Tiniana Stříbrný řetízek jemný T01
746 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Řetízek, jehož povrch připomíná kůži hada, určitě ocení nejen milovnice zvířat, ale i všechny ženy s citem pro detail.  Řetízek bude skvěle ladit s jednoduchými a decentními šperky, tak i s těmi nápadnějšími.

Tiniana Stříbrné naušnice s pravou říční perlou 7 dní, 7 ks
1 890 Kč

Chcete mít náušnice na každý den? Vsaďte na unikátní šperk v sedmi barvách na každý den v týdnu. Perlové náušnice mají kulatý tvar a uprostřed je umístěna  jedinečná říční perla tvaru button v unikátním odstínu. Puzetové zapínání je tvořeno stříbrem 925/1000.

Tiniana Náramek čakrový premium z přírodních kamenů černý
340 Kč

Náramek tvoří granát, černý achát. Zelený aventurín, jaspis, tyrkys, tygří oko, laspis lazuri, a ametyst  Obnovuje vtěle energii, kterou harmonizuje, blokuje negativitu a svému nositeli přináší pozitivní myšlení. Jedinečná design, který sluší každému muži. .

Tiniana Náramek z lávových kamenů liška ve stříbrné barvě
180 Kč

Tento  náramek je vyrobený z lávových kamenů a zdobí jej hlava  Lišky ve stříbrné barvě. Liška  značí v chytrost, což energeticky nám dodává vnitřní pocit odvahy a inteligence. Náramek je vhodným módním doplňkem pro ženy i pro muže.

Tiniana Náramek strom života ametyst
456 Kč

Tento  náramek je vyrobený z ametystu a zdobí jej motiv  stromu života ve stříbrné barvě. Strom života jsou symbolem stvoření, života, moudrosti a stability. Své majitele ochrání před zlem, přinesou jí klid a lásku. Je spojen s narozením, životem i smrtí.

Tiniana Náramek z lávových kamenů z lebkou ve stříbrné barvě
180 Kč

Tento  náramek je vyrobený z lávových kamenů a zdobí jej motiv  Lebky ve stříbrné barvě. Motiv lebky značí v symbolice život a smrt, což energeticky nám dodává vnitřní pocit odvahy a síly. Náramek je vhodným módním doplňkem pro ženy i pro muže.

Tiniana Náramek z lávových kamenů duo s korunkou
614 Kč

Jedná se 2 náramky, jako set, každý z páru nosí jeden. Náramek je vyrobený z lávových kamenů a zdobí jej Korunka . Tento energetický náramek je obrovskou zásobárnou pozitivní energie. Náramek je vhodným módním doplňkem pro ženy i pro muže.

Tiniana Náramek z lávových kamenů Leopard ve stříbrné barvě
163 Kč

Tento náramek je vyrobený z lávových kamenů a zdobí jej  hlava LEOPARDA VE stříbrné barvě. Náramek je vhodným módním doplňkem pro ženy i pro muže. Tento energetický náramek je obrovskou zásobárnou pozitivní energie. Odráží vše negativní a maximálně posiluje vaše kladné vlastnosti.

Tiniana Náramek z lávových kamenů duble ve stříbrné barvě premium
902 Kč

Tento luxusní  náramek je vyrobený z lávových kamenů a zdobí jej motiv double  Lebky ve stříbrné barvě. Motiv lebky značí v symbolice život a smrt, což energeticky nám dodává vnitřní pocit odvahy a síly. Náramek je vhodným módním doplňkem pro muže.

Tiniana Náramek z bílého tyrkysu
303 Kč

Tento  náramek je vyrobený z bílého tyrkysu, Bílý tyrkys ve vzácny, říká se mu kámen lásky, svého nositele dělá neodolatelným.  Náramek je vhodným módním doplňkem pro ženy i pro muže. Délka náramku: 19 cm  je na kvalitní gumičce a každému perfektně sedne Velikost kamenů: 8 mm Materiál: Labradorit

Tiniana Náramek z Howlitu bílé barvě
303 Kč

Tento  náramek je vyrobený z howlitu. Howlit přináší vnitřní klid a pohodu. Bílý howlit tetoxikuje organismus, uvolňuje svaly a křeče, pomáhá při migréně, snižuje cholesterol, horeřku a zimnici. Náramek je vhodným módním doplňkem pro ženy i pro muže.

Tiniana Náramek z lávových kamenů a tyrkysu
246 Kč

Je kamen planety Venuše a Neptun. V dávných dobách byl uznáván jako posvátný a ochranně léčivý kámen. Je též kamenem štěstí, vhodný pro meditace, zvyšuje intuici.

Tiniana Náramek z lávových kamenů, slon
195 Kč

Náramek tvoří lávový kámen. Slon pomáhá jít tou správnou cestou a být sám sebou, Vhodné pro muže a ženy Délka náramku: 19 cm   Velikost kamenů: 8 mm, je navlečen na kvalitní gumičce, která každámu sedneMateriál: lávový kámen

Tiniana náramek z lávových kamenů ve zlaté barvě
242 Kč

Náramek je vyrobený z lávových kamenů a tygřího oka, Náramek je vhodným módním doplňkem pro ženy i pro muže. Tygří oko je pto svého nositele talismanem a chrání ho před všemi formami nebezpečí.

Tiniana Náramek z lávových kamenů
303 Kč

Tento  náramek je vyrobený z lávových kamenů. Lávové kameny nám energeticky  dodává vnitřní pocit odvahy a síly.  Náramek je vhodným módním doplňkem pro ženy i pro muže. Délka náramku: 19 cm  je na kvalitní gumičce a každému perfektně sedne Velikost kamenů: 8 mm Materiál: Lávové kameny

Tiniana Náramek čakrový z růženínu a přírodních kamenů, slon
391 Kč

Náramek tvoří růženín,granát, jaspis, tygří oko, laspis lazuri, tyrkys a ametyst Obnovuje vtěle energii, kterou harmonizuje, blokuje negativitu a svému nositeli přináší pozitivní myšlení, navíc síla růženínu pomáhá najít vnitřní energii, umocňuje sílu srdce, odbourává strach, nelibost a pocit viny…

Tiniana Náramek čakrový z tygřího oka a přírodních kamenů, slon
378 Kč

Náramek tvoří tygří oko, granát,.jaspis, laspis lazuri, tyrkys a ametyst Obnovuje v těle energii, kterou harmonizuje, blokuje negativitu a svému nositeli přináší pozitivní myšlení. Slon pomáhá jít tou správnou cestou a být sám sebou Jedinečná design, který sluší každému muži a ženě. .