Tatonka Euro Wallet
299 Kč

249 Kč

Peněženka Tatonka Euro Wallet od renomované outdoorové firmy Tatonka. Nabízí dostatek místa pro poznámky, vizitky i kreditní karty a samozřejmě také pro vaše peníze, ať už papírové nebo kovové.


Tatonka Big Plain Wallet-27%
399 Kč

289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Peněženka Tatonka Big Plain Wallet od renomované outdoorové firmy Tatonka. Díky zapínání na zip a mnoha vnitřním kapsám bude peněženka bezpečným místem pro vaše doklady a peníze.


Tatonka Hang Loose
399 Kč
381 Kč

Univerzální peněženka Tatonka Hang Loose od renomované outdoorové firmy Tatonka. Můžete ji připevnit na pásek nebo ji díky nastavitelnému popruhu nosit přes rameno


Deuter Wallet
360 Kč

289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Deuter Wallet je praktická peněženka se zapínáním na suchý zip. Dostatek přihrádek pro vše potřebné.


Easy Camp Neck Wallet
215 Kč

180 Kč

Peněženka Easy Camp Neck Wallet snadno pojme peníze, doklady i klíče. Díky dvěma kapsám na zip a 4 vnitřním kapsičkám budete mít o svých dokladech i hotovosti dokonalý přehled. Můžete ji zavěsit na krk pod tričko a je tak ideální na cestování.


Ferrino Shield
450 Kč

405 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezpečnostní podpaždní tělové pouzdro na dokumenty Ferrino Shield patří do povinné výbavy všech cestovatelů. Díky praktické barvě si můžete být jistí, že vaše doklady a peníze budou v bezpečí.


High Peak Napoli
519 Kč

479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

High Peak Napoli je plochá kapsa na zip s elastickým páskem pro bezpečně skryté cennosti.


Lifeventure Money Belt black
319 Kč

289 Kč

Elegantní pásek Lifeventure Money Belt black s tajnou vnitřní kapsou na zip pro uschování bankovek. Spolehlivá náhrada za peněženku v neznámém prostředí.


Lifeventure Money Belt sand
319 Kč

295 Kč

Elegantní pásek Lifeventure Money Belt sand s tajnou vnitřní kapsou na zip pro uschování bankovek. Spolehlivá náhrada za peněženku v neznámém prostředí.


Lifeventure RFID Protected Tri-Fold Wallet
499 Kč

449 Kč

Lifeventure RFID Protected Trii-Fold Wallet je klasická rozevírací peněženka se třemi částmi a kompletní RFiD ochranou. Voděodolný materiál se zapínáním na suchý zip.


Nitro Nitro Pencil Case Broken Palms-56%
390 Kč

169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nitro Pencil Case unisex je školní pouzdro ideálních rozměrů na všechny potřebné psací potřeby, jako jsou tužky, pera, nůžky, lepidlo, kružítko či lepící páska.


Osprey Document Zip Wallet
1 099 Kč

Osprey Document Zip Wallet je praktická cestovní peněženka, která výborně poslouží i jako stylový organizér. Peněženka je chráněna blokátorem RFID proti krádeži elektronických informací z karet. Má prostor na letenku i pas.


Osprey Document Zip Wallet Black
1 099 Kč

Osprey Document Zip Wallet Black je praktická cestovní peněženka, která výborně poslouží i jako stylový organizér. Peněženka je chráněna blokátorem RFID proti krádeži elektronických informací z karet. Má prostor na letenku i pas.


Osprey Quicklock RFID Wallet
629 Kč

567 Kč

Peněženka Osprey Quicklock Wallet s unikátním zavíracím systémem pro maximální bezpečnost a vnitřním lemem chránícím bankovky před zraky ostatních. Vnitřní organizér pojme několik kreditních karet, vizitek a také obsahuje průhlednou nylonovou kapsu na mince.


Osprey Stealth Waist Wallet
539 Kč

431 Kč

Osprey Stealth Waist Wallet je praktická peněženka, která spolehlivě ochrání vaše peníze a doklady na Vašich cestách. Peněženka je chráněna RFID blokátorem proti krádeži elektronických informací z karet. Pouzdro snadno připnete nastavitelným páskem.


Puma Plus Wallet
349 Kč

194 Kč

Klasická unisex peněženka od značky Puma vyrobená z polyesterových vláken. Uvnitř najdete mnoho kapsiček na bankovky, sloty pro karty a přihrádku se zipem na mince. Puma Plus Wallet má rozměry 13 × 9 cm a vejdou se do ní všechny nezbytnosti.


