weiki Urychlovač kompostu
139 Kč

Přírodní urychlovač kompostu weiki pomůže rozložit organickou hmotu a přeměnit ji na zdravý, kvalitní kompost. Je mimo jiné potravou pro přátelské bakterie, které při kompostovacím procesu nesmí chybět, proto nejlepších výsledků dosáhnete v kombinaci s probiotiky weiki pro kompost.

weiki Probiotika pro kompost
245 Kč

Probiotika pomohou rozložit organickou hmotu a přeměnit ji na zdravý a kvalitní kompost. Doma, v kompostéru i na zahradě. Snadno tak získáte přírodní hnojivo a výživu pro všechny vaše rostliny. Všechno, co vypěstujete, bude navíc zdravé a bez chemie! A co zbyde, zase vložíte na kompost.

weiki Prospěšné bakterie pro rajčata (250 litrů zálivky)
245 Kč

Speciální probiotická mana pro větší a zdravější úrodu rajčat – přátelské bakterie weiki. Probiotika weiki zlepší výživu, růst i imunitu rajčat, zásadně zvýší jejich výnosnost a chrání je před nemocemi. Plody budou chutnější a vydrží déle čerstvé. A rajčátka budou úplně bez chemie!

weiki Probiotika pro okrasné dřeviny a rostliny
245 Kč

Směs prospěšných (probiotických) mikroorganismů weiki šitá na míru okrasným rostlinám a dřevinám. Pomáhá dřevinám zůstat zdravé a odolné. Díky weiki budou snáze čerpat živiny z půdy, zapustí silné kořeny, budou více růst, kvést i plodit a hned tak se něčeho neleknou!

weiki Probiotika pro pokojovky
245 Kč

Probiotický elixír z přátelských bakterií, který pokojovým rostlinám dodá sílu, zdraví a vitalitu. Díky probiotikům weiki se vaše pokojovky lépe smíří s omezeným prostorem, protože vyžadují méně vody i hnojení, dokáží z půdy dostat maximum živin. Budou také více růst i kvést.

weiki Probiotika pro květiny
245 Kč

Koktejl probiotických bakterií, který povzbuzuje ke květu a dodává tolik potřebnou sílu a vitalitu. Díky weiki pro květiny dosáhnete zcela přírodní cestou nádherných bohatých květů. Vaše květena si také lépe poradí se stresem, jako je sucho, horko, přesazení nebo mráz.

weiki Probiotika pro zeleninu
245 Kč

Směs přátelských bakterií weiki zlepší zdraví všech druhů zeleniny, podpoří její růst i výnosnost. Přátelské bakterie zajistí rostlinám přirozenou výživu: rozkládají zbytky rostlinných i živočišných těl na základní živiny a upravují je tak, aby je rostliny uměly vstřebat.

weiki Probiotika pro balkonové květiny
245 Kč

Náš probiotický životabudič stvořený na míru balkonovým i truhlíkovým květinám a rostlinám. Díky přátelským bakteriím weiki pro balkonové květiny získáte přírodní cestou bohatou nadílku nádherných květů a chutných plodů. Díky probiotikům také dokáží získat z půdy maximum živin.

weiki Probiotika pro zahradu
245 Kč

Probiotické kultury weiki pro celou zahradu obsahují vyváženou směs sedmi kmenů přátelských mikroorganismů (bakteriálních kultur), které zásadně zlepšují zdraví i úrodnost celé zahrady, podporují rostliny v růstu, zlepšují chuť plodů a obnovují harmonii v půdě.