490 Kč

Barva vína je výrazná, sytá, cihlově červená, malinová. Vůně vína nabízí tóny malin, jahod, ostružin, třešní, jemnou máslovinku, líbeznou vanilku, přelitou šťávou kompotovaného ovoce. Chuť vína je harmonická, vyvážená.

490 Kč

Barva vína je světle žlutá s odstínem lipového květu, žlutého melounu. Vůně vína je výrazná, svěží, povzbudivá. Nabízí tóny angreštu, kopřivy, broskve, cukrového melounu, rybízu, omamnou vůni květů černého bezu. Chuť vína je harmonická.

490 Kč

Barva vína je výrazná, zlatá, medová. Vůně vína nabízí tóny lesního medu, kandovaného ovoce, šťávy zralých pomerančů, sladkého karamelu. Jemná mineralita vše završuje. Chuť vína je harmonická, komplexní, výrazná, plná. Vyváženost nasládlosti a svěží kyselinky je příjemná.

290 Kč

Barva vína je zářivá, s tóny lipového květu. Vůně je svěží, ovocná, povzbudivá. Nabízí angrešt a jeho lechtivou kyselinku, broskev, jemnou kopřivu a díky vyššímu stáří vinice mineralitu, slanost. Chuť je svěží, šťavnatá. Zralá broskev se doplňuje kyselinkou angreštu.

230 Kč

Barva vína je citronová, nazlátlá. Vůně je výrazná, silná, osvěžující. Omamné tóny růží a jasmínu se prolínají s vůní šťávy zralé mandarinky, grepu. Vše završuje aroma medu, sušených vinných hrozinek, decentní kořeněnost a jemná slanost. Chuť je plná, harmonická, lahodná.

230 Kč

Barva vína je výrazná, višňová. Vůně je intenzivní. Prolínají se tóny sušených švestek, povidel, lesních jahod s čokoládou, jemnou vanilkou, dřevem a jeho sladkou tříslovinou. V zadní části se ukazuje vůně tabáku a jemně skořice. Chuť je svěží, extraktivní a lahodná.

230 Kč

Barva vína je olivová, s tóny lipového květu. Vůně i chuť je svěží, ovocná, lehce medová. Nabízí nektar květu akátu, meruňku, šťávu pomeranče, svěží kyselinku angreštu, k tomu pak kousky kandovaného ovoce přelitého medem z akácie. Lehká pikantnost a kořeněnost projev vína uzavírá.

250 Kč

Barva vína je zlatá, citronová. Vůně je sladká, výrazná. Omamné tóny růží se prolínají s nasládlostí lučního medu, kandovaného ovoce, přelitého svěží šťávou mandarinky, pomeranče. Chuť je silná, nasládlá.

230 Kč

Barva vína je karmínová, rubínová. Vůně je jemná, hladivá. Sušené třešně, červený rybíz, pár šupinek hořké čokolády, k tomu sladké dřevo, hřebíček, pečený toust, lehce pikantní kousíček papričky, vše završeno sladkou tříslovinou. Chuť je uhlazená, jemná.

230 Kč

Barva vína je slámová, s tóny žlutého melounu. Vůně je harmonická, vyvážená, plná. Nabízí vlašský ořech, sladké mandle, zralý ananas přelitý lučním medem. Vše završuje aroma chlebové kůrky, zemitost a jemná máslovinka, daná delším zráním vína na jemných vinných kvasinkách. Chuť je výrazná a silná.

230 Kč

Barva vína je slámová, citrónová. Vůně je výrazná, atraktivní. Široké spektrum tónů nabízí na jedné straně žluté jablko, hrušku, svěží ananas, lahodnost nektaru akátového květu a na druhé straně toust, karamel, máslovinku a atraktivní mineralitu. Chuť je svěží, vyvážená.

230 Kč

Barva vína je povzbudivá, nabízí tóny lipového květu, žlutého melounu. Vůně vína je nazrálá. Nabízí příjemné petrolejové tóny, pryskyřici akátového dřeva projevující důstojné zrání a vývoj vína. Zadní část vůně je uhlazena vůní sušené meruňky a medu. Chuť je zralá, šťavnatá, osvěžující.

230 Kč

Barvou vína je lipový květ, žlutý meloun. Vůně je výrazná, svěží, ovocná, lehce minerální. Nabízí nektar lipového květu, sušenou meruňku, plátek pomeranče, pár kapek akátového medu, jemnou mineralitu a lehký petrolejový projev. Chuť je svěží, plná.

290 Kč

Barva vína je zlatá, citronová. Vůně nabízí tóny okvětních lístků růží, svěží šťávy pomeranče, mandarinky, květový med a lehkou mineralitu. Chuť je intenzivní, výrazná a plná, lahodně nasládlá. Kousky kandovaného ovoce a pomerančové kůry přelité medem se doplňují kořeněností, mineralitou.

230 Kč

Barva vína nabízí tóny lipového květu. Vůně je svěží a výrazná. Angrešt, povzbudivá limetka, zralá broskev a mango se dopňují s jemnými tóny černého rybízu. Příjemnou mineralitou se projev vína ukončuje. Chuť je povzbudivá, šťavnatá.

230 Kč

Barva vína je zářivá, s tóny lipového květu. Vůně je svěží, ovocná, povzbudivá. Nabízí angrešt a jeho svěží kyselinku, zralou broskev, bílý rybíz, decentně kopřivu, k tomu příjemnou mineralitu a slanost. Chuť je šťavnatá, hravá. Zralá broskev a její navinulost se doplňuje svěžestí angreštu.

195 Kč

Barva vína je světle žlutozelená, olivová. Vůně je vyvážená, lahodná, kořeněná, velmi pestrá. Nabízí tóny pepře, tabáku, sena, máslovinku, k tomu pak pomeranč, cukrový meloun. Chuť je lehce minerální, středně výrazná, s lechtivou kyselinkou. Pepř, seno se prolíná s jemnou slaností a kořeněností.