10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

SELLANOMER s.r.o.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SladkéMandarinky.cz Mandarinkový mošt 1 litr SladkéMandarinky.cz Sirup citrón s třtinovým cukrem
SladkéMandarinky.cz Mandarinkový mošt 1 litr

Složení: 100% mandarinková šťáva lisovaná za studena z našich mandarinek od sadaře z Dalmácie. Jemně pasterizováno. Na 1 litr moštu je použito 2,5 kg mandarinek. Bez přidaného cukru. Vyrobeno ve spolupráci s Rodinnou moštárnou a baleno ve skle.

můžete mít 14.12. - 18.12.

SladkéMandarinky.cz Sirup citrón s třtinovým cukrem SladkéMandarinky.cz Sirup citrón s třtinovým cukrem
SladkéMandarinky.cz Sirup citrón s třtinovým cukrem

Ručně vyrobený 100% sirup s vysokým obsahem ovocné šťávy z citrónů bez chemického ošetření. Obsahuje pouze vymačkanou citrónovou šťávu a třtinový cukr. Citróny pocházejí od našeho farmáře z Dalmácie. Na 1 litr sirupu je použito 1,2 – 1,5 kg citrónů. Objem: 500 ml.

můžete mít 14.12. - 18.12.

SladkéMandarinky.cz Mandarinkový mošt 300 ml SladkéMandarinky.cz Sirup citrón s třtinovým cukrem
SladkéMandarinky.cz Mandarinkový mošt 300 ml

Složení: 100% mandarinková šťáva lisovaná za studena z našich mandarinek od sadaře z Dalmácie. Jemně pasterizováno. Na 1 litr moštu je použito 2,5 kg mandarinek. Bez přidaného cukru. Vyrobeno ve spolupráci s Rodinnou moštárnou a baleno ve skle. Objem: 300 ml.

můžete mít 14.12. - 18.12.

SladkéMandarinky.cz Sirup citrón SladkéMandarinky.cz Extra panenský olivový olej 500 ml z Dalmácie
SladkéMandarinky.cz Sirup citrón

Ručně vyrobený 100% sirup s vysokým obsahem ovocné šťávy z citrónů bez chemického ošetření. Obsahuje pouze vymačkanou citrónovou šťávu a cukr. Citróny pocházejí od našeho farmáře z Dalmácie. Na 1 litr sirupu je použito 1,2 – 1,5 kg citrónů. Objem: 500 ml.

můžete mít 14.12. - 18.12.

SladkéMandarinky.cz Extra panenský olivový olej 1 l z Dalmácie SladkéMandarinky.cz Extra panenský olivový olej 500 ml z Dalmácie
SladkéMandarinky.cz Extra panenský olivový olej 1 l z Dalmácie

Extra panenský olivový olej, získaný pouze mechanickým způsobem z ručně sklizených oliv od našeho farmáře z Dalmácie. Objem: 1 litr. Olej má lahodnou chuť, je jemný a voňavý.

Momentálně nedostupné

SladkéMandarinky.cz Extra panenský olivový olej 500 ml z Dalmácie SladkéMandarinky.cz Extra panenský olivový olej 500 ml z Dalmácie
SladkéMandarinky.cz Extra panenský olivový olej 500 ml z Dalmácie

Extra panenský olivový olej, získaný pouze mechanickým způsobem z ručně sklizených oliv od našeho farmáře z Dalmácie. Objem: 500 ml. Olej má lahodnou chuť, je jemný a voňavý.

Momentálně nedostupné

SladkéMandarinky.cz Sirup mandarinka s třtinovým cukrem SladkéMandarinky.cz Sirup mandarinka s třtinovým cukrem
SladkéMandarinky.cz Sirup mandarinka s třtinovým cukrem

Ručně vyrobený 100% sirup s vysokým obsahem ovocné šťávy z mandarinek bez chemického ošetření. Obsahuje pouze vymačkanou mandarinkovou a citrónovou šťávu a třtinový cukr. Mandarinky pocházejí od našeho farmáře z Dalmácie. Na 1 litr sirupu je použito 2 kg mandarinek. Objem: 500 ml.

Momentálně nedostupné

SladkéMandarinky.cz Sušené fíky 200 g z Dalmácie SladkéMandarinky.cz Sirup mandarinka s třtinovým cukrem
SladkéMandarinky.cz Sušené fíky 200 g z Dalmácie

Domácí sušené fíky jsou bez konzervantů a barviv, bez přidaného cukru a jsou nesířené, takže je můžete rovnou jíst. Nejsou slisované, každý fík je zvlášť. Fíky mohou mít na povrchu jemný bílý povlak – to je cukr, který se ve fících přirozeně vyskytuje a není na závadu.

Momentálně nedostupné