci. Brání přehřátí opracovávaného laku. Systém uchycení Velcro ( suchý zip). Ø 165 mm. Materiál má dlouhou životnost. 1 Ks.

Riwax RIWAX PROTECT SHIELD IMPREGNACE TEXTILU 300 ml
339 Kč

Riwax Protect Shield spolehlivě impregnuje a chrání látkové střechy kabrioletů, textilní sedadla, koberce, markýzy, látky a slunečníky. Chrání textil všeho druhu proti vodě a nečistotám. Balení 300 Ml. Hmotnost včetně obalu 0,35 kg.

Riwax RIWAX MOTO QUICK UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ 6 kg
1 199 Kč

Riwax Moto Quick je silně koncentrovaný universální čistící přípravek. Je určen  i pro čištění motorů a lze použít téměř kdekoliv při správném ředění. Produkt má vynikající čistící schopnost a po jeho použití je povrch mimořádně lesklý.

Riwax RIWAX MOTO SHINE VOSK NA MOTOCYKLY 500 ml
289 Kč

Riwax Moto Shine je ošetřující a ochranný přípravek pro všechny dvoukolá motorová vozidla ( motocykly, jízdní kola atd. ). Zaručí vysoký lesk a ošetřuje barvy. Chrání a konzervuje. Odpuzuje vodu. Balení 500 Ml. Hmotnost včetně obalu 0,60 kg.

Riwax RIWAX GLASS CLEAN ČISTIČ SKLA 500 ml
129 Kč

Riwax Glass Clean- čistič skel dokonale a snadno čistí sklo. Určen i k použití na keramické povrchy. Bez námahy a spolehlivě odstraní odolné nečistoty, jako jsou nikotin, zbytky hmyzu, pryskyřice, mastnoty a zbytky lepidel. Nezanechává šmouhy. Obsahuje čpavek. Balení 500 Ml.

Riwax RIWAX WAX POLISH LEŠTĚNKA S VOSKEM 500 ml
219 Kč

Riwax Wax Polish čistí a konzervuje v jednom pracovním kroku. Odstraňuje zoxidovanou a matnou vrchní vrstvu laku a obnovuje lesk. Nové složení neobsahuje silikon. Balení 500 Ml. Hmotnost s obalem 0,60 kg. Použití: Umyjte vůz.

Riwax RIWAX SPRING BREEZE VŮNĚ KVĚTŮ 200 ml
189 Kč

Riwax Spring Breeze je osvěžovač vzduchu neutralizující různé zápachy. Zbavuje interiér vozu, koberce a textil nepříjemného zápachu. Po použití zůstane pouze svěží vůně jarních květů. Balení 200 Ml. Hmotnost včetně obalu ,25 kg.

Riwax RIWAX NEUTRAL REFRESH POHLCOVAČ ZÁPACHŮ 500 ml
349 Kč

Riwax Neutral Refresh- pohlcovač zápachu, který dlouhodobě pojí a odstraňuje částice zápachu. Díky různorodému použití ve všech vnitřních prostorech vozidla, jakož i na kobercích a textíliích, se zápach nepřekryje, ale zcela eliminuje. Pohlcovač zápachu zanechá příjemně čerstvou vůni.

Riwax RIWAX INSECT CLEAN ODSTRAŇOVAČ HMYZU 5 kg
999 Kč

Riwax Carline Insect Clean je účinný odstraňovač hmyzu. Obsahuje speciální enzymy usnadňující ostranění zbytků hmyzu z hladkých povrchů jako např. ze skla, laku a plastů. Koncentrát. Balení 5 Kg. Celková hmotnost včetně obalu 6 kg. Použití: Koncentrát doporučujeme naředit vodou v poměru 1: 5.

Riwax RIWAX PAINT CLEANER ČISTIČ LAKU 500 ml
209 Kč

Riwax Paint Cleaner- čistič laku, který dokonale čistí i silně zoxidované, zašlé a poškrábané laky. Jeho předností je snadné použití. Čistí i lehce zkorodované povrchy. Neobsahuje silikon. Balení 500 Ml. Hmotnost včetně obalu 0,60 kg. Použití: Vozidlo umyjte a usušte.

