Nursing Care Korektor na hallux E11040 Nursing Care Velikost: S
70 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

PRSTNÍ KOREKTOR E11040 2 ks V BALENÍ   INDIKACE: Pomáhá vyrovnat prsty na nohou v metatarsoflangeálních kloubech způsobených hallux valgus, zarostlými nehty na nohou a pooperačními problémy. Poskytuje ochranu před tvorbou kuřích ok a odřením, snižuje tření a bolest. SLOŽENÍ: Polymerní gel.

Nursing Care Návlek ochrana prstu E10020 Nursing Care Velikost: S
70 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elastický digitální prsten s gelem E10020 1 ks V BALENÍ . INDIKACE: Jeho polštářek gelu, zmírňuje a zabraňuje tření a nadměrnému tlaku na špičce. ochrana pro drápy nebo kladivo. Pomáhá při poranění keratózy. Lepší hojení ran. . SLOŽENÍ: Polymerní gel. Lékařský minerální olej.

Berkemann Meziprstní korektor 08130 Berkemann Velikost: S
74 Kč

Denní korektor palce z pěnového materiálu, tělová barva, oboustranný. Korektor působí proti vadnému postavení prstů. Součástí je vkládací gumový k váleček k volitelnému vyztužení korektoru. Indikace: lehká reponibilní vada hallux valgus, bolestivá bursitis v oblasti palce.

Berkemann Návlek na prst 08137 Berkemann Velikost: S
104 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Návlek na prst – tubová pěna rourkovitá z tvarovatelného materiálu spojeného. Samostatně stříhatelný  zhruba 11 cm dlouhý návlek / tuba.   V BALENÍ 3 ks.   VELIKOST: S: 10 mm M: 15 mm

L: 20 mm

Berkemann Meziprstní korektor para 08129 Berkemann Velikost: M
129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Denní korektor palce z přírodního vysoce elastického kaučuku, tělová barva, hygienický, omyvatelný. Korektor působí proti vadnému postavení prstů. Součástí je vkládací gumový k váleček k volitelnému vyztužení korektoru. Balení: 2 ks   VELIKOST : M: 22 mm L: 26 mm

Nursing Care Chránič na hallux E12040 Nursing Care
170 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elastický chránič obuvi s gelem E12040 VELIKOST UNIVERZÁLNÍ 1 ks V BALENÍ   INDIKACE: Snižuje bolest na výčnělcích kostí a snižuje tlak a zabraňuje tření proti Hallux Valgus. Anatomický design. Tenká tloušťka zabraňuje odmítnutí. SLOŽENÍ: Polymerní gel. Lékařský minerální olej.

Berkemann Návlek ochrana prstu 08134 Berkemann Velikost: S
209 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Návlek ochrana prstu, příjemný s kůží snášenlivý pěnový materiál. Slouží jako ochrana při poškozených nebo zarostlých nehtech.  

  V balení 2 ks.

  VELIKOSTI:  

VELIKOST PRŮMĚR DÉLKA

S 15 mm 25 mm

M 20 mm 30 mm

L 25 mm 35 mm

Berkemann Usměrňovač prstů 08157 Berkemann
209 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Koriguje překrývající se prsty na nohou a navrací je dosprávné polohy. Dvojitý kroužek k navléknutí na prsty u nohou poskytuje dokonalou fixaci prostoru mezi prsty s polštářkem který zmírňuje tlak na přední část nohy. Dostatečně tenký do jakékoli obuvi. Eliminuje bolest a pálení při chůzi.

Berkemann Podprstová řasa 08154 Berkemann Velikost: S, Korektory: LEVÁ
234 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Podprstová řasa pravá z pěnové gumy a je potažená kůží, má nastavitelné gumové očko. Podepírá a roztahuje kladívkové prsty. Pozor vyberte si zda potřebujete korektor pro pravé nebo levé chodidlo.   V BALENÍ 2 ks.   Velikosti: S: délka 55 mm M: délka 60 mm L: délka 70 mm

Berkemann Ochrana kloubu palce + korektor 08147 Berkemann
234 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Výrobek je určen k ochraně kloubu palce nohy, redukuje bolestivost a snižuje tření otlaků při dotyku s obuví. Očko je určeno k navléknutí na palec. Vyrobeno z perforované potažené gumy a spolu je dodávána pěnová meziprstní vzpěra. Velikost je univerzální.

Berkemann Bandáž na spadlou klenbu 08310 Berkemann Velikost: S
234 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bandáž na sníženou klenbu BERKEMANN je vyrobena z elastické gumové tkaniny, s přídavkem iontů stříbra, které působí antibakteriálně. Zamezuje bolestem vzniklých při plochých nohách anebo spadlé klenbě. Zpevňuje vazy v této části chodidla. Velikost se udává přeměřením obvodu kolem nártu.

