Podowell AMIRAL zdravotní domácí obuv unisex černá PodoWell Velikost: 36
1 230 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

AMIRAL je domácí zdravotní obuv / bačkora. Šířka: H – I (široká)   Specifikace:. – Rychlé nastavení nártu pomocí suchého zipu. – Technická tkanina mikrovlákna omyvatelný polyester, namontované na pěnu a vložkou pro pohodlí a optimální teplotu nohy.

Podowell ATHENA zdravotní sandálek unisex modrá PodoWell Velikost: 36
1 440 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ZDRAVOTNÍ OBUV/SANDÁLEK PRO OTEKLÉ NOHY Technické parametry:

  • Modulární a nastavitelný uzávěr vhodný pro široké nohy a velké obvazy.- Dokonalé pohodlí díky odnímatelné a omyvatelné podešve 10 mm.- Pro bezpečnou procházku je ultralehká podrážka, pružná, odolná a protiskluzová.
Podowell ADDAX zdravotní pantofle pro oteklé nohy modrá PodoWell Velikost: 36
1 050 Kč

Zdravotní pantofle šířkově stavitelná pro oteklé nohy nebo napadané mykózou pratelná obuv. V Jeans / modré barvě. Velikosti 36 – 46. Nastavitelný šířkově na nártu prostřednictvím dvěma suchým zipům. Stélka, antistatické a vyjímatelná pro komfort a dobrému držení nohy aby zůstala na svém místě.

Podowell GRANIT zdravotní obuv pro oteklé nohy černá PodoWell Velikost: 36
1 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ZDRAVOTNÍ OBUV GRANIT. Velmi flexibilní obuv, pro velmi oteklou nebo zraněnou nohu. Uzávěr na suchý zip a gumová podrážka. Šířka: G – H (široká)   V jednoduchosti, lehký a pohodlný model. Snadno se obléká díky velkému otvoru. Připojení a seřizování pomocí velkého pásku na suchý zip.

Berkemann ORIGINAL SANDAL dřeváky unisex bílé Berkemann Velikost Berkemann: 5
1 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ZDRAVOTNÍ DŘEVÁKY  . Originální sandále Berkemann jsou původní dřeváky, které Berkemann začal vyrábět v 60-tých letech, pro svoji oblíbenost se vyrábějí dodnes. . Vyměnitelné pásky umožňují jednoduše měnit barvy. V základním provedení se dodávají origináůlní sandály v barvě bílá a černá.

Berkemann Bandáž na spadlou klenbu 08310 Berkemann Velikost: S
234 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bandáž na sníženou klenbu BERKEMANN je vyrobena z elastické gumové tkaniny, s přídavkem iontů stříbra, které působí antibakteriálně. Zamezuje bolestem vzniklých při plochých nohách anebo spadlé klenbě. Zpevňuje vazy v této části chodidla. Velikost se udává přeměřením obvodu kolem nártu.

Berkemann ISABELLA zdravotní pantofle dámská bílá Berkemann Velikost Berkemann: 3
1 939 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

POHODLNÉ ZDRAVOTNÍ PANTOFLE  MODEL ISABELLA JE PERFEKTNĚ PADNOUCÍ MODEL DÍKY GUMOVÉMU PÁSKU. . TENTO MODEL VAŠE NOHY ROZMAZLÍ, JSOU VYROBENY Z VELMI MEKKÉ ITALSKÉ TELECÍ KŮŽE NA VNĚJŠÍ ČÁSTI, DO VNITŘNÍ PODEŠVE JE VYPRACOVANÁ 5 FÁZOVÁ STÉLKA…PROSTĚ VAŠE NOŽIČKY BUDOU JAK V PEŘINCE. .

Berkemann Meziprstní korektor 08130 Berkemann Velikost: S
74 Kč

Denní korektor palce z pěnového materiálu, tělová barva, oboustranný. Korektor působí proti vadnému postavení prstů. Součástí je vkládací gumový k váleček k volitelnému vyztužení korektoru. Indikace: lehká reponibilní vada hallux valgus, bolestivá bursitis v oblasti palce.

Podowell CHLOE zdravotní sandál perleťová PodoWell Velikost: 36
1 850 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pro jaké patologie e tato komfortní bota : Hallux Valgus, Diabetes, kladívkové prsty, oteklá noha. ŠÍŘE H – I (široká)   Technické vlastnosti: Estetický sandálu se dobře nosí.Protáhlé strany dávají potřebnou lehkost unavené a bolestivé noze, která zvětšuje objem na konci dne.