Riwax RIWAX RX 20 SPRAY FINISH CHERRY DETAILER 5 lt
1 229 Kč

Riwax RX 20 Spray Finish Cherry doleští a navoskuje lak, poskytuje brilantní lesk. Nevyžaduje přidávání vody. Ošetřený lak nakonec setřete utěrkou z mikrovlákna. Doporučován také na plexisklo a akrylátové sklo. Neobsahuje silikon. Vůně třešní. Balení 5 litrů. Hmotnost včetně obalu 5,50 kg.

Riwax RIWAX SILIKONOVÁ STĚRKA NA VODU
419 Kč

Riwax silikonová stěrka vody je měkká a flexibilní stěrka na rychlé setření vody z povrchu. Stěrka umožňuje snadné odstranění vody z auta, po jeho důkladném umytí, a tím tak jeho vysušení. Případné následné použití jelenice nebo ručníku je již jen na rychlé dosušení.

Riwax RIWAX LEŠTÍCÍ KOTOUČ CONIC (Ø 165 mm)
369 Kč

Riwax leštící kotouč Conic, který nezanechává žádné stopy po leštění. Vhodný pro voskování a leštění. Brání přehřátí opracovávaného laku. Systém uchycení suchý zip. Ø 165 mm. Materiál má dlouhou životnost. 1 Ks. Hmotnost 0,03 kg.

Riwax RIWAX LEŠTÍCÍ KOTOUČ RX MODRÝ- TVRDÝ (Ø 85 mm x 30 mm)
169 Kč

Riwax leštící kotouč tvrdý je vhodný pro leštění hlubokých škrábanců a defektů v laku. Absorbuje zbytky po leštění a broušení. Snadno se používá a nepřehřívá se (low heat). Systém uchycení Velcro (suchý zip). Rozměr 85mm x 30mm. Materiál má dlouhou životnost. 1 Ks. Hmotnost 0,02 kg.

Riwax RIWAX POWDER SHAMPOO AUTO ŠAMPON- PRÁŠKOVÝ 20 kg
2 399 Kč

Riwax Powder Shampoo- Práškový autošampon s obsahem mikroprášku je určen pro použití v samoobslužných mycích boxech. Chemické složení pomáhá při vysokotlakém čištění a přispívá k vynikajícímu výsledku mytí. Příjemná vůně. Balení 20 Kg. Celková hmotnost včetně obalu 20,50 kg.

Riwax RIWAX PX 100 BRUSNÁ PASTA HRUBÁ 500 ml
699 Kč

Riwax PX 100 je vysoce výkonná brusná pasta. Leští stopy po broušení brusným papírem o velikosti zrn. P1200– P1500. Doporučován také v případě silně zoxidovaného a poškrábaného laku a výskytu „pomerančové kůry“. Bezpečný a šetrný ke všem druhům laků. Lze použít pro čerstvé i vytvrzené laky.

Riwax RIWAX SHAMPOO STE AUTO ŠAMPON 5 kg
799 Kč

Riwax Shampoo STE je koncentrovaný autošampón se samosušícím efektem a příjemnou vůní. Vhodný pro ruční mytí i mycí linky. Balení 5 kg. Celková hmotnost včetně obalu 5,60 kg. Použití: Aplikační koncentrace: 2 – 3%. Po mytí s optimálním oplachováním se aktivuje samosušící efekt.

Riwax RIWAX AIRCON FRESH ČISTIČ KLIMATIZACE 150 ml
199 Kč

Riwax Aircon Fresh- čistič a dezinfekce klimatizace. Riwax Aircon Fresh zbavuje Váš větrací systém nepříjemných zápachů a zanechává příjemnou svěží vůni. Odstrňuje bakterie a viry. Balení 150 Ml. Hmotnost 0,16 kg.

Riwax RIWAX CAR FRESH HERB VŮNĚ BYLIN 1 lt
399 Kč

Riwax Car Fresh Herb je osvěžovač vzduchu s příjemnou vůní bylin pro použití v autech i obytných prostorech. Balení 1 Lt. Hmotnost s obalem 1,1 kg. Použití: Pomocí rozprašovače stříknětě do interiéru nebo na textil a příjemná vůně se okamžitě rozšíří po celém prostoru.

Riwax RIWAX CLEAN TEX FOAM PĚNA NA ČIŠTĚNÍ LÁTEK 500 ml
229 Kč

Riwax Clean Tex Foam je pěna určená k čištění látek. Čistí rychle a efektivně. Odstraňuje šmír, fleky od potravin, kávy atd. Speciální přísady eliminují zápach. Balení 500 Ml. Hmotnost včetně obalu 0,60 kg. Použití: Látku důkladně vysajte a poté rovnoměrně nastříkejte pěnu.

