Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 16665671

Clorexyderm OTO Piú 150ml

Clorexyderm OTO Piú 150ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Clorexyderm® Oto Piú je tekutý nemastný čistící prostředek, který nezanechává rezidua ve zvukovodu. Celý popis
459 Kč
Zboží od: TvFit.cz
459 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

24.6.2024 na výdejním místě
24.6.2024 - 25.6.2024 na vaší adrese

Popis

Clorexyderm Oto Piú je tekutý nemastný čistící prostředek, který nezanechává rezidua ve zvukovodu. Používá se pro čištění a dezinfekci zvukovodu psů a koček, je také vhodný pro vyčištění uší před lokální léčbou otitidy. Přípravek je možné použít i jako prevenci recidiv otitid zapříčiněných bakteriemi a kvasinkami.

Chlorhexidin diglukonát v koncentraci 0,06 % působí bakteriostaticky, není inaktivová přítomností hnisu nebo jiných organických látek a není dráždivý. Kyselina laktobionová -skládá se ze substancí přirozeně obsažených v kůži. má hydratační vlastnosti. Okyseluje roztok, tím zvyšuje jeho antimikrobiální účinek. Kyselina salicylová způsobuje keratolýzu, selektivně narušuje keratinové proteinové řetězce přítomné v korneocytech. Proniká také do zánětlivých lézí, kde působí jako antibakteriální a protizánětlivý adstringens.

Jak používat Clorexyderm Oto: Pomocí aplikátoru naplňte zvukovod roztokem. Ujistěte se, že tryska není v přímém kontaktu s kůží. Jemně masírujte bázi ucha, abyste snadněji odstranili mazovou zátku a nečistoty, které následně odstraňte pomocí vatové tyčinky nebo prstem zabaleným do gázy. V případě akutní otitidy opakujte denně po dobu 10 – 14 dnů. Poté pokračujte v udržovací léčbě: dvakrát až třikrát týdně po dobu jednoho měsíce a poté jednou za měsíc. Jestliže se zvětší množství mazu, vytvoří se mazová zátka nebo se znovu objeví exudát, přejděte opět na denní aplikaci.