Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6818228

Fillerina Péče s vyplňujícím účinkem stupeň 2 (Filler Treatment) 2 x 30 ml

Fillerina Péče s vyplňujícím účinkem stupeň 2 (Filler Treatment) 2 x 30 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Péče s vyplňujícím účinkem pro domácí použití je kosmetický přípravek proti vráskám a na vyhlazení a vypnutí pleti. Složení se skládá ze 6 molekul kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech a velikostech a tím zajistí působení přípravku nejen na povrchu pokožky, ale i do hloubky. Celý popis
Produkt se již neprodává
Ušetříte 791 Kč 2 472 Kč
1 681 Kč
Prodává Vivantis
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 791 Kč 2 472 Kč
1 681 Kč
S novou kartou za

Popis

Péče s vyplňujícím účinkem pro domácí použití je kosmetický přípravek proti vráskám a na vyhlazení a vypnutí pleti. Složení se skládá ze 6 molekul kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech a velikostech a tím zajistí působení přípravku nejen na povrchu pokožky, ale i do hloubky. 
Přípravek s označením stupeň 2 je určen pro pleť, která má viditelné vrásky způsobené věkem, viditelné mimické vrásky, zřetelný, nerovný mikroreliéf, oblasti s viditelným ochabnutím kůže, zejména v oblasti lící a rtů.

Vlastnosti:

  • účinnosti je potvrzena několika klinickými studiemi,
  • založeno na zevní aplikaci kyseliny hyaluronové,
  • stupeň 2 – pro viditelné vrásky v oblasti lící a rtů a viditelné ochabnutí kůže,
  • působí na povrchu i do hloubky pokožky,
  • redukuje linky a vrásky,
  • bojuje proti vzniku nových vrásek,
  • výsledky viditelné okamžitě,
  • hydratuje a vyplňuje pleť,
  • zanechá ji pružnější,
  • dodá mladistvý vzhled.
Jak používat: 

Balení péče obsahuje 2 lahvičky: jedna obsahuje gel se silnou koncentrací kyseliny hyaluronové, druhá vyživující emulzi. Dále balení obsahuje 2 speciální aplikátory se zkoseným hrotem, které slouží k zevní aplikaci.
Celé balení vystačí na 14 denní kúru, během níž se doporučuje pít dostatečné množství vody, aby se kyselina hyaluronová měla na co ve tkáních vázat. Již po první aplikaci Filleriny péče je vidět, že pleť je maximálně hydratovaná, vyplněná, působí mladistvě a je pružnější.

K aplikaci se používá přiložený aplikátor, který umožňuje natažení dvakrát 1 ml přípravku Fillerina® 1 (celkem 2 ml na jednu aplikaci) a aplikuje se na vrásky, nejvíce zřetelný mikroreliéf a na oblasti, kde je zejména žádoucí objem (líce, rty). Vyplňující gel je třeba nechat působit 10 minut, aby mohly aktivní složky penetrovat do ošetřované plochy. Poté je potřeba přebývající množství gelu jemně vklepat do pleti pomocí dlaní nebo prstů.
Následně se opět pomocí aplikátoru aplikuje 1–2 ml vyživující emulze Fillerina® 2 na celý obličej a krk, která zajišťuje požadované množství hydratačních a výživujících složek a doplňuje tak vyplňující péči a poskytuje maximální komfort pokožce obličeje a krku. 

Náš tip:

Složení je velmi komplexní, obsahuje 6 molekul kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech a velikostech. Účinek kyseliny hyaluronové podporují další aktivní složky: matrifull, peptid přenášený cyklodextrinem, podporuje výživu tkání kůže a přirozené zpracování vyplňujících látek, a tím pozvolné a progresivní doplnění objemu. Hexapeptid reguluje pohyb vody kůží a napomáhá udržení hydratace pokožky.

Složení:

Složení je velmi komplexní, obsahuje 6 molekul kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech a velikostech. Účinek kyseliny hyaluronové podporují další aktivní složky: Matrifull, peptid přenášený cyklodextrinem, podporuje výživu tkání kůže a přirozené zpracování vyplňujících látek, a tím pozvolné a progresivní doplnění objemu. Hexapeptid reguluje pohyb vody kůží a napomáhá udržení hydratace pokožky.