Riwax RIWAX COCKPIT SPRAY CLASIC LESKLÝ 300 ml
199 Kč

Riwax Cockpit Spray čistí a chrání povrchy palubních desek, vinylových střech a všech gumových částí. Je vhodný v zimních měsících k ošetřování gumového těsnění u dveří, zabraňuje přimrznutí. Chrání povrch proti UV záření. Zanechává lesklý povrch. Balení 300 Ml. Hmotnost včetně obalu 0,40 kg.

Riwax RIWAX COCKPIT SPRAY MATNÝ (MATT) 300 ml
199 Kč

Riwax Cockpit Spray matný čistí  a chrání povrchy palubních desek, plastů a všech gumových částí. Pečuje a čistí bez leštění. Chrání povrch proti UV záření. Neodráží sluneční světlo v čelním skle. Působí antistaticky. Zanechává příjemnou vůni v interiéru vozu. Neleskne se. Balení 300 Ml.

Riwax RIWAX COCKPIT SPRAY MATNÝ (MATT) 5 lt
1 329 Kč

Riwax Cockpit Spray matný ( Matt) čistí a chrání povrchy palubních desek, plastů a všech gumových částí. Pečuje a čistí bez leštění. Chrání povrch proti UV záření. Neodráží sluneční světlo v čelním skle. Působí antistaticky. Zanechává příjemnou vůni v interiéru vozu. Neleskne se. Balení 5 Lt.

Riwax RIWAX HAND CLEAN MYCÍ PASTA NA RUCE 3,8 kg
779 Kč

Riwax Hand Clean čistí a zároveň ošetřuje ruce. Čistící pasta s rychlým, intezivním a současně ošetřujícím účinkem je určena pro silně znečištěné ruce. Odstraňuje tuky, mastnoty, olej, vosky, asfalt, inkoust, barvu, lepidla atd.

Riwax RIWAX INSECT CLEAN ODSTRAŇOVAČ HMYZU 500 ml
189 Kč

Riwax Insect Clean- čistič a odstraňovač hmyzu. Obsahuje speciální enzymy usnadňující ostranění zbytků hmyzu z hladkých povrchů jako např. ze skla, laku a plastů. Balení 500 Ml. Hmotnost včetně obalu 0,60 kg.

Riwax RIWAX LEŠTÍCÍ KOTOUČ RX BÍLÝ- STŘEDNĚ TVRDÝ (Ø 165 mm x 30 mm)
289 Kč

Riwax leštící kotouč středně tvrdý je ideální pro všestranné použití – broušení, leštění i voskování. Absorbuje zbytky po leštění a broušení. Snadno se používá a nepřehřívá se (low heat). Systém uchycení Velcro (suchý zip). Materiál má dlouhou životnost. 1 Ks. Hmotnost 0,03 kg.

Riwax RIWAX LEŠTÍCÍ KOTOUČ RX ČERNÝ- JEMNÝ (Ø 165 mm x 30 mm)
289 Kč

Riwax leštící kotouč měkký je doporučován pro voskování a doleštění do vysokého lesku. Nezanechává stopy. Snadné použití, při kterém se nezahřívá ošetřovaný lak. Systém uchycení Velcro (suchý zip). Materiál má dlouhou životnost. 1 Ks. Hmotnost 0,03 kg.

Riwax RIWAX LEŠTÍCÍ KOTOUČ RX MODRÝ- TVRDÝ (Ø 165 mm x 30 mm)
289 Kč

Riwax leštící kotouč tvrdý je vhodný pro leštění hlubokých škrábanců a defektů v laku. Absorbuje zbytky po leštění a broušení. Snadno se používá a nepřehřívá se (low heat). Systém uchycení Velcro (suchý zip). Materiál má dlouhou životnost. 1 Ks. Hmotnost 0,03 kg.

Riwax RIWAX LEŠTÍCÍ NÁVLEK RX Z MIKROVLÁKNA (Ø 165 mm)
249 Kč

Riwax návlek z mikrovlákna na leštící kotouče RX ( Jemný černý). Určen pro finální doleštění a rozleštění vosků. Prevence hologram efektu. Vhodný pro dualní leštičky nebo exentrické leštičky. Průměr 165 mm. 1 Ks. Hmotnost 0,02 kg.