sanitcare s.r.o.

Casada FFP2 Respirátor 2V1 ​​Německo 10 ks
1x

Casada FFP2 Respirátor 2V1 ​​Německo 10 ks

288 Kč

Respirátor FFP2 s certifikátem CE  od společnosti Casada Tato maska ​​s certifikátem CE třídy ochrany FFP2 NR splňuje všechny důležité směrnice a požadavky na požadavky masky v Německu      

Osobní ochranné prostředky (OOP) 2016/425 Norma DIN: EN149: 2001 + A1: 2009 Polomasky s filtrov…

Casada Pákový dávkovač dezinfekce

Casada Pákový dávkovač dezinfekce

449 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pákový dávkovačIdeální dávkovač na ruce - lze použít všude tam, kde je vyžadována optimální hygiena.Aby se zabránilo přímému kontaktu s rukama, spustí se mechanismus čerpadla předloktím nebo loktem.TECHNICKÉ ÚDAJE Rozměry dávkovačevčetně rukojeti: přibližně 9,5(W) x 22,0 (D) x 32,0 (H) cmMateriál:…

Casada CAT Antigen rychlo test na Covid 19 z Nosohltanu nebo z krku

Casada CAT Antigen rychlo test na Covid 19 z Nosohltanu nebo z krku

127 Kč

Náš rychlý test na antigeny s certifikací CE je uveden na  Federálním institutu pro léčiva a zdravotnické prostředky  pod číslem AT117 / 20. Rychlý test diagnostického antigenu slouží k přímé detekci akutní infekce SARS-CoV-2 . Vzorek se odebírá pomocí nasofaryngeálního tamponu.

Casada NANO FFP2 respirátor - pratelný 1ks Barva: Maskáčová
4x

Casada NANO FFP2 respirátor - pratelný 1ks Barva: Bílá

263 Kč

Německá superkvalita za české ceny! Chraňte svůj úsměv stylově Nano maska ​​od  Casady se dokonale přizpůsobí tvaru vaší tváře a díky tomu vypadá dobře. Díky nosní sponě je ideální také pro lidi, kteří nosí brýle. Získejte svou obličejovou masku hned do  vyprodání zásob .

Casada AquaMe

Casada AquaMe

34 374 Kč
Doprava zdarma

Vysoce kvalitní pitná voda po stisknutí tlačítka  Ideální pro každodenní potřebu vody doma i v kanceláři. Neomezený přísun chutné vodydíky našemu účinnému dávkovači vody. Je vybaven ECO senzorem, který automaticky vypíná přívod vody pomocí světelnéhočidla, čímž šetří energii.