REHAZONE.COM Olej z para ořechů - 500 ml
449 Kč

Poklad brazilského pralesa – olej z ořechů para z Bolívie. Olej z para ořechů má jedinečnou delikátní máslovou vůni a velmi jemnou chuť. Vhodný pro teplou i studenou kuchyni, při výrobě pečiva i cukrářských výrobků. Další využití v popisu vlastností produktu.

REHAZONE.COM Vitamín D3 - spray
279 Kč

Vitamín D3 pro posílení imunity organismu. Stačí vstříknout do úst a nechat chvíli působit na sliznici. Sprej obsahuje zhruba 100 dávek.

REHAZONE.COM Magnézko - spray na svaly a šlachy
199 Kč

MAGNESIOVY OLEJ + MSM obsahuje „hořčíkový olej“, stovky milionů let starou formu chloridu hořečnatého. Obohaceno o MSM, organickou sloučeninu síry, hojně využívané v doplňcích stravy pro klouby, vazy a šlachy. Aplikujte hořčík přímo na místo, na které potřebujete. Vstřebává se pokožkou.

REHAZONE.COM Náplast s uhlíkovým polštářkem 3 ks
82 Kč

Tecasorb – sterilní náplast. Elastická náplast s uhlíkovým polštářkem. Jednoduchá náplast s vysokým odsávacím a desinfekčním efektem. Po dobu aplikace a před sejmutím řádně vlhčit. Fyziologickým roztokem, převařenou vodou, v přírodě a při sportovních aktivitách pitnou vodou.

REHAZONE.COM Náplasti s uhlíkovým polštářkem 10 ks
196 Kč

Tecasorb – sterilní náplast. Elastická náplast s uhlíkovým polštářkem. Vhodná pro ošetření opakovaných poranění pokožky – např. po dialýze. Při aplikaci a před sejmutím řádně vlhčit – fyziologickým roztokem, převařenou vodou. Při pobytu v přírodě a venkovních aktivitách použijte pitnou vodu.

REHAZONE.COM TECASORB 9x10 1 kus
196 Kč

Tecasorb je absorpční krycí obvaz na ránu, který je vyroben z aktivní karbonové textilie. Slouží k ošetření akutních poranění i k léčbě chronických ran. Při použití a před sejmutím řádně vlhčit – fyziologickým roztokem, převařenou vodou. Při outdoorových aktivitách pitnou vodou.

REHAZONE.COM Baby skleněný pilníček na úpravu nehtů
260 Kč

Pilníček slouží k úpravě dětských nehtíků bez nebezpečí poškrábání, či pořezání dětské ručky. Pilníček je vyroben z patentovaného bezpečnostního skla, zvyšující jeho pevnost. Pilníček je opatřen silikonovým ochranným obalem.

REHAZONE.COM Fe - železo spray
279 Kč

Fe -železo spray je podjazyková forma aplikace železa v komplexu látek podporující jeho snadné vstřebávání přes sliznici úst. Jeden vstřik obsahuje 3,5mg železa (25% RHP). Sprej vystačí na 33 – 50 dnů.

REHAZONE.COM Hojivý obvaz TECASORB 9x10 cm 10 ks
1 960 Kč

Uhlíkové krytí sloužící k ošetření akutních poranění i chronických defektů pokožky. Při ošetření a před sejmutím je nutno obvaz řádně vlhčit – fyziologickým roztokem, převařenou vodou. Při outdoorových aktivitách je možno použít pitnou vodu.