250 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Suché spumante, šumivé víno s elegantní svěží chutí, hodící se perfektně jako aperitiv, nebo jako základ do míchaných drinků.

270 Kč

Díky originální a designové lahvi jednoznačně nejoblíbenější šumivé víno z naší nabídky. Perfektní jako originální dárek. Když víno otočíte, je z něj rázem pugét květin a tak uděláte radost nejedné dámě dárkem 2v1. 

270 Kč

Designová lahev s motivem džungle dělá z tohoto vína další typ na originální dárek. Suché Spumante, šumivé víno s elegantní, svěží chutí, hodící se perfektně jako aperitiv, k rybám, mořským plodům, ale i třeba těstovinám a sýrům

230 Kč

Vinařství Le Rughe, Conegliano Prémiové sladké šumivé víno vyrobené metodou Charmat/Martinotti

220 Kč

Bílé šumivé víno z vinařství Gemin se slámově žlutou barvou a svěží chutí, vyrobené z hroznů Glera.

590 Kč

Růžové spumante, šumivé víno. Vytvořeno po několika letech studie pro nejnáročnější klienty. Výsledkem je luxusní růžové perlivé cuvée z bílých a červených hroznů. Za nás je to jedno z nejlepších vín. Idální k rybím pokrmům. Lahev 1,5l je ideálním dárkem.

330 Kč

Růžové spumante, šumivé víno. Vytvořeno po několika letech studie pro nejnáročnější klienty. Výsledkem je luxusní růžové perlivé cuvée z bílých a červených hroznů. Za nás je to jedno z nejlepších vín. Idální k rybím pokrmům.