Berkemann Univerzální čistící sprej 01891 Berkemann
259 Kč

Aktivní čistící prostředek pro účinné čištění obuvi a doplňků z kůže, textilu a kombinaci materiálů. Optimální řešení nečistoty a čištění do hloubky párů. Uvolňuje nečistoty, sůl a okraje způsobené vodou a stará se o jemnou péči svrchního materiálu.    150 ml

Berkemann Imregnační univezální sprej na obuv Berkemann
259 Kč

Univerzální impregnační sprej dodává kůži, textiliím a moderním syntetickým materiálům, jako např. obuvi, kabelkám a oblečení, jemnou péči a trvalou ochranu před vlhkem a nečistotami. 100% PFC FREE   Sprej s pumpičkou bez hnacího plynu na bázi vody a bez obsahu rozpouštědel.

Nursing Care Elastická bandáž s gelem E18010 Nursing Care Velikost: S
295 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elastický gel E18010 V BALENÍ 1 ks. INDIKACE: Reliéf, ochrana a pohodlí v přední části chodidel a metatarzálních částí. Odpočiňte si od metatarsalgie a otevřené nohy. Snižuje bolest a zánět v oblasti. SLOŽENÍ: Polymerový gel. Lékařský minerální olej. Elastická polyamidová tkanina + elastomer.

Berkemann Polovložka se srdíčkem 08243 Berkemann Velikost: S
314 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velmi pohodlný měkký polštářek z mechové gumy pod přední část chodidla se zabudovaným srdíčkem, velmi dobře využitelný do dámské obuvi na podpatku, kde snižuje tlak pod přední částí nohy, využitelná pro obuv s tenkou podešví. Vhodný při problémech s příčně plochou nohou.

Berkemann Polštářek pod přední část chodidla 08188 Berkemann Velikost: M
314 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Polštárek pod přední část chodidla. Pohodlný měkký pěnový se silným vypolstrováním ve střední velikosti rozsahu potažený perlonem (jemná tkanina). Slouží k ochraně střední části nohy při tření a otlaku.   VELIKOSTI: M: 50 – 70 mm L:  55 – 75 mm

Berkemann Křížová bandáž 08330 Berkemann Velikost: S
389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Křížová bandáž z pružné gumové tkaniny na zpevnění kotníkové části. Používá se při problémech spadlá podélná nebo příčná klenba nebo při plochých nohách. Velikost určíme změřením obvodu přes nárt a nad kotníkem. Vyrábí se ve 4 velikostech.

Nursing Care 3G SPORT vložka do sportovní obuvi Nursing Care Velikost: S
430 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

VLOŽKA SPORT 3G . INDIKACE: Vložky 3G Sport byly navrženy pro každodenní sport: běh, pochod …  Mají  změkčovací gel v podpůrných oblastech. S postranním anatomickým zesílením, které udržuje chodidlo ve správném postavení a pomáhá neutralizovat došlap. .

Berkemann VALEX N noční bandáž oboustraná 08450 Berkemann Velikost: M
464 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Valex N  je stabilní ortéza ke korekci vadného postavení palce nohy. Ortéza umožňuje v několika stupních nastavení korekce valgózního postavení palce. Vyrábí se ve dvou velikostech, je oboustranný. Umělý odtahovač a upevňovací pásek na suchý zip. Noční použití.

Berkemann Bandáž na sníženou klenbu s pelotou 08320 Berkemann Velikost: S
519 Kč

Bandáž na sníženou klenbu s pelotou je vyrobena z elastické gumové tkaniny, je s přídavkem iontů stříbra, které působí antibakteriálně. Zamezuje bolestem vzniklých při plochých nohách a spadlé klenbě. Zpevňuje vazy v nártové části.Pelota podporuje příčně plochou nohu.

Podowell TARNOS modrá dámská obuv PodoWell Velikost: 36
790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tarnos je model obuvi vhodný pro rehabilitace nebo obuv na doma a vycházky. ŠÍŘKA: F – G.   Technické parametry:   Široký záběr s velkým otvorem. Snadné přizpůsobení nártu páskem . Bambusová houbová vložka ošetřená proti bakteriím. Aktivní podrážka, lehká a uklidňující.

Nursing Care KIWI zdravotní obuv dámská černá O103A Nursing Care Velikost: 35
800 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní obuv s vyjímatelnou stélkou lze přitáhnou pomocí tkaničky. Obuv má vyjímatelnou stélku v černé barvě. . . Péče a údržba:

  • Vyjměte vložky obuvi a umyjte obě v pračce do 40° C tmavým oblečením;
  • Vysušte na přímém slunečním světle nebo zdrojích tepla. .
Podowell BALADIN zdravotní obuv unisex černá PodoWell Velikost: 40
820 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

ZDRAVOTNÍ OBUV BALADIN PodoWell v černé barvě je velmi flexibilní obuv, pro normální nohu. Uzávěr na suchý zip a gumová podrážka. Šířka: F – G (normální)   V jednoduchosti, lehký a pohodlný model. Snadno se obléká díky velkému otvoru. Připojení a seřizování pomocí pásku na suchý zip.