Počet nalezených produktů: 9

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Hmoždinky do pevných materiálů
13 Kč

Pevné rozpěrné hmoždinky z nylonu jsou určeny pro montáž do plných materiálů. Při utahování vrutu se rozpínají do čtyř stran, což zajišťuje maximální přenos zatížení do podkladového materiálu, jehož povrch je zároveň chráněn proti poškození krčkem hmoždinky, na který není vyvíjen rozpěrný tlak.


Hmoždinky do polystyrenu
20 Kč

Tyto nylonové hmoždinky umožňují kotvení do polystyrénu bez vytvoření tepelného mostu (bez poškození tepelné izolace). Jejich použití je možné v interiérech i exteriérech.


Hmoždinky do sádrokartonu
22 Kč

Hmoždinky MFJ pro kotvení do sádrokartonu nabízí skvělou nosnost a nenáročnou montáž. Tyto hmoždinky jsou také naprosto elektricky nevodivé.


Natloukací hmoždinky
12 Kč

Klasické natloukací hmoždinky s plochou dosedovou plochou pro jednoduché upevňovaní latí, rámů, profilů apod. Natloukací hřeby jsou součástí balení.


Rámové hmoždinky s vrutem
86 Kč

Rámové hmoždinky pro kotvení do klasických stavebních materiálů. Kompletní sada obsahuje hmoždinku a vrut se šestihrannou hlavou.


Rámové hmoždinky se zápustným vrutem
44 Kč

Rámové hmoždinky pro kotvení do klasických stavebních materiálů. Kompletní sada obsahuje hmoždinku a vrut se zápustnou hlavou na Torx 30.


Standardní hmoždinky
16 Kč

Klasické rozpěrné hmoždinky pro standartní použití do plných stavebních materiálů. Křidélka hmoždinky zabraňují protáčení.


Univerzální hmoždinky
45 Kč

Univerzální nylonové hmoždinky s jedinečným principem roztažení pro použití v plných, dutinových i deskových stavebních materiálech.


Uzlovací hmoždinky
23 Kč

Tyto universální uzlovací hmoždinky z nylonu jsou vhodné pro většinu stavebních materiálů, což je činí skvělou volbou pro neznámé kotevní podklady.