Hmoždinky do pevných materiálů
13 Kč

Pevné rozpěrné hmoždinky z nylonu jsou určeny pro montáž do plných materiálů. Při utahování vrutu se rozpínají do čtyř stran, což zajišťuje maximální přenos zatížení do podkladového materiálu, jehož povrch je zároveň chráněn proti poškození krčkem hmoždinky, na který není vyvíjen rozpěrný tlak.


Hmoždinky do polystyrenu
21 Kč

Tyto nylonové hmoždinky umožňují kotvení do polystyrénu bez vytvoření tepelného mostu (bez poškození tepelné izolace). Jejich použití je možné v interiérech i exteriérech.


Hmoždinky do sádrokartonu (10 ks)
22 Kč

Hmoždinky MFJ pro kotvení do sádrokartonu nabízí skvělou nosnost a nenáročnou montáž. Tyto hmoždinky jsou také naprosto elektricky nevodivé.


Natloukací hmoždinky
13 Kč

Klasické natloukací hmoždinky s plochou dosedovou plochou pro jednoduché upevňovaní latí, rámů, profilů apod. Natloukací hřeby jsou součástí balení.


Rámové hmoždinky s vrutem
88 Kč

Rámové hmoždinky pro kotvení do klasických stavebních materiálů. Kompletní sada obsahuje hmoždinku a vrut se šestihrannou hlavou.


Standardní hmoždinky
17 Kč

Klasické rozpěrné hmoždinky pro standartní použití do plných stavebních materiálů. Křidélka hmoždinky zabraňují protáčení.


Univerzální hmoždinky
47 Kč

Univerzální nylonové hmoždinky s jedinečným principem roztažení pro použití v plných, dutinových i deskových stavebních materiálech.


Uzlovací hmoždinky
25 Kč

Tyto universální uzlovací hmoždinky z nylonu jsou vhodné pro většinu stavebních materiálů, což je činí skvělou volbou pro neznámé kotevní podklady.