Podowell AMIRAL zdravotní domácí obuv unisex černá PodoWell Velikost: 36
1 230 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

AMIRAL je domácí zdravotní obuv / bačkora. Šířka: H – I (široká)   Specifikace:. – Rychlé nastavení nártu pomocí suchého zipu. – Technická tkanina mikrovlákna omyvatelný polyester, namontované na pěnu a vložkou pro pohodlí a optimální teplotu nohy.

Podowell ARREAU zdravotní obuv unisex černá PodoWell Velikost: 37
1 320 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

ZDRAVOTNÍ OBUV ARREAU PodoWell je velmi flexibilní obuv, pro velmi oteklou nebo zraněnou nohu. Uzávěr na suchý zip a gumová podrážka. V jednoduchosti, lehký a pohodlný model. Snadno se obléká díky velkému otvoru. Připojení a seřizování pomocí pásku na dva suché zipy.

Podowell GRANIT zdravotní obuv pro oteklé nohy černá PodoWell Velikost: 36
1 090 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

ZDRAVOTNÍ OBUV GRANIT. Velmi flexibilní obuv, pro velmi oteklou nebo zraněnou nohu. Uzávěr na suchý zip a gumová podrážka. Šířka: G – H (široká)   V jednoduchosti, lehký a pohodlný model. Snadno se obléká díky velkému otvoru. Připojení a seřizování pomocí velkého pásku na suchý zip.

Podowell ADDAX zdravotní pantofle pro oteklé nohy modrá PodoWell Velikost: 36
1 020 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní pantofle šířkově stavitelná pro oteklé nohy nebo napadané mykózou pratelná obuv. V Jeans / modré barvě. Velikosti 36 – 46. Nastavitelný šířkově na nártu prostřednictvím dvěma suchým zipům. Stélka, antistatické a vyjímatelná pro komfort a dobrému držení nohy aby zůstala na svém místě.

Podowell VERCORS pánská sportovní obuv modrá PodoWell Velikost: 44
1 550 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

PÁNSKÁ SPORTOVNÍ OBUV PRO ŠIROKOU NOHU S PAMĚŤOVOU STÉLKOU   ŠÍŘE H – I (široká)   Technické parametry:   Široké a snadno se uchycené suché zipy pro snadné nasazení a přesné nastavení. Ochranná vnitřní obložení, ošetřená antibakteriální: a první tvarová paměťová stélka.

Nursing Care Samolepicí patička E22110 Nursing Care
76 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

INDIKACE: Zabraňuje podráždění a tlakům a zabraňuje tvorbě ampulí. Vyhněte se iritaci okrajové boty. Vyhněte se poškození šlachy  s okrajem boty. NÁVOD K POUŽITÍ: Chcete-li odstranit podporu lesklého papíru, který chrání lepidlo, a umístit chránič nalepením na okraj boty.

Berkemann Bandáž na sníženou klenbu s pelotou 08320 Berkemann Velikost: S
519 Kč

Bandáž na sníženou klenbu s pelotou je vyrobena z elastické gumové tkaniny, je s přídavkem iontů stříbra, které působí antibakteriálně. Zamezuje bolestem vzniklých při plochých nohách a spadlé klenbě. Zpevňuje vazy v nártové části.Pelota podporuje příčně plochou nohu.

Berkemann Bandáž na spadlou klenbu 08310 Berkemann Velikost: S
234 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bandáž na sníženou klenbu BERKEMANN je vyrobena z elastické gumové tkaniny, s přídavkem iontů stříbra, které působí antibakteriálně. Zamezuje bolestem vzniklých při plochých nohách anebo spadlé klenbě. Zpevňuje vazy v této části chodidla. Velikost se udává přeměřením obvodu kolem nártu.

Berkemann DARIA zdravotní pantofle dámská bílá Berkemann Velikost Berkemann: 3
2 069 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní pantofel DARIA je klasický vzor, která velmi dobře padne díky nastavitelnosti dvou pásků, které lze přitáhnout či v případě potřeby i povolit. Velmi pohodlný vzor i pro náročnější zákaznice. Svrchní část obuvi je vyrobena z kůže, převážně telecí.

Berkemann HASSEL zdravotní pantofle dámská bílá Berkemann Velikost: 8
1 750 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní pohodlná pantofel HASSEL, klenbu podpírající tvarování, které má klenutí 25 mm. . Vaničkový tvar obuvi drží chodidlo ve správném postavení. Čtyři nártové pásky se starají o celkové nastavení na různou výšku nártu. Prodloužení až k nártu perfektně podpírá Vaší klenbu.

Berkemann Polštářek pod přední část chodidla 08188 Berkemann Velikost: M
314 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Polštárek pod přední část chodidla. Pohodlný měkký pěnový se silným vypolstrováním ve střední velikosti rozsahu potažený perlonem (jemná tkanina). Slouží k ochraně střední části nohy při tření a otlaku.   VELIKOSTI: M: 50 – 70 mm L:  55 – 75 mm

Kopitarna Dřevák Z-2204-00 flexibilní s patním páskem unisex bílý Kopitarna Velikost: 37
1 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

PRACOVNÍ OBUV S CERTIFIKACÍ Dřeváky značky Kopitarna nejsou klasickými dřeváky, které znáte. V přední části mají přerušenou podrážku, která je nastavena gumou a ta činí dřevák flexibilní tzn, že se ohýbá a doprovází Vás při chůzi. Jde o patent této společnosti FLEXIBLE. Tento model má patní pásek.

Podowell GRANIT zdravotní obuv pro oteklé nohy modrá PodoWell Velikost: 36
1 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ZDRAVOTNÍ OBUV GRANIT. Velmi flexibilní obuv, pro velmi oteklou nebo zraněnou nohu. Uzávěr na suchý zip a gumová podrážka. ŠÍŘE G – H (široká)  (široká) V jednoduchosti, lehký a pohodlný model. Snadno se obléká díky velkému otvoru. Připojení a seřizování pomocí velkého pásku na suchý zip.

Podowell PIERRICK zdravotní polobotka černá PodoWell Velikost: 39
1 390 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zdravotní polobotka PIERRICK je vhodná pro široký nárt nastavitelný pomocí suchého zipu.Objem obuvi z přední části sítě je upevněn na pěně a je zajištěno větrání a optimální pohodlíOdnímatelná stélka pro umístění plantární ortézy. ŠÍŘE H – I (široká).

Berkemann ISABELLA zdravotní pantofle dámská bílá Berkemann Velikost Berkemann: 3
1 939 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

POHODLNÉ ZDRAVOTNÍ PANTOFLE  MODEL ISABELLA JE PERFEKTNĚ PADNOUCÍ MODEL DÍKY GUMOVÉMU PÁSKU. . TENTO MODEL VAŠE NOHY ROZMAZLÍ, JSOU VYROBENY Z VELMI MEKKÉ ITALSKÉ TELECÍ KŮŽE NA VNĚJŠÍ ČÁSTI, DO VNITŘNÍ PODEŠVE JE VYPRACOVANÁ 5 FÁZOVÁ STÉLKA…PROSTĚ VAŠE NOŽIČKY BUDOU JAK V PEŘINCE. .