Tierra Verde

Tierra Verde Leštidlo do myčky (lahev 750 ml) přímo od Tierra Verde
1x

Tierra Verde Leštidlo do myčky přímo od Tierra Verde

132 Kč 132 Kč/l

Leštidlo do myčky dodává nádobí přirozený lesk. Čistě přírodní složky rozpouští usazené minerály vysrážené z mycí vody. Působení přírodních tenzidů urychluje schnutí nádobí. Šetrné složení bez parfémů neovlivňuje chuť pokrmů ani nápojů.

Tierra Verde Gel do myčky BIO pomeranč (kanystr 5 l) přímo od Tierra Verde

Tierra Verde Gel do myčky BIO pomeranč přímo od Tierra Verde

902 Kč

Gel do myčky na nádobí se zvýšeným obsahem extraktu z mýdlových ořechů účinně odstraňuje nečistoty. Skvěle jsme ho vylepšili. Nově jsme použili přírodní tenzid, který výborně odmašťuje a jedlá soda přispívá k odstranění zaschlých zbytků jídla. Gel je nedráždivý a šetrný k přírodnímu prostředí. Jemně

Tierra Verde Puer – bělící prášek (pap.sáček 250 g) přímo od Tierra Verde
2x

Tierra Verde Puer – bělící prášek přímo od Tierra Verde

73 Kč

Aby vaše bílé prádlo bylo bílé i bez chemických optických zjasňovačů a chlórových bělidel. PUER je výborný také pro namáčení a odstraňování skvrn ze stálobarevného prádla. Nahradí i agresivní prostředky na čištění odtoků dřezů, van, umyvadel, sprch a toalet.

Tierra Verde Vločky ze žlučového mýdla (pap. sáček 400 g) přímo od Tierra Verde

Tierra Verde Vločky ze žlučového mýdla přímo od Tierra Verde

142 Kč

Mýdlové vločky na namáčení a praní celkově silně znečištěného a mastného prádla. Díky enzymům z hovězí žluči jsou velmi účinné při odstraňování skvrn a nečistot zejména organického původu (oleje, ovoce a zelenina, krev, inkoust, tráva, červené víno). Vhodné pro bílé a stálobarevné prádlo.