Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 14671577

Korbi Kartáč na čištění oděvů a čalounění od chlupů

Korbi Kartáč na čištění oděvů a čalounění od chlupů

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kartáček má samočisticí základnu. Použitý kartáček jednoduše zasuňte zpět do samočisticí části a za chvíli bude opět připraven k použití. Jakmile je nádoba plná nasbíraných nečistot, otevřete její dno a obsah vysypte. Celý popis
125 Kč
Zboží od: Labello
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
125 Kč
S novou kartou za

4.4.2023 - 5.4.2023 na vaší adrese

Popis

SZCZOTKA DO CZYSZCZENIA UBRAŃ TAPICERKI Z SIERŚCI

KARTÁČ NA ČIŠTĚNÍ ODĚVŮ OD VLASŮ


Milovníci všech čtyřnohých zvířat vědí, že jejich srst je všude. Pokud si se standardními válečky neporadíte, máme pro vás dokonalý kartáč 3 v 1.


Kartáček má samočisticí základnu. Použitý kartáček jednoduše zasuňte zpět do samočisticí části a za chvíli bude opět připraven k použití. Jakmile je nádoba plná nasbíraných nečistot, otevřete její dno a obsah vysypte.


Kartáč i samočisticí stojan jsou na povrchu i uvnitř opatřeny speciálními polyesterovými štětinami, které téměř úplně zachytí všechny nečistoty včetně zvířecích chlupů a jemných nečistot. Kartáč od vlasů vyčistíte pouhým vložením do pouzdra.


Skvěle se hodí k čištění:


  • oblečení,
  • čalouněný nábytek,
  • koberce,
  • polštáře a ložní prádlo,
  • čalounění automobilů.

SZCZOTKA DO CZYSZCZENIA UBRAŃ TAPICERKI Z SIERŚCI Marka KorbiSZCZOTKA DO CZYSZCZENIA UBRAŃ TAPICERKI Z SIERŚCI Typ szczotka manualnaSZCZOTKA DO CZYSZCZENIA UBRAŃ TAPICERKI Z SIERŚCI Włosie inneSZCZOTKA DO CZYSZCZENIA UBRAŃ TAPICERKI Z SIERŚCI Rodzaj do rąk do ubrań do tapicerki do usuwania sierściSZCZOTKA DO CZYSZCZENIA UBRAŃ TAPICERKI Z SIERŚCI Cechy dodatkowe z rączką dwustronnaSZCZOTKA DO CZYSZCZENIA UBRAŃ TAPICERKI Z SIERŚCI Marka KorbiSZCZOTKA DO CZYSZCZENIA UBRAŃ TAPICERKI Z SIERŚCI Kod producenta SZCZOTKA DO CZYSZCZENIA UBRAŃ NIEBIESKASZCZOTKA DO CZYSZCZENIA UBRAŃ TAPICERKI Z SIERŚCI EAN (GTIN) 5904569272975