SAPEKOR Pružinové houpadlo Velká Obla
7 117 Kč 6 050 Kč

Kompletní výroba v ČR. Pružinové houpadlo ze série rodina Obla – Velká Obla Obla rodina má sjednocený design všech herních prvků. Různé tematické herní dobrodružství může pokračovat na pískovišti. Výborný prvek pro školy, školky, na zahradu k rodinnému domu, ale také do interiéru.

SAPEKOR Pružinové houpadlo Mini Blob
7 022 Kč 5 970 Kč

Kompletní výroba v ČR. Pružinové houpadlo ze série Blobí rodina – Mini Blob. Blobí rodina má sjednocený design všech herních prvků. Různé tematické herní dobrodružství může pokračovat i na pískovišti. Výborný prvek pro školy, školky, na zahradu k rodinnému domu, ale také do interiéru.

SAPEKOR Pružinové houpadlo Pes
6 879 Kč 5 847 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompletní výroba v ČR. Pružinové houpadlo Pes – pro školy, školky, na zahradu k rodinnému domu, ale také do interiéru.

SAPEKOR Pružinové houpadlo Skútr
6 851 Kč 5 850 Kč
Doprava zdarma

Akce

Kompletní výroba v ČR. Pružinové houpadlo Skútr je prostorově nenáročný herní prvek, který si oblíbí každé dítě. Houpadlo je vhodné pro školy, školky, na zahradu k rodinnému domu, ale také do interiéru.

SAPEKOR Pružinové houpadlo lev
9 836 Kč
Doprava zdarma

Ryze český výrobek. Houpadlo Lev 15083 je jednomístné pružinové houpadlo s propracovanými detaily ve zvířecím motivu.

SAPEKOR Pružinové houpadlo zebra
9 836 Kč
Doprava zdarma

Ryze český výrobek. Houpadlo Zebra 15038 je jednomístné pružinové houpadlo s propracovanými detaily ve zvířecím motivu. Výborný prvek pro školy, školky, na zahradu k rodinnému domu, ale také do interiéru.

SAPEKOR Pružinové houpadlo kravička
9 836 Kč
Doprava zdarma

Ryze český výrobek. Houpadlo Kravička 15045 je jednomístné pružinové houpadlo s propracovanými detaily ve zvířecím motivu. Výborný prvek pro školy, školky, na zahradu k rodinnému domu, ale také do interiéru.

SAPEKOR Pružinové houpadlo panda
9 836 Kč
Doprava zdarma

Ryze český výrobek. Houpadlo Panda 15076 je jednomístné pružinové houpadlo s propracovanými detaily ve zvířecím motivu. Výborný prvek pro školy, školky, na zahradu k rodinnému domu, ale také do interiéru.