Tierra Verde  Olivové mýdlo na ruce (bezobal 100 g), 100 g × 20
775 Kč

Novinka

Jemné a zvláčňující olivové mýdlo na ruce vyráběné tradičními metodami.
Naše veganské olivové mýdlo se vyrábí z čistého řeckého olivového oleje pocházejícího z oblasti Kalamati. Olivový olej obsahuje mastné kyseliny, po přidání zásady (hydroxid sodný nebo draselný) dochází k tzv. saponif…

BALSAMIS bronzujícími hedvábné sérum 30ml
607 Kč

Novinka

Sérum slouží pro regeneraci a tónování pokožky tváře, šíje a dekoltu s hydrolyzovaným hedvábím a vitamínem E, vynikající i jako podklad pod make-up. Dodává jemně opálený vzhled, zjemňuje pleť, vyhlazuje vrásky, zmenšuje viditelnost pórů, zabraňuje usazování make-upu.

BALSAMIS rozjasňující hedvábné sérum
663 Kč

Novinka

Sérum slouží pro regeneraci a rozjasnění pokožky tváře, šíje a dekoltu s hydrolyzovaným hedvábím, arganovým a makadamiovým olejem a vitamínem A a E, vynikající i jako podklad pod make-up. Zjemňuje pleť, dodává jí mladistvý vzhled, vyhlazuje vrásky, zmenšuje viditelnost pórů.

BALSAMIS zmatňující hedvábné sérum 30ml
607 Kč

Novinka

Sérum slouží pro regeneraci pokožky tváře, šíje a dekoltu s hydrolyzovaným hedvábím a vitamínem E, vynikající i jako podklad pod make-up. Zjemňuje a zmatňuje pleť, vyhlazuje vrásky, zmenšuje viditelnost pórů, zabraňuje usazování make-upu.

Emani Perfecting Face Bronzer (Mosaic) - mozaikový rozjasňovač Feeling Loved (12g)
1 188 Kč

Novinka

Perfecting Face Bronzer (Mosaic) – mozaikový rozjasňovač Feeling Loved Mozaikový odstín využívá inovativní recepturu rozptýlení světla. Každá částice pudru zachycuje a rozptyluje světlo a zjemňuje vzhled pokožky. Plynule navrstvit vrchní část líčení a zařídí tak dokonalé rozzáření vaší pleti.