Quiksilver Call Out PL Black-56%
499 Kč

219 Kč

Výprodej

Quiksilver Call Out PL Black je kombinace pouzdra a peněženky – sloty na platební karty a doklady. Je vhodné pro uložení např. iPhonu 4 nebo 5, zadní strana má výřez na čočku fotoaparátu.


Tatonka Euro Wallet RFID B black
499 Kč

399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická peněženka se zavíráním na suchý zip disponuje dostatkem prostoru pro karty i hotovost. Obsahuje kapsu na zip vhodnou na mince. Tatonka Euro Wallet RFID B black má integrovanou ochrannou fólii RFID B, která zabraňuje krádeži elektronických informací.


Tatonka ID Wallet black
299 Kč

209 Kč

Tatonka ID Wallet je jednoduchá peněženka na suchý zip s přehledným organizérem. Vnější průhledná přihrádka pro identifikační kartu, která musí být vždy po ruce.


Tatonka Skin Document Belt
259 Kč

229 Kč

Ultratenká ledvinka Skin Document Belt, do které se vejdou vaše doklady, letenka, peníze a další důležité věci na cesty. Je vyrobena z velmi příjemného materiálu a lze jí proto nosit přímo na těle.


Tatonka Skin Folded Neck Pouch natural
279 Kč

179 Kč

Peněženka za krk je vhodným doplňkem při cestování. Obsahuje velklou krycí chlopeň s přihrádkou na mince. Obsahuje polstrovaný materiál, který je na kůži příjemný. Tatonka Skin Folded Neck Pouch natural je velmi lehká a praktická peněženka.


Tatonka Skin Moneybelt Int. black
299 Kč

259 Kč

Peněženka na cestování s rychloupínací sponou disponuje tenkým nastavitelným bederním pásem. Obsahuje prostor pro peníze, které ochrání před odcizením. Tatonka Skin Moneybelt Int. black je velmi lehká a praktická.


Tatonka Skin Neck Pouch black
339 Kč

299 Kč

Peněženka za krk je vhodným doplňkem při cestování. Disponuje kapsou na drobné mince, přihrádkami pod klopou a boční kapsou na zip. Obsahuje polstrovaný materiál, který je na kůži příjemný. Tatonka Skin Neck Pouch black je velmi lehká a praktická peněženka.


Tatonka Skin Neck Pouch RFID B natural
679 Kč

611 Kč

Tatonka Skin Neck Pouch RFID B je promyšlená kapsička na krk s přehledným organizérem. Ochranná folie zabrání zcizení dat z vašich karet.


Tatonka Skin Wrist Wallet natural
219 Kč

Peněženka na zápěstí je vhodným doplňkem při cestování. Ochrání vaše peníze a budete je míc celou dobu doslova po ruce. Spodní strana obsahuje polstrovaný materiál, který je na kůži příjemný. Tatonka Skin Wrist Wallet natural je velmi lehká a praktická peněženka.


Tatonka Travel Waistbelt black
269 Kč

239 Kč

Pásek se skrytou peněženkou na vnitřní straně disponuje nastavitelným popruhem, díky kterému si délku upravíte přesně podle sebe. Ochrání vaše peníze i v přelidněném prostoru. Tatonka Travel Waistbelt black je vhodný pro každého cestovatele.


Tatonka Travel Waistbelt khaki
269 Kč

Pásek se skrytou peněženkou na vnitřní straně disponuje nastavitelným popruhem, díky kterému si délku upravíte přesně podle sebe. Ochrání vaše peníze i v přelidněném prostoru. Tatonka Travel Waistbelt khaki je vhodný pro každého cestovatele.


Tatonka Uni Belt black
399 Kč

300 Kč

Pásek se skrytou peněženkou na vnitřní straně disponuje nastavitelným popruhem, díky kterému si délku upravíte přesně podle sebe. Zapnete jej snadno pomocí kovové přezky. Ochrání vaše peníze i v přelidněném prostoru. Tatonka Uni Belt black je vhodný pro každého cestovatele.


Westige Star Bank Wallet-60%
99 Kč

39 Kč

Výprodej

Ve stylové pánské textilní peněžence Westige Star Bank Wallet najdete místo pro Vaše peníze, kreditní karty, doklady i fotografie a samozřejmě oddělenou kapsu na mince.


4F Peněženka H4Z17 PRT001 námořnická modř
208 Kč

Sportovní peněženka moderního vzhledu. 4F Peněženka H4Z17 PRT001 námořnická modř je univerzální a velmi kompaktní. Disponuje oddílem pro platební karty a 2 zipovými kapsami pro bankovky a mince. Peněženka je vyrobena z velmi odolného polyesterového materiálu.